Skocz do zawartości

rFactor


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu informowaliśmy o wydaniu rFactora w pudełku, zamiast zakupu gry przez internet. Teraz wiemy już, że grę wyda Cenega Poland, w cenie 59,90zł - czyli taniej niż gdyby kupować licencję przez internet. Premiera gry w kinowej wersji językowej odbędzie się 23 listopada. Więcej informacji o grze pod tym adresem.

 

motogames.gram.pl

 

Nie sądziłem, że ktoś zdecyduje wydać się ten tytuł w Polsce, w dodatku za taką cenę. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Ja grę kupie pod warunkiem, że też kilka innych osób grę kupi. Bo nie oplaca się grać samemu, a więc pytam się kto potencjalnie ma zamiar kupić grę?

Ja na bank kupuje ;)

 

Przy okazji jakie macie kierownice ? (no bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie ma zamiaru grać na klawiaturze w rFactora ? :keke: ) Ja mam Logitecha Driving Force Pro. Świetna kiera, jestem z niej bardzo zadowolony :P . Bardzo dobrze się jeździ, no i ma kąt obrotu 900* (ale to akurat się raczej nie przyda w rFactorze :kekeke: )

Odnośnik do komentarza
No oby, oby bo wybieram się do Łodzi w grudniu i mam zamiar kupić właśnie w Empiku.

 

Magic jak przyjdzie Ci gra to zrób pare screenów i napisz wrażenia z gry? :)

wezcie tylko pod uwage, ze sam rFactor to niemalze tylko silnik i podstawka - jest tam kilka torow i kilka samochodow doslownie.

 

zeby w to sensownie grac trzeba sciagnac z sieci odpowiedniego moda oraz tory... a jest z czego wybierac - od F1 poprzed wyscigi ciezarowek do... wyscigow muszli klozetowych.

 

nie wiem, czy w wersji pudelkowej dorzuca jakiegos moda, ale nie sadze...

Odnośnik do komentarza

Kupiłem grę w Empiku. W pudełku jest instrukcja i płytka. Wersja pudełkowa to 1.250, czyli cacy. ;) Sam jeżdżę na modzie FSone 2006 + Hud TV i cała reszta bajerów. :] Więcej informacji tutaj. http://www.rfactorcentral.com/ - najlepsza strona o tematyce rFactora, gorąco polecam.

 

Generalnie sama gra (czysta jest fe ;)) po modyfikacjach, na najwyższej konfiguracji bajka. Grafika ważna sprawa, ale idźmy dalej - dźwięk, po ściągnięciu Spottera można naprawdę poczuć niesamowity klimat F1, radzę grać na wersji angielskiej tego cacuszka (jest również polska, rosyjska, włoska ;)). O fizyce na modzie FSone mogę powiedzieć niewiele, ale to akurat mały problem. Inna wydaje mi się istotna kwestia - wrzucanie dodatków do gry, np. torów jest dziecinnie proste. Kwota 60 zł. wydanych na tą grę to naprawdę niewiele w porównaniu do tego co nam ten symulator oferuje. F1C idzie w zapomnienie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...