Jump to content
🗳 Awardsy 2020
Weź udział w głosowaniu na najważniejsze nagrody w historii Forum Football Manager. A już niedługo - ogłoszenie Gali Awardsy 2020!

Hokej na lodzie

Recommended Posts

A tu jeden z "nowatorskich" pomysłów rozegrania play-offów, gdyby udało się wrócić do rywalizacji np. w połowie czerwca i byłoby jakieś 4-5 tygodni do wykorzystania. NHL Summer Madness ?

ES7GyA1XkAIYphQ.jpg

• 8 months later...
  • 1 month later...

Dobra Friends @Scorpio @Kamtek

13 stycznia rusza nowy sezon, postanowiłem wrócić do hokeja. Ostatni raz poważnie się interesowałem nim w okolicach 2005 roku :) Dejcie jakieś risorsy żeby się dokształcić, gdzie oglądać, co oglądać itp 

Lubie podcasty, lubie show na yt, lubie poczytać. 

Meczyki to sobie ogarnę :)

Ja właściwie używam tylko oficjalnej appki NHL i mam wszystko- aktualne wyniki, terminarz Flyers, aktualne wiadomości i powtórki. Nic mi więcej nie trzeba.

A Kamtek to Ci na pewno poleci swoje nhlw.pl . W Polsce nie znajdziesz nic lepszego. Minus, że bez płatnej subskrypcji, dostęp jest praktycznie żaden. Ale content maja spory - od wiadomosci, felietony po podcasty (np z Kamtkiem). Z tej strony, razem z Michem, co roku bierzemy też Skarb Fana w formie papierowej. Kosztuje coś około 30-40zl a masz wszystko pięknie podane. Właśnie ma wyjść nowa książeczka jakoś na dniach i też bierzemy.

• Like 1
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...