Skocz do zawartości

Kącik fotograficzny


Piotr M.

Rekomendowane odpowiedzi

Mo?esz wyt?umaczy? fenomen? :>

Znaczy czemu foto sklepowych polek poszlo za taka kase?

 

Nie wiem. Sam usiluje to zrozumiec. Niemniej jednak pewnie na zawsze pozostanie to dla mnie tajemnica :]

 

Mnie styl tego goscia zupelnie nie rusza - fakt facet robi zdjecia z ciekawego "punktu widzenia" i kosztuje go to sporo pracy, ale jakos dla mnie to takie bezuczuciowe totalnie.

 

To ja juz wole sobie reklame Nike'a obejrzec...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy zauwa?y?e?, ale uci??e? babci pó? g?owy - sadysta :D Szczerze, to nie widz? w zdj?ciu (w przeciwie?stwie do poprzednich Twoich w tym temacie) nic interesuj?cego, ale sztuka ma to do siebie, ?e nie trafia do wszystkich.

 

krzysfiol: na 1 zdj?ciu bardzo odci?ga moj? uwag? t?o. Mo?e, jakby? robi? je od drugiej strony, to by?oby co? spokojniejszego. Tak wida? zarysy jakiej? budowli, ale nie wida? co to jest, bo mnie osobi?cie troch? rozprasza. Poza tym ja bym przesun?? kadr odrobink? w lewo.

 

Drugie zdj?cie: ewidentnie zbyt niskie GO. Jestem uczulony na rozmazane li?cie. Jak s? elementy przyrody na zdj?ciu, to lubi? je widzie? bardzo ostro.

 

Ogólnie jednak co? w obu zdj?ciach jest.

Odnośnik do komentarza
Mo?esz wyt?umaczy? fenomen? :>

Znaczy czemu foto sklepowych polek poszlo za taka kase?

 

Nie wiem. Sam usiluje to zrozumiec. Niemniej jednak pewnie na zawsze pozostanie to dla mnie tajemnica :]

 

Mnie styl tego goscia zupelnie nie rusza - fakt facet robi zdjecia z ciekawego "punktu widzenia" i kosztuje go to sporo pracy, ale jakos dla mnie to takie bezuczuciowe totalnie.

 

To ja juz wole sobie reklame Nike'a obejrzec...

 

A mnie ta fotka powali?a. Chocia? oryginalna to ona za bardzo nie jest (ale chyba o to tu chodzi?o). Mianowicie du?o tutaj jest z pop-artowych multiplikacji Warchola. Nie wiem na ile to efekt wyczucia miejsca i ?wiat?a a ile photoshopa, w kadym razie facet uzyska? bardzo czyste, ostre kolory. Fotografia jest dyptykiem, zatem kojarzy si? z o?tarzem, by? mo?e jest o?tarzem si?y nabywczej pieni?dz? na którym z?oto i inne b?yskotki tradycyjnych o?tarzy zosta?y zast?pione przez wyra?ne, dobrane przez marketingowców kolory produktów. Cel jest ten sam w obu przypadkach - ma wyrazi? si?? i przyci?gn?? uwag? na swojego boga. Tak bym to widzia?, ale mo?e tu chodzi o zupe?nie cos innego...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...