Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Brudinho napisał:

To ja nie wiem co powiesz na temat Rushforda, którego akcje do karnego wyglądały tak, że dostał piłkę 7 razy i 7 razy stracił. Z tego meczu nic nie wynika. Może oprócz tego, że United są bardzo groźni w grze z kontry :respekt: Chujowi w rozegraniu (mnóstwo podań do nikogo w prostych sytuacjach) i w końcu z De Gea z tyłu, który przestał wpuszczać strzały, które lecą w niego :keke: 

 

Pojebałeś z Martialem. Rashford stracił tylko 2 razy piłkę w pierwszej połowie :keke: 

 

1 godzinę temu, ajerkoniak napisał:

 

No kurna błagam, co to w ogóle znaczy xD ? Musiał podać absurdalnie dobrą piłkę bo go obrońcy dogonili? Ilu zawodników na świecie zagra takie piłki bo ich obrońcy dogonią?

 

Jakby biegał szybciej, to by go nie dogonili :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i odszedł Darmian. Za grosze bo 3-4 miliony euro + 20% zysku z następnego transferu. Zapamiętam mu dobry początek, świetny mecz z Ajaxem i profesjonalne podejście. Nigdy nie narzekał, nie krytykował, robił swoje i czekał. Parma zyskała niezłego piłkarza, na ich warunki nawet b dobrego i nie zdziwię się jeśli po sezonie Darmian zagra w lepszym klubie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiejszy mecz zapowiada się bardzo ryzykownie. Nie dość, że Leicester dobrze weszło w sezon to jeszcze wiele wskazuje na braki AWB i Dalota na prawej stronie co, przy kontuzji Shaw, oznacza boki w składzie Rojo - Young. Do tego Lingard (co akurat nie jest żadną stratą) jest niepewny występu. Możemy więc zapomnieć o ofensywnym wsparciu ze strony bocznych obrońców. Do tego nie zagra Pogba co oznacza, że albo ustawimy środek defensywnie (co przy Maddisonie i Tielemansie nie musi być złe) w postaci Matic/Fred - McTominay, zaś przed nimi wystąpi Mata/Pereira albo właśnie w płaskiej trójce z np Matą na skrzydle co przy prędkości Younga może być katastrofą. Mam nadzieję na występ kogoś z młodzieży (Gomes) na skrzydle, ewentualnie nawet Greenwood na start, Rash na lewej, James na prawej, ale pewnie zobaczymy ustawienie z Pereirą, Maticem, McTominayem i Matą. Będzie ciężko...

Odnośnik do komentarza

No i De Gea oficjalnie do 2023 roku z opcją przedłużenia o rok :)

 

Niby człowiek wiedział, ale ja się stresowałem od dwóch okienek :P zarobki nie są podane, ale można strzelać w okolice 300k tygodniowo i dobrze. David, nawet mimo gorszej formy, to dalej jeden z lepszych bramkarzy świata, a teraz nawet jakby chciał jednak odejść to przynajmniej dostaniemy dobre pieniądze. Acz mam wrażenie, że zostanie tu już na długo.

Odnośnik do komentarza

 

Karierę zakończył Andy Gar...Berbatov. Dla mnie - piłkarz, na którego grę obok Ronaldo najbardziej lubiłem patrzeć. Gość, który 10/15 lat temu byłby kandydatem do Złotej Piłki, ale z tempem gry nie wpasował się w obecne czasy. Pamiętam, że byłem na wakacjach w Złotych Piaskach gdy go podpisaliśmy i nawet pogadałem z paroma Bułgarami i większość co słyszałem to "yeah, Berba is amazing...but he's soooooo fucking slow" :lol:Co i tak mu nie przeszkodziło w paru fantastycznych momentach jak rozwalenie Liverpoolu (jeden z piękniejszych hattricków), zdobyciu tytułu króla strzelców i wykonania chyba najpiękniejszej asysty jaką widziałem w życiu (Berbaspin i podanie do Ronaldo w meczu z WHU). Niesamowicie elegancki, z fenomenalną techniką (przyjęcie godne najlepszych na świecie) i świetnym wykończeniem, niezależnie od trudności wykonania. Do tego wielki profesjonalista, który nie narzekał na ograniczona rolę na OT tylko robił swoje. Świetny piłkarz i cieszę się, że go mogłem oglądać :)

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oglądałem fragmenty meczu z Alkmaar. Ole mówiący, że jest zadowolony z cennego punktu to żenada. Do tego skupienie się w konferencji na rzucie karnym...

 

Obawiam się, że jego zmiana tonu z początku pracy kiedy mówił o rozczarowaniu z każdego straconego punktu do obecnego tonu to jakiś znak bezradności.

 

Z AZ nie mieliśmy ani jednego celnego strzału na bramkę, kombinacyjnie graliśmy słabo, jedyne plusy to niezły Williams (nie przerosło go spotkanie) i dobre interwencje Davida.

 

To może złośliwe, ale cieszę się z kontuzji Lingarda bo może to oznacza brak występu z Newcastle. Ten gość się nie nadaje na bycie kimś lepszy niż 17/18 zawodnik w drużynie.

 

Skoro już nam tak chujowo idzie to czemu nie zobaczymy częściej Freda, który przynajmniej się mega stara i jest na całym boisku? Nie ma AWB to niech gra Dalot, który przynajmniej ma kondycję do biegania i jego dośrodkowania lecą na wysokości zawodników, a nie jak w przypadku Younga. Odnośnie samych SFG Younga, a głównie rożnych - nie strzeliliśmy gola z rożnego w lidze od 218 dni. CO DO CHUJA?! Dlaczego więc wciąż Young wykonuje rożne?!

 

Dlaczego nie gramy od początku Greenwoodem skoro Rashford ewidentnie czuje się lepiej na skrzydle, gdzie ma więcej miejsca i kogokolwiek do klepki? Dlaczego Rojo pokazując dobry występ na boku obrony w meczu z Astaną nie zagra w lidze na LO? Przynajmniej dobrze zabezpieczy ten bok.

 

Rozumiem, że LE ma mniejsze znaczenie, stąd i rotacja, ale przecież ci piłkarze pokazują się ze znacznie lepszej strony. A my i tak wyjdziemy Youngiem, Matą i Maticem pewnie na Newcastle :picard:

 

Ja pierdole, ja wiem że przebudowa, że nie spadniemy, że trzeba czasu. Ja to bardzo rozumiem i jeżeli będę widział progres i jakieś starania to chętnie dam Ole masę czasu. Na pewno sezon, a czemu i nie dwa. Tylko niech w końcu daje szansę zarówno młodzieży (przecież nie będą gorsi...), jak i tym rotacyjnym piłkarzom.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...