Skocz do zawartości

Nasi kochani userzy i ich "wpadki" na forum


Brudinho

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest sens przywracania postu, za który autor dostał zakaz pisania? Trochę to niekonsekwentne. Tak jak pisałem w Marynii najlepszym rozwiązaniem byłoby usunąć tylko ospoilerowaną treść zawierającą szczegółowy opis scen tego "dzieła".

Odnośnik do komentarza

I po raz kolejny muszę napisać, że czuję się obrażony. Napisałem w tym temacie posta z prośbą o uzasadnienie warna dla Vamiego, żeby dowiedzieć się dokładnie czego wystrzegać się na przyszłość bo moim zdaniem nie przekroczył on regulaminu. Nie dość, że nie dostałem odpowiedzi to w chwili obecnej zarówno Prof jak i Gacek czy Icon zamiatają mnie jedną miotłą czyniąc mnie (po części) odpowiedzialnym za tragiczny poziom naszego forum. Czy ktoś łaskawie gotów jest mi udowodnić mój wkład w upadek forum lub, jeśli to niemożliwe, przeprosić?

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że od dzisiaj obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów, nawet tych wykropkowanych, bo to podpada pod Art. 141. Ustawy Kodeks Wykroczeń - Dz.U.10.46.275 j.t.

 

Co do pogróżek kierowanych doIcona, to to ewidentne przegięcie.

Odnośnik do komentarza

A ja rozumiem, ze nie potraficie juz uzywac mózgu, zeby ocenic, co jest zgodne z ogolnie przyjetymi normami, a co nie?

 

Co do wulgaryzmów sprawa byla i jest postawiona jasno - mozesz w Maryni miesem rzucac do woli. Poza - licz sie z ostrzezeniem.

Odnośnik do komentarza

A ja rozumiem, ze nie potraficie juz uzywac mózgu, zeby ocenic, co jest zgodne z ogolnie przyjetymi normami, a co nie?

 

Co do wulgaryzmów sprawa byla i jest postawiona jasno - mozesz w Maryni miesem rzucac do woli. Poza - licz sie z ostrzezeniem.

ok

Odnośnik do komentarza

Ominęło mnie sporo :o

 

Po pierwsze: przywrócenie postu Vamiego skompromitowało całą procedurę warnową. Po co? Żeby pokazać michowi, iż można jednak sterroryzować MT?

 

Po drugie: zaspoilerowanie treści to okoliczność łagodząca. Nie wiem, czy Vami zrobił to z troski o szok postronnych czytaczy czy po prostu po to, by nie zdradzać treści. Domniemywając jednak niewinność sądzę, iż najlepszym rozwiązaniem byłoby wycięcie tych elementów i ostrzeżenie "słowne" w postaci postu admina poniżej: ostatecznie to jakiś precedens i może warto by najpierw strzelić w powietrze zamiast w usera.

 

Po trzecie: uważam, że są lepsze sposoby walki o być może skrzywdzonego użytkownika niż taki trolling w temacie filmowym (o jakichś tam groźbach dla Icona nie wspominam, to tak abstrakcyjne że nie mieszczą mi się w głowie). To słabe bardzo jest.

Odnośnik do komentarza

sądzę, iż najlepszym rozwiązaniem byłoby wycięcie tych elementów i ostrzeżenie "słowne" w postaci postu admina poniżej: ostatecznie to jakiś precedens i może warto by najpierw strzelić w powietrze zamiast w usera.

Nie moge sie zgodzic z ta argumentacja. Strzelanie w powietrze miał miejsca jakis czas temu, jak Vami złożył temat "wahadło śmierci". Wiekszosc moze nie pamietac, bo temat szybko został wycięty. Po drugie - w samych Filmach Vami tez jakis czas temu przegial (powód inny, ale badz co badz to recydywa w danym temacie). Te aspekty takze były brane pod uwage przed wymierzeniem kary dla Vamiego. Mozesz byc pewien, ze jesli by to był pierwszy wybryk jakiegos nie do konca obeznanego w atmosferze forum usera, postapilibysmy troche inaczej (choc na pewno bez jakis reperkusji by sie nie obyło).

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony chciałbym tylko dodać, że nigdzie nie nazwałem Vamiego pedofilem, nie uważam go za pedofila, bo pedofilem nie jest. Oskarżenia Vamiego, które przedstawił na Facebooku to fajna pożywka dla innych, ale z prawdą mają niewiele wspólnego.

 

Miałem o Tobie jak najlepsze zdanie, ale swoim zachowaniem udowadniasz, że jesteś taki sam jak reszta.

 

Vami chce mi (i kilku innym osobom) wytoczyć sprawę w sądzie o pomówienie. Nigdzie nikogo nie pomówiłem, z każdego napisanego tu słowa mogę się rozliczyć, lub ewentualnie rozwiać wątpliwości jeżeli ktoś takie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące później...

Icon zjebie.Jak mi dales bana za to ze obrazilem tego debila Scorpio to jemu powinienes dac takze.To on mnie pierwszy obrazil i jak nigdy nic pisal sobie dalej.

Jak nie znasz elementarnych zasad sprawiedliwosci to nie powinienes byc moderatorem.Nie wiem co tam z uzytkownikiem Scorpio sobie robicie w realnym swiecie ale twoje postepowanie uswiadamia mi jedno.Jestes ciota ktora dowartosciowuje sie banodwaniem na forum.

Ja mam na to forum wyjebane od zawsze bardziej dla beki tu sie pojawialem ale wspolczuje tym co tu siedza i z takimi kmiotami jak ty sie licza hehe

A teraz mnie banuj frajerze to moze sie chwilowo dowartosciujesz :gay:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...