Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde nie rozumiem skad ta tesknota za typowym egzekutorem. Warto zauwazyc, ze nasza gra wygladala tak swietnie, bo w przodzie byla olbrzymia zmiana pozycji. Bez napastnika, ktory nie dysponuje odpwiednia szybkoscia i dryblingiem nie bedzie to juz tak fajnie wszystko wygladac. Loui bylby idealny...Trzymam kciuki za jego szybki powrot.

 

Rossi ma juz 20 lat. Czas najwyzszy aby dostal szanse...

Odnośnik do komentarza

Szansę tak. Pytanie, czy się sprawdzi.

 

Po to egzekutor, że nagle cała linia pomocy wespół z cofrającymi się Roneyem / Sahą / Smithem (ten ostatni najmniej miał takich zapędów) brała się za rozgrywanie. Niepotrzebnie. Dłuższymi chwilami brakowało kogoś, kto przepchnie obrońców rywali i wykorzysta kolejny rajd Ronaldo, prostopadłe podanie Scholesa czy cross Giggsa. Rooney, choć płuca ma chyba z tytanu, po kolejnym powrocie do środkowej linii (moim zdaniem, powrocie niepotrzebnym) miał problemy, by znów znaleźć się z przodu i przepychać się z obrońcami. Dzięki temu stwarzaliśmy 157 sytuacji w meczu, a brakowało kogoś, kto na końcu wepchnie tę piłkę do bramki.

Odnośnik do komentarza
Szansę tak. Pytanie, czy się sprawdzi.

 

Po to egzekutor, że nagle cała linia pomocy wespół z cofrającymi się Roneyem / Sahą / Smithem (ten ostatni najmniej miał takich zapędów) brała się za rozgrywanie. Niepotrzebnie. Dłuższymi chwilami brakowało kogoś, kto przepchnie obrońców rywali i wykorzysta kolejny rajd Ronaldo, prostopadłe podanie Scholesa czy cross Giggsa. Rooney, choć płuca ma chyba z tytanu, po kolejnym powrocie do środkowej linii (moim zdaniem, powrocie niepotrzebnym) miał problemy, by znów znaleźć się z przodu i przepychać się z obrońcami. Dzięki temu stwarzaliśmy 157 sytuacji w meczu, a brakowało kogoś, kto na końcu wepchnie tę piłkę do bramki.

 

Kolejne problemy zdrowotne Sahy pozbawiają mnie argumentów :] Chyba dobrze, że Luis już w okresie przygotowawczym po raz kolejny się rozklekotał, a nie w momencie kluczowym dla walki o tytuł. Teraz już pozostaje pytanie - kogo kupić ? Anelka - jak dla mnie, to byłby zły wybór. Nie jestem przekonany też do Huntalaara i Trezegueta... To może Berbatov? Jak dla mnie najlepszym wyjściem byłby Bułgar z Tottenhamu.... A może SAF nas zaskoczy i wymyśli kogoś nowego?

Odnośnik do komentarza
Szansę tak. Pytanie, czy się sprawdzi.

 

Po to egzekutor, że nagle cała linia pomocy wespół z cofrającymi się Roneyem / Sahą / Smithem (ten ostatni najmniej miał takich zapędów) brała się za rozgrywanie. Niepotrzebnie. Dłuższymi chwilami brakowało kogoś, kto przepchnie obrońców rywali i wykorzysta kolejny rajd Ronaldo, prostopadłe podanie Scholesa czy cross Giggsa. Rooney, choć płuca ma chyba z tytanu, po kolejnym powrocie do środkowej linii (moim zdaniem, powrocie niepotrzebnym) miał problemy, by znów znaleźć się z przodu i przepychać się z obrońcami. Dzięki temu stwarzaliśmy 157 sytuacji w meczu, a brakowało kogoś, kto na końcu wepchnie tę piłkę do bramki.

 

Kolejne problemy zdrowotne Sahy pozbawiają mnie argumentów :] Chyba dobrze, że Luis już w okresie przygotowawczym po raz kolejny się rozklekotał, a nie w momencie kluczowym dla walki o tytuł. Teraz już pozostaje pytanie - kogo kupić ? Anelka - jak dla mnie, to byłby zły wybór. Nie jestem przekonany też do Huntalaara i Trezegueta... To może Berbatov? Jak dla mnie najlepszym wyjściem byłby Bułgar z Tottenhamu.... A może SAF nas zaskoczy i wymyśli kogoś nowego?

Louis, nie Luis.

 

A moze jednak sir Alex nie bedzie sie rozgladal za napastnikiem, bo informacje o listopadowym, czy tez grudniowym poworcie Saha okazaly sie przesadzone. Za DevilPage.pl:

Jak podaje oświadczenie "Stellar Group", które reprezentuje Francuza:

 

"Louis Saha pomyślnie przeszedł operację kolana, która często dokuczała mu w trakcie zeszłego sezonu. W ciągu kilku następnych dni wybierze się do południowej części swojej ojczyny, aby się rehabilitować."

 

"Jesteśmy zdania, że Louis będzie gotowy do gry już na początku następnego sezonu. Każda kolejna informacja dotycząca przedłużenia rehabilitacji będzie prawdopodobnie fałszywa."

Odnośnik do komentarza

Znamy juz terminarz United na sezon 2007/2008

 

Sierpień:

11. Sobota - Reading (Dom)

14. Wtorek - Portsmouth (Wyjazd)

18. Sobota - Manchester City (Wyjazd)

25. Sobota - Tottenham Hotspur (Dom)

 

Wrzesień:

01. Sobota - Sunderland (Dom)

15. Sobota - Everton (Wyjazd)

22. Sobota - Chelsea (Dom)

29. Sobota - Birmingham City (Wyjazd)

 

Październik:

06. Sobota - Wigan Athletic (Dom)

20. Sobota - Aston Villa (Wyjazd)

27. Sobota - Middlesbrough (Dom)

 

Listopad:

03. Sobota - Arsenal (Wyjazd)

10. Sobota - Blackburn Rovers (Dom)

24. Sobota - Bolton Wanderers (Wyjazd)

 

Grudzień:

01. Sobota - Fulham (Dom)

08. Sobota - Derby County (Dom)

15. Sobota - Liverpool (Wyjazd)

22. Sobota - Everton (Dom)

26. Środa - Sunderland (Wyjazd)

29. Sobota - West Ham United (Wyjazd)

 

Styczeń:

01. Wtorek - Birmingham City (Dom)

12. Sobota - Newcastle (Dom)

19. Sobota - Reading (Wyjazd)

30. Środa - Portsmouth (Dom)

 

Luty:

02. Sobota - Tottenham Hotspur (Wyjazd)

09. Sobota - Manchester City (Dom)

23. Sobota - Newcastle (Wyjazd)

 

Marzec:

01. Sobota - Fulham (Wyjazd)

08. Sobota - Bolton Wanderers (Dom)

15. Sobota - Derby County (Wyjazd)

22. Sobota - Liverpool (Dom)

29. Sobota - Aston Villa (Dom)

 

Kwiecień:

05. Sobota - Middlesbrough (Wyjazd)

12. Sobota - Arsenal (Dom)

19. Sobota - Blackburn Rovers (Wyjazd)

26. Sobota - Chelsea (Wyjazd)

 

Maj:

03. Sobota - West Ham (Dom)

11. Niedziela - Wigan Athletic (Wyjazd)

Dobrze rozlozyly nam sie najciezsze mecze z druzynami z czolowki. Najtrudniejsza bedzie chyba kampania kwietniowa, a bardzo przyjemnym miesiacem wydaje sie byc marzec. Jak trafimy z forma, to poczatek sezonu powinien ulozyc sie bardzo dobrze - do 15. a moze i 22. wrzesnia obstawiam komplet punktow. :)

Odnośnik do komentarza
Takie głupie pytanie z mojej strony: kiedy będzie projekt nowej koszulki? Czy zostaniemy przy tym z minionego sezonu?

Nowe koszulki bodaj w lipcu i bardzo mozliwe, ze az...wszystkie trzy zestawy!

 

Szkoda, bo trykoty z tego sezonu (czerwona i biala) byly jednymi z najlepszych w ostatnich latach...

Odnośnik do komentarza

Poplotkujmy o napastniku c.d.

Silvio Pagliari agent napastnika Sampdorii Genua Fabio Quagliarelli powiedział, że miesiąc temu Manchester United chciał zatrudnić jego klienta. - Jeśli klub nadal jest zainteresowany Fabio może przenieść się na Old Trafford - mówi Pagliari

 

W maju Manchester miał zaoferować za 23-letniego napastnika 10 mln funtów (prawie 15 mln euro). - Uważamy, że Fabio jest wart 15-20 mln euro. Jeśli MU nadal jest zainteresowane chętnie usiądziemy do rozmów - powiedział agent.

 

Quagliarella w ostatnim sezonie strzelił 13 goli, dwa tygodnie temu zadebiutował w reprezentacji Włoch zdobył dwie bramki w meczu z Litwą.

 

Manchester szuka napastnika, bo kontuzjowani znów są Louis Saha (udo i kolano) i Ole Gunnar Solskjaer (kolano). Ale na szycie listy życzeń trenera Aleksa Fergusona są napastnik Ajaksu Klaas Jan Huntelaar (10 mln funtów) i Carlos Tevez z West Hamu (12 mln funtów).

Zna ktoś owego napastnika Sampdorii? Serie A omijam zwykle szerokim łukiem i mam średnie pojęcie, kim ów Fabio jest?

Odnośnik do komentarza
Zna ktoś owego napastnika Sampdorii? Serie A omijam zwykle szerokim łukiem i mam średnie pojęcie, kim ów Fabio jest?

Fabio Quagliarella utalentowany zawodnik będący współwłasnością Sampdorii i Udinese. W poprzednim sezonie strzelił 12 bramek. Jest znany z "szalonych" strzałów nawet z około 50 metrów po których padają gole. Gość jest piekielnie interesujący, ostatnio odnajduje się w pierwszej reprezentacji Włoch, gdzie w meczu z Litwą strzelił oba gole dla Italii. Jest znany z pięknych bramek, a w prasie włoskiej jet głośno o potencjalnych kierunkach jego transferu.

 

Może być z niego gwiazda, ale nie wiem czy poradziłby sobie teraz w innej lidze, a szczególnie w Premiership :-k

Odnośnik do komentarza

Tak sobie oglądalem kompilacje o Andersonie i utwierdzilem sie w przekonaniu, ze srodkowy pomocnik to z niego zaden. On albo gra w ataku albo na lewym skrzydle i schodzi do srodka. Wiec albo zagramy 4-2-3-1 w najczystszej postaci albo Anderson bedzie gral w stylu Zidana, Riquelme, Nakamury.

 

Druga sprawa to nasze kontry. Kurna to bedzie smierc. Juz w tym sezonie Giggs, Ronaldo i Roo robili taki kipisz kontrami, ze glowa mala. A Anderson to jak taka kulka na boisku wyglada, przemieszcza sie strasznie szybko. Nani znowuz przypomina mlodego Giggsa, wysoki, szczuply, szybki i zwinny.

Moze byc ciekawie. :zaciera raczki:

Odnośnik do komentarza
Barcelona zaoferowała Manchesterowi United Eidura Gudjohnsena, jako część zapłaty za utalentowanego 20-letniego obrońcę Gerarda Pique.

Ostatni sezon Pique, który na Old Trafford trafił w 2004 roku, spędził na wypożyczeniu w Realu Saragossa

 

Gudjohnsen w ubiegłym sezonie przeniósł się do Barcelony z Chelsea Londyn za 12 milionów euro. W katalońskim zespole wystąpił w 28 meczach, w których zdobył siedem bramek.

 

Ciekawe. Ja by chyba jednak nie skusił się na taką ofertę.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Michem. Po co brać Islandczyka, skoro w klubie jest Smith? Może wciąż wracający do formy po kontuzji, ale jeśli ktoś wpadnie na pomysł, by jego sprzedać, a następnie sprowadzić Gudjohnsena, to ja wysiadam. Albo sprzedaż Smitha i zakup napastnika "w gazie". Albo pozostawienie Smudge'a, by powalczył o powrót do wielkiej formy.

 

BTW - Pique niech wraca na OT i tyle ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...