Skocz do zawartości

Kącik fotograficzny


Piotr M.

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie bez chmury byłoby lepsze. Albo raczej z chmurą tylko gdyby nie zlewała się ona z konturem głowy. Ale mam jeszcze jedno gdzie odcina się od tła wyraźniej i ogólnie sylweta jest ładniej zaznaczona. Wrzucę póxniej. A tak dla ciekawskich to co jest w tle to pozostałości nigdy nie skończonej elektrowni atomowej w Żarnowcu :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Możecie polecić jakis darmowy program do obróbki zdjeć. Zależy mi by:

 

- był łatwy w obsłudze

- umożliwial zmianę jakości (tak by zmniejszyć wagę plików jpg na przyklad)

- umożliwial modyfikowanie zdjęć (czarno białe, sepia, poprawianie jakości zdjęć z cyfrówki, łatwe wycinanie i wklejanie fragmentów itp.)

 

Kiedys uzywalem photoshopa i zdaje sobie sprawe, ze tak bogatego w opcje programu za free pewnie nie znajde, ale co mozecie polecic? Sam znalazlem takie cos jak GIMP - warto sciagac?

Odnośnik do komentarza
Poza tym pozytywne recenzje zbiera Paint.NET.

Jest takie powiedzenie, ze GIMP to program dla grafikow, ktory zrobili informatycy i ja sie pod tym podpisuje. Pracujac sporo na Photoshopie, zawsze mowilem, ze gimp jest klasycznym przykladem tego jak NIE nalezy robic interfejsu (czy w ogole programu graficznego). Pod tym wzgledem Paint.NET prezentuje sie znacznie fajniej. Gdy probowalem cos zrobic, znalezc, praktycznie nie mialem z tym problemow. W mojej opinii znacznie przyjemniejszy od gimpa, zwlaszcza dla kogos kto mial stycznosc z photoshopem i jest przyzwyczajony do dobrych (a nie udziwnionych rodem z gimpa) rozwiazan.

 

Co do zdjec Rafcio to podoba mi sie:

10.jpg

5.jpg mogloby byc bardzo fajne (bo ujecie wg mnie super) gdyby troche podretuszowac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...