Skocz do zawartości

rFactor


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie naszej gry online. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie rozgrywka na modzie F1 (inaczej sobie tego nie wyobrażam :P), proponuję FSone 2006 v1.3 lub 1.7. Kto się pisze na jakiś wstępny wyścig, powiedzmy w weekend?

 

Polecam zaopatrzyć się w dwa programy -> Mod Manager, jak sama nazwa wskazuje umożliwia bezproblemowe wyłączanie, włączanie interesujących nas modyfikacji i Track Championship Manager, dzięki niemu możemy ułożyć sezon z torów jakich tylko chcemy. :]

Odnośnik do komentarza
Zapisuje się ktoś z was do Cenega Cup ? Ja właśnie się zapisałem do klasy Advanced.

Bardzo wymagające są tam zasady.

 

A mnie ciągle nurtuje pytanie czy sobie pogram z wami przez neta ;P Jest w rfactorze takie coś jak wyłączanie wypadków? Bo może się zdarzyć, że będe niewidzialny na torze w dosłownym tego słowa znaczeniu ;P

Odnośnik do komentarza

Sorry, że post pod postem, ale mam pytanie.

 

Jak wygląda gra offline w rfactorze, jest coś takiego jak mistrzostwa? Przeciwnicy komputerowi po dodaniu moda mają prawdziwe nazwiska? Chce mieć pewność, że w razie gdy nie będe mógł grać online to chociaż będe czerpał przyjemność z offline.

Odnośnik do komentarza
Sorry, że post pod postem, ale mam pytanie.

 

Jak wygląda gra offline w rfactorze, jest coś takiego jak mistrzostwa? Przeciwnicy komputerowi po dodaniu moda mają prawdziwe nazwiska? Chce mieć pewność, że w razie gdy nie będe mógł grać online to chociaż będe czerpał przyjemność z offline.

wszystko zalezy od moda.

 

raczej maja.

 

ktos planuje jakies wyscigi na weekend?

Odnośnik do komentarza

Chyba jest coś takiego, jak trial, co nie? :> Widziałem, że mają całą grę do ściągnięcia, a klucz do wykupienia, ale chyba wersja pudełkowa wyjdzie taniej. Najpierw muszę zobaczyć, jak będzie chodziło. Jestem nastawiony jednak bardzo sceptycznie :/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...