Skocz do zawartości

Inter Mediolan


Rekomendowane odpowiedzi

Po meczu z Fiorentiną muszę przyznać, że Santon i Maicon to dwa demony ze wskazaniem na tego drugiego. Każda akcja przez niego przechodzi. Młody Włoch za to też potrafi się pokazać, szczególnie było to widać w jednej klepie po której wyszedł sam na sam i zepsuł :) Nie mniej widać, że będąc prawonożnym zawodnikiem sprawia sporo problemów przeciwnikom. Nie mniej jego obrona na radar bardzo mocno boli.

 

Co do pomocy to myślę, że zakup Muntariego był strzałem w 10. Tyran pracy po prostu. W ustawieniu z Cambiasso sprawują się świetnie.

 

Dziwi mnie natomiast to, że Mourinho nie daje szans Manciniemu. Widać, że gość ma technikę i szybkość. W grze z Ibrą i drugim napastnikiem mógłby wnieść nieco więcej zamieszania niż wolny nieco Dejan. No cóż, ale to już moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Po meczu z Fiorentiną muszę przyznać, że Santon i Maicon to dwa demony ze wskazaniem na tego drugiego. Każda akcja przez niego przechodzi. Młody Włoch za to też potrafi się pokazać, szczególnie było to widać w jednej klepie po której wyszedł sam na sam i zepsuł :) Nie mniej widać, że będąc prawonożnym zawodnikiem sprawia sporo problemów przeciwnikom. Nie mniej jego obrona na radar bardzo mocno boli.

 

Co do pomocy to myślę, że zakup Muntariego był strzałem w 10. Tyran pracy po prostu. W ustawieniu z Cambiasso sprawują się świetnie.

 

Dziwi mnie natomiast to, że Mourinho nie daje szans Manciniemu.Widać, że gość ma technikę i szybkość. W grze z Ibrą i drugim napastnikiem mógłby wnieść nieco więcej zamieszania niż wolny nieco Dejan. No cóż, ale to już moja opinia.

W magazynie na TVP Sport o LM mówili, że jest kontuzjowany.

Odnośnik do komentarza
Po meczu z Fiorentiną muszę przyznać, że Santon i Maicon to dwa demony ze wskazaniem na tego drugiego. Każda akcja przez niego przechodzi. Młody Włoch za to też potrafi się pokazać, szczególnie było to widać w jednej klepie po której wyszedł sam na sam i zepsuł :) Nie mniej widać, że będąc prawonożnym zawodnikiem sprawia sporo problemów przeciwnikom. Nie mniej jego obrona na radar bardzo mocno boli.

 

Co do pomocy to myślę, że zakup Muntariego był strzałem w 10. Tyran pracy po prostu. W ustawieniu z Cambiasso sprawują się świetnie.

 

Dziwi mnie natomiast to, że Mourinho nie daje szans Manciniemu.Widać, że gość ma technikę i szybkość. W grze z Ibrą i drugim napastnikiem mógłby wnieść nieco więcej zamieszania niż wolny nieco Dejan. No cóż, ale to już moja opinia.

W magazynie na TVP Sport o LM mówili, że jest kontuzjowany.

 

No cóż, może Inter nie ma takiego zaplecza medycznego jak Milan ale kontuzjowanego gracza by chyba tak szybko nie postawili, że udało mu sie troche z tą Violą zagrać ;)

 

Co do samego meczu, to zwycięstwo wymęczone po słabym meczu i słabej grze oraz kontrowersyjnej pierwszej bramce. Fiorentina grała jednak jeszcze gorzej a te fatalne przestoje w jej grze i beznadziejny Mutu mocno mnie zastanowiły. Na szczęście padł jeszcze drugi gol Ibry, który wynagrodził te męczarnie, bo w meczu naprawdę mało składnych akcji. Na plus jeszcze oczywiście Maicon (choć za mało szedł w dryblig imo), Santon i Cambiasso, ale to w tym sezonie stały punkt.

Odnośnik do komentarza
Co do samego meczu, to zwycięstwo wymęczone po słabym meczu i słabej grze oraz kontrowersyjnej pierwszej bramce.

Kontrowersyjna to złe słowo. Lepszym byłoby - nieprawidłowa.

Mozesz dokladniej napisac gdzie byla ta nieprawidlowosc? Moim zdaniem kontrowersyjna jest najbardziej trafnym okresleniem.

Odnośnik do komentarza
Co do samego meczu, to zwycięstwo wymęczone po słabym meczu i słabej grze oraz kontrowersyjnej pierwszej bramce.

Kontrowersyjna to złe słowo. Lepszym byłoby - nieprawidłowa.

 

Można by się kłócić, tylko to bez sensu. Piłka trafiła w rekę, ale tu już trzeba się zastanawiac, czy był ruch ręki do piłki, czy piłka nie była za blisko albo czy na przykład nie chroniła twarzy. Co do uniesionej nogi, to owszem wysoko ale to też zależne od interpretacji. Sędzia mógł gola nie uznać, nikt by nie mogł protestować, ale bramkę uznał i do tego też mial podstawy.

Odnośnik do komentarza
Mozesz dokladniej napisac gdzie byla ta nieprawidlowosc? Moim zdaniem kontrowersyjna jest najbardziej trafnym okresleniem.

Primo, podnoszenie nogi na wysokość twarzy bramkarza na wzór wejścia smoka Bruce'a Lee nie jest chyba dozwolone, prawda?

Secundo, skoro sędzia nie zauważył, jak prawie dwumetrowy napastnik leci w powietrzu z nogą wyciągniętą w kierunku bramkarza, to miał prawo nie zauważyć tego, że tenże napastnik zagrał piłkę ręką, w końcu to drobiazg. Mogę się mylić, ale zagranie ręką w polu karnym rywala nie jest chyba zagraniem dozwolonym przy próbie zdobycia bramki?

Można pisać i pisać, przyzwyczaiłem już się, że w tym sezonie sędziowie w meczach Interu posługują się innym kodeksem, dopuszczającym tak zagrania karate, jak i piłkę ręczną na boisku.

Odnośnik do komentarza
Mozesz dokladniej napisac gdzie byla ta nieprawidlowosc? Moim zdaniem kontrowersyjna jest najbardziej trafnym okresleniem.

Primo, podnoszenie nogi na wysokość twarzy bramkarza na wzór wejścia smoka Bruce'a Lee nie jest chyba dozwolone, prawda?

Secundo, skoro sędzia nie zauważył, jak prawie dwumetrowy napastnik leci w powietrzu z nogą wyciągniętą w kierunku bramkarza, to miał prawo nie zauważyć tego, że tenże napastnik zagrał piłkę ręką, w końcu to drobiazg. Mogę się mylić, ale zagranie ręką w polu karnym rywala nie jest chyba zagraniem dozwolonym przy próbie zdobycia bramki?

Można pisać i pisać, przyzwyczaiłem już się, że w tym sezonie sędziowie w meczach Interu posługują się innym kodeksem, dopuszczającym tak zagrania karate, jak i piłkę ręczną na boisku.

Zagranie ręką? Moze jeszcze dodasz umyslne? Zwyczajnie zostal uderzony pilka w reke z odleglosci ok. jednego metra, kwalifikowanie tego jako zagranie reka byloby bledem sedziego. Co do wyskoku to fakt, sedzia mial prawo odgwizdac faul, ale tego nie zrobil.

Odnośnik do komentarza
Zagranie ręką? Moze jeszcze dodasz umyslne? Zwyczajnie zostal uderzony pilka w reke z odleglosci ok. jednego metra, kwalifikowanie tego jako zagranie reka byloby bledem sedziego. Co do wyskoku to fakt, sedzia mial prawo odgwizdac faul, ale tego nie zrobil.

Fakt, zapomniałem.Kali ukraść krowa...

Zagranie ręką Ibrahimovica, Adriano = nieumyślne, nabite, w najlepszym razie obojczyk, w żadnym razie nieprzepisowo.

Zagranie ręką Amauriego, Kaki, Pippo czy innego Ronaldo - skandal, faul, zamach na życie Cruza, nawet jeśli nie było ręki, to była.

:doh!:

EoT.

Odnośnik do komentarza
Zagranie ręką? Moze jeszcze dodasz umyslne? Zwyczajnie zostal uderzony pilka w reke z odleglosci ok. jednego metra, kwalifikowanie tego jako zagranie reka byloby bledem sedziego. Co do wyskoku to fakt, sedzia mial prawo odgwizdac faul, ale tego nie zrobil.

Fakt, zapomniałem.Kali ukraść krowa...

Zagranie ręką Ibrahimovica, Adriano = nieumyślne, nabite, w najlepszym razie obojczyk, w żadnym razie nieprzepisowo.

Zagranie ręką Amauriego, Kaki, Pippo czy innego Ronaldo - skandal, faul, zamach na życie Cruza, nawet jeśli nie było ręki, to była.

:doh!:

EoT.

W widziałeś chociaż bramkę czy piszesz bo nie masz nic innego do roboty? ;>

Ręka była, ale było to zagranie nieumyślne chyba, że Ibra ma nadludzki refleks. Choć faul powinien zostać gwizdnięty, bo takie wejście to lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Panowie bez niepotrzebnych napinek. Piłka dotknęła ręki w polu karnym, napastnik zagrał niczym Bruce Lee, a sędzia uznał gola. W tym jesteśmy mam nadzieję zgodni? :>

Dokładnie. Nie uważam, że bramka została zdobyta prawidłowo, bo tak nie było. Zdenerwowały mnie jedynie pseudo-ironiczne teksty Gacka na temat tej sytuacji, choć bardziej odnosiły się do wg niego niesprawiedliwej w oceny 'rąk' Milanistów i zawodników Interu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myślę, że po oglądnięciu ostatnich meczy Interu stwierdzam, że siła ofensywa drużyny bez Ibry zmniejszy się o 80%. Konieczne jest wyrównanie składu, w innym wypadku nic nie zwojujemy w Europie.

 

Myślę, że po oglądnięciu ostatnich meczy Interu stwierdzam, że siła ofensywa drużyny bez Ibry zmniejszy się o 80%. Konieczne jest wyrównanie składu, w innym wypadku nic nie zwojujemy w Europie.

Odnośnik do komentarza
Myślę, że po oglądnięciu ostatnich meczy Interu stwierdzam, że siła ofensywa drużyny bez Ibry zmniejszy się o 80%. Konieczne jest wyrównanie składu, w innym wypadku nic nie zwojujemy w Europie.

Przesadzasz. Obecna taktyka ustawiona jest pod Ibrahimovica, stad tak mala skutecznosc reszty zawodnikow. Po odejsciu Henrego z Arsenalu, ciezar zdobywania bramek rozlozy sie na cala druzyna, podobnie byloby w Interze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Gratulacje. Jesteście tak samo wielcy jak Barca (tzn. tak samo zdobyliście tytuł wczoraj :) ). Ale żeby nie było - graliście najrówniej i najskuteczniej. O błędach sędziów itp nie będę pisał, bo one zdarzają się wszędzie i pozostaje mieć nadzieję, że wynikają one z nieudolności, a nie z faktu, że Buki robią nas, kibiców w przysłowiowego Ch*ja.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Samuel Eto'o jest gotowy zaakceptować ofertę Interu, pod warunkiem, że będzie on... kluczowym człowiekiem w całej transakcji.

 

O co tutaj chodzi? Jak niewiadomo o co chodzi, to chodzi oczywiście o pieniądze. Czyli o pokaźną kwotę odszkodowania, jaką Barcelona miałaby zapłacić Samuelowi Eto'o, ale to nie wszystko, gdyż oprócz tego transfer ten ma aspekt sportowy. Kameruńczyk chce walczyć o najwyższe cele i jego celem jest wygranie po raz kolejny Ligi Mistrzów, tym razem w barwach Interu, wpierw jednak Eto'o chce porozmawiać z Jose Mourinho na temat tego, kim będzie on w zespole Interu. Sam piłkarz ma nadzieję, iż będzie w Interze odgrywał rolę co najmniej podobną do tej, którą obecnie odgrywa Zlatan Ibrahimović.

 

Eto'o czuje się również jakby był zwyczajnym towarem włączonym do transakcji, tutaj wchodzi w grę duma samego piłkarza, który uważa, że powinien być najważniejszą osobą w wymianie Interu z Barceloną.

 

Sam piłkarz skwitował całą sytuację następująco:

 

"Tylko ja mogę zamknąć całą tą wymianę."

 

Eto'o chyba powoli się w dupie przewraca. Niedługo będzie żądać, żeby wprowadzać go na boisko na złotym tronie i przed każdym meczem kibice będą mu składać hołd, by zagrał..

Ja takiego grajka w Interze nie chcę :].

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...