Jump to content
Sign in to follow this  
Magic

rFactor

Recommended Posts

Jakiś czas temu informowaliśmy o wydaniu rFactora w pudełku, zamiast zakupu gry przez internet. Teraz wiemy już, że grę wyda Cenega Poland, w cenie 59,90zł - czyli taniej niż gdyby kupować licencję przez internet. Premiera gry w kinowej wersji językowej odbędzie się 23 listopada. Więcej informacji o grze pod tym adresem.

motogames.gram.pl

Nie sądziłem, że ktoś zdecyduje wydać się ten tytuł w Polsce, w dodatku za taką cenę. :jupi:

uf.

w koncu bedzie mozna legalnie pogadac o tym genialnym tytule na forum.

Cenega :respekt:

Świetnie, raczej kupie tą grę :) Ciekawe czy z moim netem pogram sobie z wami. Mam łącze 56kbps, a można powiedzieć, że nawet mniejsze gdyż jest ono niestale i często wacha się od 22 do 50kbps ;P Podobno gra pod względem gry przez internet jest dopracowana i nie laguje...

Ja grę kupie pod warunkiem, że też kilka innych osób grę kupi. Bo nie oplaca się grać samemu, a więc pytam się kto potencjalnie ma zamiar kupić grę?

Ja grę kupie pod warunkiem, że też kilka innych osób grę kupi. Bo nie oplaca się grać samemu, a więc pytam się kto potencjalnie ma zamiar kupić grę?

Ja na bank kupuje ;)

Przy okazji jakie macie kierownice ? (no bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie ma zamiaru grać na klawiaturze w rFactora ? :keke: ) Ja mam Logitecha Driving Force Pro. Świetna kiera, jestem z niej bardzo zadowolony :P . Bardzo dobrze się jeździ, no i ma kąt obrotu 900* (ale to akurat się raczej nie przyda w rFactorze :kekeke: )

Ja mam Logitech Formula Force EX, jestem bardzo zadowolony, w F1C jak gralem to niezle czasy na niej wykręcałem, ale na klawie minimalnie lepsze :D

Narazie 2 osoby, kto jeszcze ma zamiar grę kupić?

Również na pewno tą grę kupuję, ba, już zamówiłem. Jeżdżę na padzie skonwertowanym od PS2 i również nie narzekam. ;)

No to jeszcze 3,4 osoby i będzie można lige zrobić :D Ja muszę poczekać do końca miecha z zamówieniem, gdyż obecnie nie mam kasy ;P

ja mam Wingmana Formula Force, Logitecha. Gre kupie, tyle ze nie jestem pewny, czy z moim netem da rade zagrac...

A jakiego neta masz? Wiesz ja mam 56kbps i też mam te obawy ;P

Pojeździcie i na takim łączu, tak mi się wydaje. rFactor to gra typowo sieciowa. :]

Dzisiaj premiera, ma już ktoś grę? :) Ja grę będe miał po mikołajkach ;P

Ja powinienem mieć na dniach. Ciekawi mnie czy można kupić grę również w Empiku? :-k

No oby, oby bo wybieram się do Łodzi w grudniu i mam zamiar kupić właśnie w Empiku.

Magic jak przyjdzie Ci gra to zrób pare screenów i napisz wrażenia z gry? :)

No oby, oby bo wybieram się do Łodzi w grudniu i mam zamiar kupić właśnie w Empiku.

Magic jak przyjdzie Ci gra to zrób pare screenów i napisz wrażenia z gry? :)

wezcie tylko pod uwage, ze sam rFactor to niemalze tylko silnik i podstawka - jest tam kilka torow i kilka samochodow doslownie.

zeby w to sensownie grac trzeba sciagnac z sieci odpowiedniego moda oraz tory... a jest z czego wybierac - od F1 poprzed wyscigi ciezarowek do... wyscigow muszli klozetowych.

nie wiem, czy w wersji pudelkowej dorzuca jakiegos moda, ale nie sadze...

Na początku niech kupi kilka osób grę, a następnie ściągniemy tego samego moda i będziemy mieli swoje F1. ;]

Kupiłem grę w Empiku. W pudełku jest instrukcja i płytka. Wersja pudełkowa to 1.250, czyli cacy. ;) Sam jeżdżę na modzie FSone 2006 + Hud TV i cała reszta bajerów. :] Więcej informacji tutaj. http://www.rfactorcentral.com/ - najlepsza strona o tematyce rFactora, gorąco polecam.

Generalnie sama gra (czysta jest fe ;)) po modyfikacjach, na najwyższej konfiguracji bajka. Grafika ważna sprawa, ale idźmy dalej - dźwięk, po ściągnięciu Spottera można naprawdę poczuć niesamowity klimat F1, radzę grać na wersji angielskiej tego cacuszka (jest również polska, rosyjska, włoska ;)). O fizyce na modzie FSone mogę powiedzieć niewiele, ale to akurat mały problem. Inna wydaje mi się istotna kwestia - wrzucanie dodatków do gry, np. torów jest dziecinnie proste. Kwota 60 zł. wydanych na tą grę to naprawdę niewiele w porównaniu do tego co nam ten symulator oferuje. F1C idzie w zapomnienie.

Na początku niech kupi kilka osób grę, a następnie ściągniemy tego samego moda i będziemy mieli swoje F1. ;]

Ja tam bym preferował coś w stylu WTCC, a nie F1 :> No ale jeśli będę w mniejszości, to się powinienem dostosować :keke: