Skocz do zawartości

rFactor


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

A jeździsz na klawiaturze? Bo jeśli tak, to się nie dziwię, czemu tyle tracisz ;) Najlepiej zakupić kierownicę, najlepiej Logitecha i najlepiej Drive Force Pro ;) A jeśli nie kierownicę, to chociaż pada, który jest dokładniejszy w sterowaniu aniżeli klawa.

Jeżdżę na padzie za 20 złotych :) Apollo.

Odnośnik do komentarza

1.28.030 - Silverstone, na razie mój najlepszy czas na tym torze, nie wiem co o nim myśleć, nie mam punktu odniesienia. Jakbyście mogli również co jakiś czas rzucić swoim rekordem moglibyśmy utworzyć scenową listę najlepszych czasów. ;) Odnośnie ligi - moja propozycja to gra na modzie FSone 2006, w nim zawarta jest opcja na sezon 2007 - PROF1TR_SE (dla multiplayera), to chyba najlepsza modyfikacja na ostatnie rozgrywki.

Odnośnik do komentarza
1.28.030 - Silverstone, na razie mój najlepszy czas na tym torze, nie wiem co o nim myśleć, nie mam punktu odniesienia. Jakbyście mogli również co jakiś czas rzucić swoim rekordem moglibyśmy utworzyć scenową listę najlepszych czasów. ;) Odnośnie ligi - moja propozycja to gra na modzie FSone 2006, w nim zawarta jest opcja na sezon 2007 - PROF1TR_SE (dla multiplayera), to chyba najlepsza modyfikacja na ostatnie rozgrywki.

Ze wspomagaczami?

Ja jeżdżę na padzie, bez wspomagania hamowania, ale z włączonym ABSem, reszta także włączona, ale część nie na maksa i na Silverze miałem czas 1:22 z małym hakiem.

Odnośnik do komentarza

To co jedziemy jakiś wyścig ? Na przykład w piątek wieczorem Silverstone ? Przy okazji polecam świetny plugin - Spotter. Po ściągnięciu spolszczenia będziemy mieli ponad 700 polskich komend głosowych w czasie gry np. będzie podawany czas do końca sesji, raport uszkodzeń itp. itd. Jak dla mnie świetny dodatek :D

 

ps. mój czas na Silverstone to 1:21.021 ;) Wszystkie pomoce wyłączone, oprócz trakcji na wysoko, ABS nisko i oprócz sprzęgła :P

Odnośnik do komentarza

jesli znalezli by sie jacys chetni to ktoregos wieczora (dzis, jutro, do piatku) okolo 20 moglbym postawic serwer i kontrolnie mozna sie poscigac.

 

tak wiec prosze o podniesienie raczek przez tych, ktorzy chca pojedzic :)

 

wersja 1.255F of coz - mod fsone zapewne w najnowszej wersji.

 

tor do ustalenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...