Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Wygl?da na to, ?e na rywalizacj? Kuszczaka z Fosterem b?dziemy musieli nieco poczeka?...

IMO i tam musielibysmy czekac co najmniej do konca nadchodzacego sezonu. ;)

Wypo?yczenie jednego z nich, to wygrana rywalizacja przez drugiego. Jakby nie patrze?... ;]

Odnośnik do komentarza
Kolejny szok dla mnie - wlasnie zobacyzlem, ze wydalismy na portugalski duet 31 milionow Elzbietek, z czego az 17 mln na Andersona. Szok. :szok: 50 milionow funtow poszlo w tydzien. Czyzby Tampa Bay Buccaneers sprzedali stadion? :lol:

 

Transfermarkt.de podaje przeogromne kwoty :D

 

Niemniej IMHO Nani i Anderson s? warci naprawd? du?ych pieni?dzy i ju? nied?ugo razem z C. Ronaldo, Rooneyem, Carrickiem, i reszt? b?d? postrachem ka?dej defensywy Premiership :) Glazerowie nie ?a?uj? kasy :D I bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Najbardziej to ja jestem ciekaw ustawienia Man Utd. 4-5-1 z Rooneyem na szpicy czy 4-3-3 co chyba bardziej jest realne. Rooni w ?rodku ataku a po bokach Ronaldo i Anderson w ?rodku Nani, Carrick, Owen.... kurde to i tak na ?awce siedz? Giggs, Rudy, Park, Smith kogo? sprzeda? trzeba.

Troche dziwne swoj? drog? ?e przy bardzo dobrym sezonie tyle wydawane jest na transfery a przy s?abym jak rok temu o wiele mniej.

 

Portugalskie gazety pisz? ?e Man wyda? na t? dwójke a? 55,5 mln Euro: 30 Anderson reszta Nani :o

Odnośnik do komentarza
Jest jeden problem nadal nie ma lidera :/ Zawodnika który b?dzie to wszystko trzyma? (szczególnie przy takim nat?oku m?odych graczy), który b?dzie mia? charakter, na razie nikogo takiego nie widze.

 

Gary Neville, Wayne Rooney, Rio Ferdinand. Kolejnosc nieprzypadkowa.

 

Najbardziej to ja jestem ciekaw ustawienia Man Utd. 4-5-1 z Rooneyem na szpicy czy 4-3-3 co chyba bardziej jest realne. Rooni w ?rodku ataku a po bokach Ronaldo i Anderson w ?rodku Nani, Carrick, Owen.... kurde to i tak na ?awce siedz? Giggs, Rudy, Park, Smith kogo? sprzeda? trzeba.

Wszytsko ok tylko, ze Nani bedzie pewnie biegal po skrzydle, a Anderson w srodku :P

Odnośnik do komentarza
Jest jeden problem nadal nie ma lidera kwasny.gif Zawodnika który b?dzie to wszystko trzyma? (szczególnie przy takim nat?oku m?odych graczy), który b?dzie mia? charakter, na razie nikogo takiego nie widze.
Gary Neville, Wayne Rooney, Rio Ferdinand. Kolejnosc nieprzypadkowa.

 

Mimo wszystko ?aden z nich nie dorasta Keano do pi?t :/ Zdecydowanie brakuje nam kogo? takiego, jak Roy, lecz tacy zawodnicy rodz? si? raz na 10 lat, wi?c nie ma si? co dziwi?. Wiele mo?na spodziewa? si? po Owenie Hargreaves'ie. IMHO to on, Carrick i Scholes b?d? na razie wyst?powali w ?rodku pomocy, a Anderson jeszcze troch? poczeka na swoj? szans?.

Odnośnik do komentarza
Najbardziej to ja jestem ciekaw ustawienia Man Utd. 4-5-1 z Rooneyem na szpicy czy 4-3-3 co chyba bardziej jest realne. Rooni w ?rodku ataku a po bokach Ronaldo i Anderson w ?rodku Nani, Carrick, Owen.... kurde to i tak na ?awce siedz? Giggs, Rudy, Park, Smith kogo? sprzeda? trzeba.

Srodkowa dwojka bedzie pewnie podlegala rotacji ze wzgledu na przeciwnika, bo tego, ze w srodku bedziemy grali dwojka jestem pewien. I chyba jednak 4-2-3-1. ;] Wiem, ze w tym wypadku mozna sie martwic o Rooneya, ale to jest zupelnie inna sytuacja niz w przypadku zeszlosezonowego 4-5-1, gdzie Rooney byl totalnie odosobniony w ataku, dostawal malo wsparcia od skrzyd?owych, a trojka pomocnikow w ogole nie bra?a udzia?u w akcjach ofensywnych. Przy 4-2-3-1 (ewentualnie 4-4-1-1) atakowala bedzie cala czworka z przodu i to z taka sila, ze hej. ;)

 

Oczywscie to jest tylko teoretyczne ustawienie, kto widziale Manchester United w akcji, wie, ze u nas przywiazanie do pozycji nie istnieje.

 

Aha, i w takiej sytuacji w United widzialbym teraz skutecznego napastnika w postaci Huntelaara. Jak szalec, to szalec :D Mysle, ze ktos taki mog?by byc ostatnim elementem ukladanki. Ale nawet jesli go nie kupimy, to i tak mamy taka sile, ze drzyjcie narody. :D

Odnośnik do komentarza
Bramkarz Manchesteru United, Ben Foster musi przej?? operacj? kolana. 24-letni Anglik mo?e pauzowa? nawet kilka miesi?cy. Foster nie zagra? w pi?tkowym spotkaniu reprezentacji Anglii B z Albani? w?a?nie z powodu problemów z kolanami. Niedawno wypo?yczony w ostatnim sezonie do Watfordu zawodnik przeszed? operacj? w szpitalu w Manchesterze. Za kilka dni ma zapa?? decyzja o kolejnej operacji, która wykluczy Fostera na kilka miesi?cy.

 

Foster zapowiada?, ?e w nast?pnym sezonie zostanie pierwszym bramkarzem MU. Angielska prasa plotkowa?a nawet, ?e Tomasz Kuszczak zostanie wypo?yczony do Sunderlandu. Przy k?opotach zdrowotnych Anglika to Polak b?dzie walczy? z Edwinem van Der Sarem o pozycj? pierwszego bramkarza MU.

Mysle, ze w takim przypadku nie ma mowy o wypozyczaniu Tomka.. A czy powalczy z EvdS o pierwszy plac? Czas pokaze

Odnośnik do komentarza
Aha, i w takiej sytuacji w United widzialbym teraz skutecznego napastnika w postaci Huntelaara.

A ja w ogole nie myslalbym o takim zawodniku. Mysle, ze w ystemie 4-2-3-1 ta ofensywnie nastawiona czworka (Anderson, Rooney, Ronaldo, Nani czy tez Giggs/Rossi[na AMC], Rooney, Ronaldo, Saha) wymienialaby sie caly czas pozycjami, co nie zburzyloby naszego futbolu, ktory widzielismy w tym roku. Ba, mysle, ze taki czworokat moglby wygladac jeszcze bardziej efektownie ;)

 

Hunt jest jednak za wolny, za malo "mobilny" napastnik aby podolal naszemu systemowi. Wole juz Smithyego :)

 

A co do lidera, to bym akurat nie narzekal. Nev sie ze swojej funkcji wywiazywal swietnie, a widzac pasje Rooneya i Ferdinanda jestem pewien, ze to ktorys z nich przejmie kiedys opaske kapitanska.

 

Edytyka podpowiada, ze pododbno jestesmy zainteresowani Anelka :roll:

Odnośnik do komentarza
Transfer Brazylijczyka Andersona do Manchesteru United zostanie prze?wietlony przez w?adze Premier League, które obawiaj? si?, ?e b?dzie to podobna afera jak z Carlosem Tevezem.

 

United kupili 19-latka z FC Porto za 17 milionów funtów, ale zostanie przeprowadzone ?ledztwo, które ma wykaza? jak mocno w spraw? zaanga?owana jest trzecia strona - tajemnicza grupa Global Soccer Investment (GSI).

 

Trzy lata temu Anderson zosta? wy?uskany z brazylijskiego klubu Gremio i sprzedany do FC Porto, ale GSI przej??o 75% udzia?ów pi?karza, gdy ten podpisa? kontrakt z portugalskim klubem.

 

W podobny sposób przeprowadzono transfer dwóch Argenty?czyków: Javiera Mascherano i Carlosa Teveza do West Ham United. W?a?cicielem praw do ich kontraktów by?a grupa GSI, wi?c formalnie to nie klub z Upton Park mia? do nich prawo, tylko owa tajemnicza grupa. WHU za takie dzia?ania zosta? ukarany kar? finansow? w wysoko?ci kilku milionów funtów!

 

Teraz Premier League, która jest pod du?? presj?, by odkry? ?ród?a finansowania transferów, skonsultuje si? z FC Porto, Gremio oraz Portugalsk? i Brazylijsk? Federacj? Pi?karsk?, by wyja?ni? t? kwesti?.

 

G?ówn? zagadk? jest prawo w?asno?ci oraz to?samo?? osób, które wp?acaj? pieni?dze do GSI. FC Porto wie, kto kryje si? za firm?, ale nie chc? ujawni? prawdy. Prezydent klubu Fernando Gomes powiedzia? ostatnio: "Wiemy, kto kieruje GSI, ale nie wolno nam tego zdradza?."

 

Kilku agentów pi?karskich w tym Pini Zahivi (opiekuje si? m.in. Rio Ferdinandem) oraz Jorge Mendes (Cristiano Ronaldo i Nani) s? powi?zani z afer? wokó? Andersona.

Hmm. :-k Nieciekawa informacja, aczkolwiek jakiegos odejmowania punktow bym sie nie obawail. West Hamowi nie odjeli, Liverpoolowi, Arsenalowi tez nie to nam rowniez nie powinni. Ewentualnie kara finansowa, choc i tak nie wydaj mi sie, zeby ludzie z pionu zarzadzajacego United, pozwolili sobie tak ryzykowac po wpsomnianych aferach w innych klubach. Nie zapominajmy tez, ze to sa spekulacje, ktorych bedzie wiecej, bo media po trzech transferach nie maja co robic, wiec produkuja takie tanie klamstewka (mam nadzieje).

Odnośnik do komentarza
Reports in England and France are linking Manchester United with a move for Bolton striker Nicolas Anelka.

 

The Frenchman made a decent return to the Premiership last season following an £8million summer switch from Fenerbahce.

 

Anelka scored 11 league goals in his first year at The Reebok Stadium having initially struggled to find his goalscoring touch.

 

According to France Football, United, Newcastle and Barcelona are ready to battle it out to try and land Anelka.

 

Newcastle manager Sam Allardyce brought Anelka to Bolton and may try to sign him again, although the 28-year-old wants to play European football next season.

 

Barcelona could target Anelka as Samuel Eto'o's replacement should the Cameroon international depart the Camp Nou over the summer.

 

However, Premiership champions United have reportedly already made an initial move for the former Arsenal front man by enquiring about his availability.

 

It is yet to be seen whether Bolton will be willing to let Anelka to move on, with him still having three years remaining on the contract he signed when he joined last summer.

A co szanowni koledzy powiedza na temat zaitersowania Anelka? Wg mnie to przecietny pilkarz, kiedys wielki talent, ale takich jest wielu. Za to charakterek ma jak malo kto. Ferguson zawsze dbal o atmosfere w szatni, nie tolerowal zadnych "ale" i mam nadzieje, ze w zyciu nie sprowadzi tego typa na OT. :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...