Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że to dużo pracy nad administracją forum, i Icon wolałby być zwykłym użytkownikiem nie przejmującym się takimi sprawami jak działanie forum od strony technicznej. A Ty Henkel masz o sobie wysokie mniemanie jeżeli uważasz, że jesteś odpowiednia osoby to zarządzania forum :]

Odnośnik do komentarza

Nie Profie. Przypierdalania się Henkla mam powyżej uszu. Nic nie robi dla forum ale głos zawsze musi zabrać. I to nie jest głos, który może w jakikolwiek sposób pomóc a jedynie wkurwić. I robi to celowo, co jest największym chamstwem na jakie człowieka myslącego stać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...

Icon jesteś prześmiesznie żałosny. Jak teraz w prasie pojawiają się negatywne doniesienia na kibiców Twojej drużyny to piszesz "i żaden prawdziwy kibic Wam w to nie uwierzy". A jak w podobny sposób tłumaczyłem dokładnie co się stało podczas meczu z Jastrzębiem, gdzie w nie usprawiedliwiałem pseudokibiców GKS, tylko pisałem o zachowaniu kiboli z Jastrzębie, to napisałeś, że nikt w te kłamstwa nie uwierzy. Chociaż nie masz zielonego pojęcia co się dokładnie działo. Jesteś człowieku nie obiektywny w swoich wypowiedziach. Masz moda i dziwię się, że reszta mod team tak długo toleruje Twoje subiektywne zachowanie na forum. Za nazwanie Gacka pajacem, który wypisywał farmazony moje stare konto poleciało z forum, a nie raz widziałem tu podobne określenia, które uchodziły na sucho. Założyłem nowe konto bo jako researcher musiałem mieć wgląd do nie których spraw, ale jak widzę Twoje posty to mnie palce świerzbią. A o prawdziwym kibicowaniu mi tu nie mów, bo jak można równocześnie kibicować Odrze i Ruchowi. Ciekawe, czy na trybunach jednej i drugiej drużyny też się tym chwalisz. Banuj śmiało, jak trzeba będzie to stworzę se 10 nowych profili. I podziękowania dla użytkownika forum, który w temacie służbowym stawił się za mną, piwko;)

 

Pozdrawiam Spoxik :>

Odnośnik do komentarza
Ghq - jak piszesz kłamstwa to przynajmniej podawaj źródło tych bzdur.

 

Podałem. Cytat za PAP.../

 

Oj, Iconku. Mógłbyś naprawić swój błąd i usunąć mi ostrzeżenie? Źródło od początku widnieje w poście.

Przepraszam, za PAP. Napiszę do nich, żeby nigdy więcej nie pisali takich brzydkich rzeczy na jedyny prawy polski klub: Odrę Wodzisław Śląski.

 

P.S: Przykro mi z powodu wady Twojego wzroku.

Odnośnik do komentarza
Podałem. Cytat za PAP.../

Nie chcę się sprzeczać ale w momencie kiedy czytałem posta to tego "za PAP" albo nie było albo też przeoczyłem go.

Oj, Iconku. Mógłbyś naprawić swój błąd i usunąć mi ostrzeżenie? Źródło od początku widnieje w poście.

Usunę ostrzeżenie. Jeżeli kłamiesz i edytowałeś później posta to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie... W ciągu ponad 5 lat moderowania tego forum nigdy nie przydarzył mi się taki błąd dlatego trudno mi uwierzyć, że dopuściłem się takiego przeoczenia ale jak powiedziałem - zaufam, tym bardziej, że w logach czynności nie stwierdziłem edycji.

P.S: Przykro mi z powodu wady Twojego wzroku.

Przykro to Ci powinno być z prostactwa jakim wykazujesz się takimi niepotrzebnymi przytykami.

Odnośnik do komentarza
Podałem. Cytat za PAP.../

Nie chcę się sprzeczać ale w momencie kiedy czytałem posta to tego "za PAP" albo nie było albo też przeoczyłem go.

Oj, Iconku. Mógłbyś naprawić swój błąd i usunąć mi ostrzeżenie? Źródło od początku widnieje w poście.

Usunę ostrzeżenie. Jeżeli kłamiesz i edytowałeś później posta to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie... W ciągu ponad 5 lat moderowania tego forum nigdy nie przydarzył mi się taki błąd dlatego trudno mi uwierzyć, że dopuściłem się takiego przeoczenia ale jak powiedziałem - zaufam, tym bardziej, że w logach czynności nie stwierdziłem edycji.

Nie obrażaj mnie. /Za PAP/ widniało od początku. Widocznie oślepiła Cię ... /Wstaw co chcesz/.

Mógłbyś chociaż raz zachować się jak mężczyzna. Nie potrafisz przyznać się do błędu.

 

EDYTA:

 

Ostrzeżony przez Notatki

Icon Ostrzeżony Dzisiaj, 19:38

Odjęto z poziomu ostrzeżenia Jeżeli kłamiesz i edytowałeś później posta to świadczy tylko i wyłącznie o Tobie...

===========

zaufam, tym bardziej, że w logach czynności nie stwierdziłem edycji.

W logach nie było śladów edycji, ale trzeba było się wybielić.../

Odnośnik do komentarza
Mógłbyś chociaż raz zachować się jak mężczyzna. Nie potrafisz przyznać się do błędu.

"albo też przeoczyłem go" czy "w logach czynności nie stwierdziłem edycji" a także samo zdjęcie tego ostrzeżenia faktycznie nie jest przyznaniem się do błędu.

 

Trzeba być naprawdę zaślepionym nienawiścią żeby pisać tak chamskie teksty jak powyższy. Nawet w sposób cywilizowany nie potrafisz załatwić takiej sprawy tylko obrażasz mnie. Gdyby naprawdę zależało mi na utrzymaniu tego ostrzeżenia to Twój post zostałby usunięty z argumentacją, że edytowałeś posta i koniec sprawy. Zdjąłem ostrzeżenie, przyznałem, że mogłem to przeoczyć, sprawdziłem także logi czynności - czego Ty jeszcze człowieku chcesz?

 

Teraz to powinienem raportować Twój post do MT argumentując raport tym, że bezpodstawnie mnie obrażasz a do tego zaśmiecasz temat i również wmawiasz, że nie potrafię się przyznać do błędu do może błędnie sugerować innym użytkownikom, że ostrzeżenie nie zostało zdjęte. Generalnie materiał na 3 ostrzeżenia i miesięczny zakaz pisania. Ale tego nie zrobię bo mi nie zależy na karaniu kogoś kto sam się karze takimi wypowiedziami :/

Odnośnik do komentarza

Zostało udowodnione już swego czasu. Najpierw pisałeś bzdury na temat niesprawiedliwego otrzymania ostrzeżenia i robiłeś aferę a dopiero potem kiedy wszystko zostało Ci wyjaśnione jak dziecku przyznałeś, że ostrzeżenie było sprawiedliwe. Po tym przyznaniu, że warn był sprawiedliwy zorganizowałeś wspomnianą krucjatę czym pokazałeś co sobą prezentujesz.

I tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Zostało udowodnione już swego czasu. Najpierw pisałeś bzdury na temat niesprawiedliwego otrzymania ostrzeżenia i robiłeś aferę a dopiero potem kiedy wszystko zostało Ci wyjaśnione jak dziecku przyznałeś, że ostrzeżenie było sprawiedliwe. Po tym przyznaniu, że warn był sprawiedliwy zorganizowałeś wspomnianą krucjatę czym pokazałeś co sobą prezentujesz.

I tyle w tym temacie.

Zabawne, jak Ty znakomicie potrafisz zmieniać fakty na swoją korzyść. Chociazby organizowanie krucjaty - ciekawostką jest to, że wróciłem sobie ze szkoły czy skądśtam do domu, a tu wiadomość od Pereza "mam nadzieję, że nie jesteś na mnie zły, że tego użyłem", a tu na forum już kilka stron jazdy. Ale spoko, tak naprawdę to siedziałem w domu, podkręcałem wąsik i się cichutko rechotałem sam do siebie.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie odnośnie Afery roku.

Nie, że mam jakieś osobiste żale do kogokolwiek, ale czemu zniknęła propozycja, już nie pamiętam kogo, by do afery roku zaliczyć przeboje ze sławetną ankietą.

Ponieważ IMHO nie była to żadna afera a zwykła nadpobudliwość Icona, słusznie IMHO spacyfikowana pzez MT.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...