Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze twn mlody napadzior to jest ladny demon. szybkosc ma niczym Obafemi i smiga az milo. Moim skromnym zdaniem takie wlasnie perelki powinny czesciej grac w 1 skladzie :/

Co prawda widziałem tylko skrót, ale nie ma co ukrywać, rośnie nam niezły napadzior...oby tylko go nie zmarnować...

 

Losowanie miszcz...gorzej trafić nie mogliśmy... :/

Odnośnik do komentarza

Inter-Milan 2:1 (1:1)

0:1 Pirlo 18'

1:1 Cruz 36'

2:1 Cambiasso 63'

 

Zwycięskie derby :jupi: Bardzo ważne zwycięstwo, które cieszy :) Bardzo ładna bramka Pirlo i bramka Cruza też ładna. Szkoda tylko, że Ibrahimovic nic nie pokazał no i kontuzji Samuela. No i trzeba przyznać, że Dida się nie popisał przy golu Cambiasso.

Odnośnik do komentarza

Inter Pany !!!

 

Inter zagrał świetny mecz i zasłużenie wygrał, najlepsi na boisko po stronie wygranych oczywiście Jimenzez, Cruz, Cambiasso i Zanetti, trzech Argentyńczyków i jeden Chilijczyk :P

 

Szkoda Samuela, ale Matrix zapewne nie będzie grał gorzej.

 

Teraz już bezapelacyjnie wiemy, kto jest najlepszym bramkarzem w Brazylii ;)

Odnośnik do komentarza
Inter zagrał świetny mecz i zasłużenie wygrał, najlepsi na boisko po stronie wygranych oczywiście Jimenzez, Cruz, Cambiasso i Zanetti, trzech Argentyńczyków i jeden Chilijczyk :P

Oglądałeś jakieś archiwalne derby?

Inter zagrał bardzo słabo, podobnie jak Milan - wygrał ten, który spisał się odrobinę lepiej, choć mecz był na remis - pomyłek sędziego przy karnych było tyle samo, obie ekipy miały sporo okazji i Inter wygrał o tyle zasłużenie, że wykorzystał dyspozycję Didy, a Milan specjalnie nie starał się sprawdzać waszego bramkarza.

Potwierdziło się, że gdy przeciwnik Rossonerich narzuci wyższe obroty, to Milan gra dobrze, a dziś Inter prezentował się słabo, więc Milan myślał, że po jednym wolnym wygrają mecz. Szkoda tylko, że się nic nie zmieni po tej porażce.

Podział ról we Włoszech utrzymany - Inter rządzi w Serie A, Milan zgarnia wszystko inne ;)

Odnośnik do komentarza

Z tego co ja widziałem (nie widziałem pierwszych 20 minut drugiej połowy i pierwszych 10 pierwszej polowy) Milan prawie w ogóle nie istniał, zwłaszcza w drugiej połowie (2 trudne sytuacje Maldiniego, i przypadkowa okazja Ambrossiniego) a Inter stwarzał sobie dużo więcej sytuacji, i zdecydowanie więcej czasu posiadał piłkę, ale jak chcesz twierdź sobie, że mecz był na remis.

Odnośnik do komentarza
Z tego co ja widziałem (nie widziałem pierwszych 20 minut drugiej połowy i pierwszych 10 pierwszej polowy) Milan prawie w ogóle nie istniał, zwłaszcza w drugiej połowie (2 trudne sytuacje Maldiniego, i przypadkowa okazja Ambrossiniego) a Inter stwarzał sobie dużo więcej sytuacji, i zdecydowanie więcej czasu posiadał piłkę, ale jak chcesz twierdź sobie, że mecz był na remis.

Pewnie, nie widziałeś 1/3 meczu i wyciągasz wnioski :rotfl:

Nadal uważam, że oglądałeś inny mecz - Milan miał piłkę przy nodze, rozgrywał ją na połowie Interu dość często, a że świetnie się broniliście w swojej jedenastce, to okazji w 2 połowie wiele nie było - natomiast w pierwszej parę i owszem.

W tym meczu były nawet momenty, kiedy to Milan zamykał Inter w polu karnym. Byliśmy słabsi i tyle, nie podważam zwycięstwa Interu, po prostu śmieszą mnie triumfalne hasła po zwycięstwie, bo jesteś chyba pierwszym Interistą, który uważa, że Inter zagrał dziś świetnie, czy choćby dobrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Z tego co ja widziałem (nie widziałem pierwszych 20 minut drugiej połowy i pierwszych 10 pierwszej polowy) Milan prawie w ogóle nie istniał, zwłaszcza w drugiej połowie (2 trudne sytuacje Maldiniego, i przypadkowa okazja Ambrossiniego) a Inter stwarzał sobie dużo więcej sytuacji, i zdecydowanie więcej czasu posiadał piłkę, ale jak chcesz twierdź sobie, że mecz był na remis.

Pewnie, nie widziałeś 1/3 meczu i wyciągasz wnioski :rotfl:

Nadal uważam, że oglądałeś inny mecz - Milan miał piłkę przy nodze, rozgrywał ją na połowie Interu dość często, a że świetnie się broniliście w swojej jedenastce, to okazji w 2 połowie wiele nie było - natomiast w pierwszej parę i owszem.

W tym meczu były nawet momenty, kiedy to Milan zamykał Inter w polu karnym. Byliśmy słabsi i tyle, nie podważam zwycięstwa Interu, po prostu śmieszą mnie triumfalne hasła po zwycięstwie, bo jesteś chyba pierwszym Interistą, który uważa, że Inter zagrał dziś świetnie, czy choćby dobrze. ;)

 

Tak uważam, i będę dalej. Dla mnie każdy wygrany mecz jest świetny. Z mojej strony koniec tematu.

Odnośnik do komentarza

OOoo widze że oglądaliśmy inny mecz albo poprostu zapomniałeś wyłączyć konsoli :)

 

Mecz na remis, sytuacji i strzałów jak na lekarstwo na placach jednej ręki można było policzyć dobre zagrania. Słaby sędzia, gdybym oglądał ten mecz na leżąco to bym zasnął i obudził sie 2 godziny po meczu :/ Kolejna sprawa to Ibrahimovic kolejny raz pokazał że dobre akcje i gwiazdą to on jest ale z przeciwnikami pokroju Catanii, Parmy, Cagliari czy CSKA. Kolejny raz Milan prezentuje Interowi zwycięstwo. Teraz wiem dlaczego Inter nic nie zdobywa, w końcu jak się ma kibicó

 minimalistów :) 

Odnośnik do komentarza
Kolejna sprawa to Ibrahimovic kolejny raz pokazał że dobre akcje i gwiazdą to on jest ale z przeciwnikami pokroju Catanii, Parmy, Cagliari czy CSKA. Kolejny raz Milan prezentuje Interowi zwycięstwo. Teraz wiem dlaczego Inter nic nie zdobywa, w końcu jak się ma kibicó

minimalistów :)

 

A myślałem, że nic mnie już nie zmusi do wypowiadania się :| twój post nadaje się do kącika absurdalnego albo do dowcipów , co do Ibry to z marszu przychodzą mi ostatnie derby, rzeczywiście wtedy też zagrał piach, albo nie bo przecież Milan jest przeciwnikiem pokroju Catanii, Parmy etc. (patrząc na tabele).

No i co to za brednie, że Inter nic nie zdobywa?

Odnośnik do komentarza
No i co to za brednie, że Inter nic nie zdobywa?

To nie brednie, to prawda. Spójrz na ostatnie 20 lat. Dwa mistrzostwa Włoch (jedno wywalczone przy zielonym stoliku, którego nawet kibice Interu niektórzy nie uznają, drugie wywalczone w lidze, w której od początku było wiadomo, kto wygra, okaleczonej brakiem Juventusu i karą dla Milanu, Inter zwyczajnie nie miał konkurencji, patrz - tabela), parę pucharów Włoch, o prestiżu Pucharu Ekstraklasy, no i kiedyś tam Trofeo Berlusconi.

Przejrzyj na oczy, to zrozumiesz, dlaczego kibice Interu bardzo chcą zdobyć w tym roku mistrzostwo Włoch - bo to będzie pierwszy, naprawdę znaczący, tytuł od lat.

No chyba że należysz do grona tych, którzy cieszą się z mistrzostwa, które krzykami załatwił Wam Moratti.

Odnośnik do komentarza

Panowie, dajmy się cieszyć Internistom po zwycięstwie. Pamiętam jak mnie michał wkurwiał po tym jak pyknęliśmy Man U. Mecz był słaby, Milan słabszy o jedną bramkę i bramkarza. Inter wygrał, ale zagrał przeciętnie i wiecie co? Chwała wam za to. Ja tak samo skakał bym do góry, gdyby to Milan wygrał w ten sam sposób, albo był 200 razy gorszy i niesprawiedliwie wygrał po jednej przypadkowej akcji. Jednak trzeba rozgraniczyć dwie rzeczy:

- radość ze zwycięstwa w derbach

- samozadowolenie z superformy (której IMO tutaj nie było)

 

Tyle ode mnie. Wychodzę na zal.pl płakać nad Ancelottim...

Odnośnik do komentarza
No i co to za brednie, że Inter nic nie zdobywa?

To nie brednie, to prawda. Spójrz na ostatnie 20 lat. Dwa mistrzostwa Włoch (jedno wywalczone przy zielonym stoliku, którego nawet kibice Interu niektórzy nie uznają, drugie wywalczone w lidze, w której od początku było wiadomo, kto wygra, okaleczonej brakiem Juventusu i karą dla Milanu, Inter zwyczajnie nie miał konkurencji, patrz - tabela), parę pucharów Włoch, o prestiżu Pucharu Ekstraklasy, no i kiedyś tam Trofeo Berlusconi.

Przejrzyj na oczy, to zrozumiesz, dlaczego kibice Interu bardzo chcą zdobyć w tym roku mistrzostwo Włoch - bo to będzie pierwszy, naprawdę znaczący, tytuł od lat.

No chyba że należysz do grona tych, którzy cieszą się z mistrzostwa, które krzykami załatwił Wam Moratti.

 

Nie cieszę sie z tego mistrzostwa, ale ma ono jednak swoją wartość. W zeszłym sezonie Inter zdobył mistrzostwo jak najbardziej zasłużenie, pare Pucharów Włoch oraz 3 Puchary UEFA (jeżeli już wybiegamy tak daleko w przeszłość, ja bardziej myślałem o ostatnich 3/4 latach) to nie jest nic.

 

Nie dojdziemy do żadnego porozumienia, wiec proponuje skonczyc te kłótnie, święta idą ;)

Odnośnik do komentarza
Kolejna sprawa to Ibrahimovic kolejny raz pokazał że dobre akcje i gwiazdą to on jest ale z przeciwnikami pokroju Catanii, Parmy, Cagliari czy CSKA.

Kolega zna sie w ogole na pilce? Jesli nie to, po co sie wypowiada?

 

No i co to za brednie, że Inter nic nie zdobywa?

To nie brednie, to prawda. Spójrz na ostatnie 20 lat. Dwa mistrzostwa Włoch (jedno wywalczone przy zielonym stoliku, którego nawet kibice Interu niektórzy nie uznają, drugie wywalczone w lidze, w której od początku było wiadomo, kto wygra, okaleczonej brakiem Juventusu i karą dla Milanu, Inter zwyczajnie nie miał konkurencji, patrz - tabela), parę pucharów Włoch, o prestiżu Pucharu Ekstraklasy, no i kiedyś tam Trofeo Berlusconi.

Przejrzyj na oczy, to zrozumiesz, dlaczego kibice Interu bardzo chcą zdobyć w tym roku mistrzostwo Włoch - bo to będzie pierwszy, naprawdę znaczący, tytuł od lat.

No chyba że należysz do grona tych, którzy cieszą się z mistrzostwa, które krzykami załatwił Wam Moratti.

Nastepny sfrustrowany kibic Milanu. Przegraliscie mecz i walke o mistrzostwo. Jestescie obecnie posmiewiskiem na krajowym podworku wiec proponuje troche pokory. Jesli Ci sprawia przyjemnosc ze Milan zdobywa wszystko inne procz scudetto to podziel sie tym w temacie AC Milan a nie Interu.

Odnośnik do komentarza
Nastepny sfrustrowany kibic Milanu. Przegraliscie mecz i walke o mistrzostwo. Jestescie obecnie posmiewiskiem na krajowym podworku wiec proponuje troche pokory. Jesli Ci sprawia przyjemnosc ze Milan zdobywa wszystko inne procz scudetto to podziel sie tym w temacie AC Milan a nie Interu.

Ciiicho, nie rób scen ;)

Jesteśmy takim samym pośmiewiskiem, jak Inter, z którego całe Włochy i pobliskie galaktyki śmieją się, gdy tylko Moratti coś powie.

Nie, przepraszam, my coś zdobywamy w Europie ;)

A tak na poważnie - trudno mieć w sobie wiele pokory po meczu, który mogliśmy równie dobrze wygrać, jak przegrać. Po meczu, który zawalił bramkarz, a nie wygrał Inter. Ale chwała Wam za to, że potrafiliście wykorzystać słabość Didy - my przeciętnej formy Interu nie potrafiliśmy, więc przegraliśmy. I to tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
CYTAT(Brudinho @ 2007-12-23, 19:57)

Kolejna sprawa to Ibrahimovic kolejny raz pokazał że dobre akcje i gwiazdą to on jest ale z przeciwnikami pokroju Catanii, Parmy, Cagliari czy CSKA.

 

Kolega zna sie w ogole na pilce? Jesli nie to, po co sie wypowiada?

 

Ok z kim z lepszych przeciwników strzela gola Ibrahimovic ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zlatan to klasa swiatowa i dziwic sie tylko mozemy czemu nie ma go w 30 Uefy najlepszych kopaczy. Tylko musicie pamietac o jednym on nie jest snajperem strzelajacym 30-40 bramek w sezonie. Zobaczcie jak on gra ile jest jego wkladu w rozgrywanie pilki, bajecznych zagran i cudownych asyst.

 

A co do napastnikow to moj ulubieniec Cruz ma chyba zyciowa forme :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siena-Inter 2:3 (1:2)

0:1 Ibrahimovic 26' (k),

1:1 Maccarone 31',

1:2 Cambiasso 46',

1:3 Ibrahimovic 53',

2:3 Forestieri 90'

 

Trochę wymęczone zwycięstwo, ale liczą się trzy punkty. Dwie bramki Ibrahimovica, szczególnie druga bardzo ładna. Ma już ich na koncie 11 i goni Trezegueta. Także bramka Forestieriego bardzo ładna.

 

Edyta podpowiada, że zapomnialem napisać o tym, że Oriali powiediał, że Maniche jutro ma przejść testy medyczne i podpisać kontrakt. Uważam, że stać nas na kogoś lepszeggo, tylko trudno znaleźć kogoś kto mógłby grać w Lidze Mistrzów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...