Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Dudek popierasz nie tylko Hawkeye ;) Pisałem już wcześniej o Veloso czy właśnie Ozilu ;)

 

Arek, Ty chyba naprawdę za dużo grasz w FM, a ocena zawodnika po tym jak obejrzałeś filmiki na youtube i jego profil w FM jest moim zdaniem śmieszne :] 

 

Chciałbym się mylić, ale moim zdaniem ten transfer okaże się niewypałem :/ Najgorsze jest te gadanie SAFa, który mówi, że nie chce przepłacać, a kupuje tego Bebe za siedem milionów :roll: Rozumiem stawianie na młodych, ale jeśli chce wydać pieniądze to niech kupi kilku 16/17 letnich juniorów lub Mesuta. Bebe ma już 20. lat, a nie ma za sobą jeszcze debiutu w najwyższej lidze portugalskiej, nie grał nawet w reprezentacji młodzieżowej Portugalii. Lubimy stawiać na graczy z ligi portugalskiej [Nani, Ronaldo, Anderson], a więc dlaczego nie kupiliśmy Veloso czy Moutinho? :|

Odnośnik do komentarza
Arek, Ty chyba naprawdę za dużo grasz w FM, a ocena zawodnika po tym jak obejrzałeś filmiki na youtube i jego profil w FM jest moim zdaniem śmieszne :]

Gościem, który "ocenia" (jeśli Twoim zdaniem w ogóle ktokolwiek go ocenił po profilu) go po profilu w FMie jest Hawkeye (a to nie jest ocena, a bardziej ciekawostka, a jeśli mówisz o mojej odpowiedzi do posta Hawkeye to na przyszłość staraj się odróżnić ironię od znaczenia dosłownego). Po prostu NIE OCENIŁEM (może zauważysz) go po profilu w FMie, a tylko ironicznie odpowiedziałem na post Hawkeye'a. No i nie oceniam go po filmiku na YT, a raczej napisałem tylko to, co było ciekawe na jednej z kompilacji.

 

 

więc dlaczego nie kupiliśmy Veloso czy Moutinho? :|

Bo cofniętych i środkowych pomocników już mamy - przeciwieństwie do rozgrywających. ;)

Odnośnik do komentarza

Scholes najmłodszy już nie jest, Hargo wiecznie kontuzjowany, a przyszłość Andersona nie jest znana, więc Veloso byłby dobrym transferem, za stosunkowo małe pieniądze [jak na jego umiejętności i obecną sytuację na rynku transferowym] :) Miguel nie musiałby grać przecież cały czas w pierwszym składzie, ten sezon ogrywałby się, przystosowywał do życia w Anglii i stylu United. Jak nie Veloso to wspomniany już wcześniej Mesut Ozil, a nie Bebe, który gra najczęściej  w ataku, który mamy dobrze uzupełniony [Rooney, Berbatow, Owen, Macheda, Hernandez, Diouf] :]

 

Do Sunderlandu wypożyczony został Welbeck, Danny będzie grał tam przez cały sezon. 

 

Fergie interesuje się też zawodnikiem Le Havre, Gueïda Fofana to środkowy pomocnik, ale interesują się nim również Chelsea, Arsenal i Liverpool.

Odnośnik do komentarza

Piszesz o Veloso jako o cofniętym pomocniku, a po chwili mówisz, że jak nie Veloso to Ozil, który gra na innej pozycji.. Z resztą nieważne, ani wspomnieni dwaj wcześniej przez Ciebie, ani Ozil na pewno w najbliższym czasie do United nie trafią, więc nie ma co już pisać, że dlaczego nie oni. :]

 

Tak btw, to Douf też wypożyczony, do Blackburn.

Odnośnik do komentarza

Veloso niestety w najbliższej przyszłości nie sprowadzimy, ale to byłby moim zdaniem lepszy transfer niż Bebe :]

 

FYM, oglądałem Miguela często w poprzednich sezonach i to jest naprawdę bardzo dobry piłkarz :) W ostatnim sezonie praktycznie cały Sporting zawodził, a Miguel grał dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gościem, który "ocenia" (jeśli Twoim zdaniem w ogóle ktokolwiek go ocenił po profilu) go po profilu w FMie jest Hawkeye

 

Na jakiej podstawie sądzisz, że go oceniam poprzez FM'a ? Wyśmiewam po prostu fakt, że nikt nie wie gdzie ten Bebe wogóle gra, FM jest naprawdę dobrą bazą danych piłkarzy, i jeżeli jakiś reseacher umieścił go jako DPŚ/OŚ to raczej nie jest to gigantyczna pomyłka, faktycznie musiał na tej pozycji zagrać kiedyś. Ale miło, że mnie pochopnie i bezpodstawnie oskarżasz.

 

 

 

BTW, cytaty z SAF'a z devilpage, naprawdę fajne perełki :

 

"– Jest szybkim i obunożnym zawodnikiem. Na razie to surowy materiał, ale na pewno możemy nad nim popracować"

 

"– Najważniejsze, aby zaaklimatyzował się w klubie. Nie będziemy go ponaglać, bo mamy na jego pozycji mamy takich zawodników jak Nani, Valencia, Obertan, Cleverley i Giggs – dodaje Szkot." Tu już sie czegoś dowiadujemy, okazuje sie, że nie jest obrońcą czy napastnikiem czy pomocnikiem, teraz będzie skrzydłowym.

 

"– Normalnie przyglądamy się zawodnikowi przez długi okres. Mamy jednak w Portugalii dobrego skauta i zaufaliśmy mu pod wpływem impulsu. Piłkarzem zaczęły się interesować inne kluby, więc zdecydowaliśmy się działać – dodaje Fergie" - to jest najbardziej epickie. Tyle zrzędzi o oszczędzaniu i fatalnych cenach na rynku, a jednocześnie pod wpływem impulsu wydaje 7.4mln funtów na gościa, który nie dość, że ma już 20 lat to jest na dodatek wielką niewiadomą. Fantakurnastycznie.

Odnośnik do komentarza

Czyli sprawdziła się wresja o tym, że po prostu chciał być szybszy od innych. Ciekawe czy gdyby Mourinho zainteresował się Lewandowskim to SAF też by go kupił :-k ?

Nie ma to jak sprowadzić zawodnika, który tak naprawdę nie jest potrzebny klubowi i nie wcale nie musi być utalentowany :] .

Odnośnik do komentarza

Queiroz, który ponoć polecił go SAFowi, odkrył już wiele ciekawych graczy z Portugalii, choćby Anderson, Nani, czy Ronaldo. Może tym razem też się nie pomyli. Tak jak mówi Henkel - poczekamy, zobaczymy. Jak pisałem - daję 49%, że może być ciekawym zawodnikiem.

 

Hawkeye, przecież nie napisałem, że oceniasz, widzisz, że dałem to kursywą i w cudzysłowie. Nazwałem to ocenianiem, bo miałem wrażenie, że o nasze dwa posty chodziło Lucasowi. Peace. ;)

Odnośnik do komentarza

I kosztowoali o wiele więcej. Czym Wy sie tak stresujecie ?. Kupił bo wierzy zapewne że coś z tego zawodnika będzie, a jak nawet nie to duzo kasy nie straci. Proponuje napisać petycje do SAFa ;)

Siedem milionów funtów to mało?! :picard:

 

Za trochę więcej są/byli tacy gracze jak Ozil, Veloso czy Moutinho :roll:

Odnośnik do komentarza

I kosztowoali o wiele więcej. Czym Wy sie tak stresujecie ?. Kupił bo wierzy zapewne że coś z tego zawodnika będzie, a jak nawet nie to duzo kasy nie straci. Proponuje napisać petycje do SAFa ;)

Siedem milionów funtów to mało?! :picard:

 

Za trochę więcej są/byli tacy gracze jak Ozil, Veloso czy Moutinho :roll:

ta trochę, Ozil prawie za 15 mln, zresztą wątpie by przeszedł do Premier League. Veloso to defensywny pomocnik albo, boczny lew obrońca, zresztą sam się zdziwiłem że wybrał taki ubogi kierunek.

Odnośnik do komentarza

Czyli jak jest na transfery jest dużo pieniędzy to trzeba wszystko wydać, w dodatku w taki sposób? Może niech Sir Alex odpali jeszcze genie skauta i ustawi maksymalną cenę ~5 milionów funtów, a następnie kupi sobie kilku z najwyższym PA :roll:. Jeśli wydajemy pieniądze to trzeba to robić w mądry sposób, Bebe moim zdaniem wielkiej kariery na OT nie zrobi i skończy tak jak Manucho.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...