Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Empoli - Inter 0:2(0:1)

 

Jest zwycięstwo, mimo że gra nie była jakaś zadowalająca. Dwie ładne brami Ibrahimovica, ktory był przez cały mecz aktywny, tak jak Cesar, którego występ w pierwszym składzie to duże zaskoczenie. Środek pomocy Cambiasso-Stankovic prawie wogóle bezproduktywny w ofensywie, w mojej opini... Mam nadzieję że to początek jakiejś dobrej, dłuższej serii zwycięstw Interu.

 

Mancini podał listę piłkarzy zgłoszonych do Ligi Mistzów, na której nie znalazł się, zgodnie z plotkami pojawiającymi się w mediach, Adriano

Odnośnik do komentarza
Mancini podał listę piłkarzy zgłoszonych do Ligi Mistzów, na której nie znalazł się, zgodnie z plotkami pojawiającymi się w mediach, Adriano

Co dla mnie jest osobiscie duzym szokiem :/ Ogolnie sugeruje zobaczyc jak skromna mamy liste pomocy :/ Mancini jednak IMO nie do konca ma poukladane w glowie ... No chyba ze to jakas gra majaca na celu sprzedaz cielaka. Co tez jest mozliwe :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Inter-Catania 2:0

14' Crespo

80' Cesar

 

Zagraliśmy trochę przemeblowanym składem, ale znowu wygraliśmy 2:0. Dobrze graliśmy na początku, potem już wyglądało to trochę gorzej. Zaskoczył mnie Mancini wystawiając znowu Cesara, no i proszę strzelil bramkę. Szansę dostał Adriano, ale jej raczej nie wykorzystał, choć pod sam koniec meczu prawie strzelił gola, strzelił też w 30 minucie, ale sędzia nie uznał jej(Adriano faulował) i miał "udział" przy pierwszej bramce. Znowu asystę zaliczył Maicon. Ibra, po wejściu na boisko, był bardzo aktywny, zaliczył asystę przy bramce Cesara.

 

19 mecz w LM z Fenerbahce, ciekawe co wymyśli Mancini i jak zestawi obronę, ma małe pole manewru...

Odnośnik do komentarza

Fenerbahce-Inter 1:0 (1:0)

Deivid 43'

 

No to mamy porażkę na początek Ligi Mistrzów :| I to zasłużoną, mogliśmy przegrać wyżej gdyby nie nasz bramkarz, który się spisywał bardzo dobrze. Bardzo słabo zagrała pomoc... Figo powinien zagrać w podstawowym składzie :/ Ech, szkoda gadać, mam nadzieję, że Mancini wyciągnie odpowiednie wnioski z tej porażki i wygramy w następnym meczu LM z PSV, a także najbliższe mecze w lidze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Reggina – Inter 0:1 (0:1)

Bramki: 17’Adriano

 

Reggina: 30 Campagnolo; 55 Lanzaro, 3 Cherubin, 16 Valdez, 6 Aronica; 34 Missiroli (24 Tullberg 83), 14 Tognozzi (8 Barreto 72), 18 Hallfredsson (25 Montiel 75), 4 Cascione; 21 Ceravolo, 10 Cozza.

 

Inter: 1 Toldo; 13 Maicon, 2 Cordoba, 26 Chivu, 6 Maxwell; 7 Figo, 14 Vieira (8 Ibrahimovic 69), 19 Cambiasso, 31 Cesar; 9 Cruz (29 Suazo 82), 10 Adriano (4 Zanetti 56).

 

Nie bez kłopotu wywalczone zwycięstwo na pewno cieszy, tym bardziej, że przeciwnicy się potykają. Ważne, że mimo niezbyt olśniewającej formy potrafimy wygrywać z niżej notowanymi zespołami i jak spojrzeć na niektóre mecze Milanu ( choćby ostatni z Empoli ) nie jest wcale to takie proste.

Warto odnotować przebudzenie Adriano, który może wreszcie złapie odpowiednią formę i przestaną go wszyscy wokół klepać po tyłku i pocieszać, że jest dobrze.

Poza tym na wielki plus zaskakuje mnie postawa Figo, mimo wieku spisuje się świetnie, praktycznie w każdym meczy bardzo widoczny i przede wszystkim zalicza mnóstwo cennych asyst. Bardzo dobra przedsezonowa decyzja o zatrzymaniu go w klubie. Chyba jedna z nielicznych dobrych decyzji Manciniego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś okazało się, że po starciu z Pavlem Nedvedem Luis Figo złamał kość piszczelową. Był to bardzo nieładny faul Nedveda, którego w pewnym momencie zaczęły nosić emocje. Na szczęście Ranieri szybko zdjął go z boiska i obyło się bez czerwonej kartki.

Odnośnik do komentarza
Dziś okazało się, że po starciu z Pavlem Nedvedem Luis Figo złamał kość piszczelową. Był to bardzo nieładny faul Nedveda, którego w pewnym momencie zaczęły nosić emocje. Na szczęście Ranieri szybko zdjął go z boiska i obyło się bez czerwonej kartki.

Niemoc Nedveda zmusila go do popelniania glupich fauli. Szkoda Figo, na pewno odpocznie troche od pilki. Widac bylo podczas meczu ze mimo 35 lat na karku spokojnie daje rade w tak waznych i ciezkich meczach jak ten z Juventusem. Swoja droga Nedved powinien zastanowic sie nad swoich zachowaniem na boisku jesli nie chce skonczyc swojej kariery tak jak ZZ.

Odnośnik do komentarza

Inter-Cska 4:2 (2:2)

Jo 23'

V.Love 31'

Ibrahimovic 32'

Cambiasso 34'

Cambiasso 68'

Ibrahimovic 75'

 

Pięknie wyciągnięte na stan 4:2 ze stanu 0:2. Zwycięstwo przybliżyło nas do awansu :) Bardzo ładne bramki w tym meczu, cieszy dobra forma Ibry i Chuchu. Maicon wrócił po zawieszeniu. Teraz czas na Lazio, a potem przerwa na reprezentację i miejmy nadzieję, że kontuzjowani się trochę podleczą, bo pewnie np. Vieira i Figo jeszcze nie wrócą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Już w sobotę Adriano opuści Mediolan i uda się do swojej ojczyzny - do San Paolo, gdzie ma odzyskać formę

 

Adriano będzie przebywał w cenionej brazylijskiej klinice, gdzie ma odbudować formę fizyczną i psychiczną. Na takie rozwiązanie zgodził się zarówno sam piłkarz, jak i jego agent. Głównym celem wyjazdu jest możliwość przeprowadzenia kilku specjalistycznych treningów, których przeprowadzenie było niemożliwe w Mediolanie.

Adriano wróci do Mediolanu 1 stycznia.

 

Mam nadzieję, że to się uda i Adriano znowu "błyśnie"

Odnośnik do komentarza

To raczej nie decyzja Manciniego :P , gdyby nie wierzyli w Adriano to już dwa lata temu ten biegałby po boiskach w Hiszpani albo Anglii, mam nadzieje ze ten wyjazd mu pomoze a nie skonczy sie jak pozostale. Cóż, wydaje sie ze dobrym pomyslem byloby wypozyczyc go na wiosne, np. do West Hamu. Tam moze wrocilby z forma i stworzyl atak z Ibrą, a na rezerwie Cruz, Suazo i Aqquafresca :) (Crespo już raczej nie jest perspektywiczny)

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że Crespo nie jest już perspektywicznym graczem, ale na ten czas jest nieoceniony. To typowy łowca bramek, silny, sprytny, a zarazem grający dość zespołowo i jeśli dorzucić jego doświadczenie to mamy gracza, który jest jak na razie bardzo ważnym ogniwem zespołu. :)

Co do Adriano to już trudno sie w tym wszystkim połapać, niby jest dobrze, a za chwile już nie...Oby ten wyjazd coś zmienił bo stracić gracza z takim potencjałem byłoby po prostu szkoda.

Jestem tylko ciekaw czy Aqquafresca w ogóle dostanie szanse zaistnienia w Interze. Mam tylko nadzieje, że nie będzie tak jak z Andreollim... ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...