Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Inter Mediolan - Atalanta Bergamo 2:1 (2:1)

1:0 Suazo 11'

2:0 Cruz 30'

2:1 Floccari 39'

 

Inter powinien wygrać wyżej, zabrakło troszkę skuteczności, a gol dla Atalanty trochę przypadkowy. Suazo i Solari zagrali bardzo dobrze, bramka tego pierwszego bardzo ładna-ładnie rozklepali obronę z Cruzem :) Zawodnicy Atalanty trzy razy brutalnie faulowali na czerwoną kartkę, ale sędzia pokazał tylko jedną

Odnośnik do komentarza

Inter Mediolan - Fenerbahce Stambuł 3:0 (0:0)

1:0 Cruz 55'

2:0 Ibrahimovic 66'

3:0 Jimenez 90'

 

Piękne zwycięstwo :) Inter dzięki niemu zapewnił sobie pierwsze miejsce w swojej grupie Ligi Mistrzów. Bardzo ładne bramki padły w tym meczu. Trzeba przyznać, że Fenerbahce bardzo dobrze się broniło, aż do straty pierwszej bramki. Cieszy pierwszy gol Jimeneza w barwach Interu. Znowu bardzo dobrze zagrał Suazo. Dziwi mnie to, że nie zagrał Solari, po bardzo dobrym ligowym meczu.

Odnośnik do komentarza

Mysle ze trza by sprobowac SUazo na skrzydle (szybki, zwinny i bramkostrzelny) a nie grac ustawieniem bez skrzydlowych :/ Taktyka Mancio nigdy mnie nie przekonywala. trzeba przyznac ze Cruz jesli nawet nie jest w formie to wie gdzie sie znalesc i bramki strzela, za bramke z Juve i ostatnia asyste w LM szacunek :] No trza by pomyslec o wzmocnieniach pomocy bo inaczej w czerwcu obudzimy sie z reka w nocniku :|

Odnośnik do komentarza

Fiorentina - Inter 0:2 (0:2)

Jimenez 10'

Cruz 45'

 

Występ Jimeneza od pierwszej minuty - niespodzianka Manciniego. I Jimenez strzela pierwszą bramkę dla Interu :) Pierwsz połowa to przewaga Fiorentiny i kontry Interu zakończone dwoma bramki. Dwie ładne asysty Ibrahimovica. W drugiej części spotkania Inter kontroluje przebieg gry i dzięki bardzo dobrej postawie Freya nie padają bramki dla Interu. Cruz dzięki swojej bramce zrównał się z Ibrahimovicem pod względem liczby strzelonych goli w lidze, w tym sezonie. A już w środę zaległy mecz z Lazio. Musimy wygrać i odskoczyć stawce, chociaż Roma też gra zaległy mecz w środę.

Odnośnik do komentarza

Inter-Lazio Rzym 3:0 (2:0)

1:0 Ibrahimovic 22'

2:0 Maicon 33'

3:0 Suazo 55'

 

Piękne zwycięstwo :) Tylko szkoda, że Roma też wygrała. Pele zagrał od pierwszej minuty. W następnym meczu nie zagra Samuel, będzie musiał pauzować za żółte kartki.

A Dacourt nie zagra prawdopodonie już do końca sezonu, z powodu kontuzji...

Odnośnik do komentarza

To fakt, zwycięstwo zdecydowane i po bardzo ładnej grze. Coraz pewniej to wygląda, gramy równo i skutecznie, a co najważniejsze nie gubimy punktów.

Świetnie ostatnio sobie radzi Suazo, szybki, przebojowy, coś w deseń nieodżałowanego Martinsa...będziemy mieli z niego pociechę.

Coraz śmielej poczyna sobie Jimenez, widać, że to chłopak ze sporym potencjałem i jeśli tylko dostanie szanse może być znaczącym graczem dla Interu.

Co do kontuzji Dacourta to podobno Inter szuka zastępstwa, w grę wchodzi Maduro...jestem zdecydowanie na tak... :)

Odnośnik do komentarza

A ja czytałem o Flaminim, nie ulega wątpliwości że musimy nabyć jeszcze jednego pomocnika, niestety zjadły nas kontuzje :(

 

Co do meczu z Lazio to wielkie brawa dla Interu, który we Włoszech jest w tym momencie absolutnie najlepszy, czas pokazać swoją wartość także w LM.

Jimenez :o , ten chłopak gra ostatnio świetnie, jezeli Inter go nie wykupi to popełni ogromny błąd, ale raczej do tego nie dojdzie, widać że Mancini szybko sie przekonał do Chilijczyka.

 

Jeszcze dwa słowa o Chivu, nie zagrał z Lazio ale w poprzednich meczach w któych grał nie pokazał nic wielkiego, mam nadzieje ze szybko zlapie jeden jezyk z kolegami z drużyny, bo to świetny piłkarz.

Odnośnik do komentarza

Nom, bramka Jimeneza bardzo ładna, szkoda tylko, że zszedł z boiska z powodu urazu, mam nadzieję że nie groźnego, bo byłby to kolejny kontuzjowany pomocnik. Cieszy też 8 bramka Cruza i 9 bramka Ibrahimovica w tym sezonie w Serie A :) Mamy już 5 punktów przewagi nad Romą, która zremisowała z Liovorno(z którym my też zremisowaliśmy)

Odnośnik do komentarza
PSV Eindhoven 0-1 Inter (HT: 0-0)

strzelec: Cruz 64.

 

PSV Eindhoven: 1 Gomes; 24 Marcellis, 3 Salcido, 13 Alcides, 8 Mendez; 6 Simons, 20 Afellay, 15 Culina, 5 Zonneveld; 17 Farfan (11 Perez 62), 9 Lazovic (19 Jonathan 84).

 

ławka: 21 Roorda, 14 Rajkovic, 16 Aissati, 23 Fagner, 26 van der Leegte, 28 Bakkal.

 

trener: Jan Wouters.

 

Inter: 12 Julio Cesar; 2 Cordoba, 24 Rivas, 23 Materazzi, 6 Maxwell (4 Zanetti 86); 21 Solari, 36 Bolzoni, 26 Chivu (19 Cambiasso 68); 18 Crespo, 9 Cruz (37 Puccio 75), 29 Suazo.

 

ławka: 22 Orlandoni, 13 Maicon, 35 Esposito, 38 Federici.

trener: Roberto Mancini.

 

Kolejne zwycięstwo i podtrzymanie świetnej dyspozycji.

Co do samego spotkania to nachodzi mi tylko jedno słowo...Suazo...genialne spotkanie w jego wykonaniu, wprost nieuchwytny dla obrońców PSV, a akcja po której wymanewrował dwóch rywali i wyłożył piłkę Cruzowi miodzio... :)

Poza tym warto odnotować występ młodziutkiego Bolzoniego i kolejny gol Cruza, który notabene, akurat w tym meczy nie zachwycał swoją skutecznością, do której nas tak przyzwyczaił, ale nie ma co gdybać i tak wygląda to bardzo ładnie :) .

Niestety każdy kolejny dobry występ Jimeneza automatycznie podnosi jego wartość i nie ma co sie dziwić, że Ternana chce wysupłać za niego jak najwięcej. Nie wiem jak dokładnie jest zbudowana umowa wypożyczenia go z Ternany i mogę sie mylić, ale szkoda, że Inter nie zagwarantował sobie sumy odstępnego, co by znacznie obniżyło stawkę jego wykupienia bo prawo pierwokupu na pewno mamy zagwarantowane.

Odnośnik do komentarza
No, jeszcze musi przejść testy medyczne, ale to pewnie tylko formalność :) Ciekawe ile Inter za niego zapłaci. I kolejny gracz z Ameryki Południowej w składzie :keke:

To już tradycja, w końcu nazwa zobowiązuje... :P

Tak szczerze to na razie ostrożnie podchodzę do tego transferu. Czy to będzie wzmocnienie czy nie dopiero czas pokaże. Do Interu już nie tacy zawodnicy przychodzili i kompletnie zawodzili bądź niezrozumiała polityka klubu marnowała ich potencjał. Na razie pozostaje czekać na potwierdzenie transferu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...