Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

Mam rozumieć, że idea awardsów się już znudziła i powinniśmy w tym roku ich nie przeprowadzać?

Proszę nie podawać idiotycznych nominacji. Co takiego zrobił _adrian aby go nominować?

Z góry zaznaczam, że większość głosów na daną osobę wcale nie musi oznaczać, że ta osoba wejdzie do finału.

Ile postów napisał ten użytkownik i co wniósł do forum?

 

Meyde napisał o nim wszystko, aż się wzruszyłem :(

Odnośnik do komentarza
I zaraz w konsultacji z resztą MT (bo nie tylko ja zgłosiłem fakt nadużyć w Administracji) ustalimy jakie konsekwencje wyciągniemy wobec tych, którzy robią sobie z Awardsów nową Marynię.

Miano Debiutanta Roku 2008 na CMF może zdobyć każdy użytkownik, który zarejestrował się na naszym forum po 1 grudnia 2007 roku.

 

to kazdy, czy nie kazdy :P?

Odnośnik do komentarza

No przepraszam Icon, ale co inni debiutanci (nie ubliżając nikomu) wnieśli/znaczą/etc.? Ja też nominuje _adriana i adriana, bo byli wyraziści i na stałe weszli do kanonu tekstów Maryni. A że ja rzadko wychodzę poza Marynię ( :] ) to ich w gruncie rzeczy tylko spostrzegłem.

 

I myślę, że to bardzo dobre kandydatury.

Odnośnik do komentarza
"o jakości forum decudują także młode wilczki i to głównie od nich zależy w jakim kierunku to forum podąży w przyszłości."

 

Nie zauważyłem, by to lamerzy z Maryni określili kierunek rozwoju CMF w 2008 roku, choć rzeczywiście, sama Marynia w szybkim tempie zbliża się poziomem do zgłoszonych przez Was kandydatur.

Lamerom z Maryni jest bardzo przykro aczkolwiek przy tych paru tysiacach uzytkownikow _adrian powinien byc kropla w morzu.

Odnośnik do komentarza
"o jakości forum decudują także młode wilczki i to głównie od nich zależy w jakim kierunku to forum podąży w przyszłości."

 

Nie zauważyłem, by to lamerzy z Maryni określili kierunek rozwoju CMF w 2008 roku, choć rzeczywiście, sama Marynia w szybkim tempie zbliża się poziomem do zgłoszonych przez Was kandydatur.

Lamerom z Maryni jest bardzo przykro aczkolwiek przy tych paru tysiacach uzytkownikow _adrian powinien byc kropla w morzu.

 

Nie nominowaliście kogoś spośród siebie, tylko gimiastych lamerów pokroju adriana_. Skoro się z nimi utożsamiasz - Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Marynizowanie powinno być uskuteczniane jedynie w Maryni. Po to ona jest. Dlatego nie mamy tu shoutboxa czy czata. Spójrzcie uczciwie na to, co tutaj teraz piszecie i zastanówcie się, czy nie jest to przelewanie Maryni na resztę CMF. O taką aksamitną inwazję Wam chodzi?

_adrian jako debiutant roku to jakiś policzek dla pozostałych nominowanych.

Gdybyscie nie podniesli glosu, ze to absurd to polowy glosow na _adriana by nie bylo. Teraz macie typowa reakcje obronna na dziwaczne zarzuty... i niejako inwazje, ale skoro prowokujecie to nie dziwcie sie.

 

Prof: no wlasnie moj, nie wasz.

Odnośnik do komentarza
Marynizowanie powinno być uskuteczniane jedynie w Maryni. Po to ona jest. Dlatego nie mamy tu shoutboxa czy czata. Spójrzcie uczciwie na to, co tutaj teraz piszecie i zastanówcie się, czy nie jest to przelewanie Maryni na resztę CMF. O taką aksamitną inwazję Wam chodzi?

_adrian jako debiutant roku to jakiś policzek dla pozostałych nominowanych.

Nie nasza wina, że nie ma żadnego wyrazistego debiutanta w tym roku. A _adrian został w świadomości większości.

Odnośnik do komentarza
Marynizowanie powinno być uskuteczniane jedynie w Maryni. Po to ona jest. Dlatego nie mamy tu shoutboxa czy czata. Spójrzcie uczciwie na to, co tutaj teraz piszecie i zastanówcie się, czy nie jest to przelewanie Maryni na resztę CMF. O taką aksamitną inwazję Wam chodzi?

_adrian jako debiutant roku to jakiś policzek dla pozostałych nominowanych.

Gdybyscie nie podniesli glosu, ze to absurd to polowy glosow na _adriana by nie bylo. Teraz macie typowa reakcje obronna na dziwaczne zarzuty... i niejako inwazje, ale skoro prowokujecie to nie dziwcie sie.

 

Prof: no wlasnie moj, nie wasz.

 

Dobrze wiesz, jaka jest intencja tej kategorii i nie udawaj naiwnego, bo po pierwsze nikt ci nie uwierzy, a po drugie trochę głupio wykręcać się jak jakiś poseł na Sejm. Stać cię na więcej.

Odnośnik do komentarza

Nie podoba mi się określenie "próba odwołania Icona", bo nie jest ono zasadnicze w mojej propozycji. Aferą jest "pozostanie Icona" a nie fakt, że ktoś go chciał odwołać. Jest to semantyczne nadużycie i zamazuje tutaj obraz sprawy, bo wychodzi ze "aferzystą" jest ten, który odwoływał, a nie ten, który sprawe zatuszował.

Odnośnik do komentarza
Marynizowanie powinno być uskuteczniane jedynie w Maryni. Po to ona jest. Dlatego nie mamy tu shoutboxa czy czata. Spójrzcie uczciwie na to, co tutaj teraz piszecie i zastanówcie się, czy nie jest to przelewanie Maryni na resztę CMF. O taką aksamitną inwazję Wam chodzi?

_adrian jako debiutant roku to jakiś policzek dla pozostałych nominowanych.

Nie nasza wina, że nie ma żadnego wyrazistego debiutanta w tym roku. A _adrian został w świadomości większości.

Cóż, nie nasza wina, że niektórzy nie dostrzegają tych wartościowych...

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę... Zasada jest jedna, debiutant musi być zarejestrowany w tym roku kalendarzowym. I czy to będzie adrian (0 postów, aktywności i w ogóle) czy mega_wielki_autor_hiper_opków (5555000 postów, wszystkie pięknym ąę językiem) obaj mają prawo w myśl tych zasad być nominowani. A teraz się będziemy zastanawiać nad sensownością nominacji...

 

To tylko forum, tylko internet... A nie wybory miss Świata czy wybory do Sejmu...

 

Brak mi normalnie słów...

 

Cóż, nie nasza wina, że niektórzy nie dostrzegają tych wartościowych...

 

Zdefiniuj "wartościowych". Dla niektórych adrian i _adrian są wartościowi, bo pieprzenie głupot o nich umila czasw Maryni. A dla Ciebie będzie wartościowym mega_ekstra_pożeracz_hadronów - autor 55 postów o zdrowiu, 13 opków i 7 porad matrymonialnych...

 

To tylko internet...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...