Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Kibice United, jak tam wrażenia po deklaracji Pogby, że może to czas najwyższy zacząć coś nowego i to w innym zespole? Dla mnie facet jest chodzącym nieporozumieniem, gościem, który - takie jest moje odczucie - ma dwie osobowości: motywator i lider w kadrze Francji oraz celebryta i influencer na niwie piłki klubowej. Moim zdaniem, United powinni się go pozbyć z pocałowaniem ręki, a jeżeli uda się Edowi (tu głośny śmiech) wynegocjować dobre warunki (tu jeszcze większa salwa śmiechu) to nie powinni mieć żadnego z tym problemu. Pogba nie jest w stanie być takim prawdziwym liderem z krwi i kości, na jakiego był kreowany. Dla mnie osobiście to porażka po akcji z Mourinho, gdzie ewidentnie grał na zwolnienie Portugalczyka. Obecnie stanowisko United jest takie, przynajmniej zdaniem mediów, że nie chcą go sprzedawać, ale czy serio Pogba jest tyle wart dla Manchesteru, że jego odejście byłoby tak wielkim osłabieniem? Dla mnie nie. Odejście jego i Sancheza paradoksalnie mogłoby ozdrowić sytuację w klubie, przynajmniej finansowo i byłby to czytelny sygnał, że granie dla Czerwonych Diabłów to nie ścianka w show-biznesie, gdzie można się pokazać na tle fleszy, ale wielka odpowiedzialność i powód do dumy. 

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, ze Glazerowie i Ed traktują Pogbę głównie jako marketingową gwiazdę i tylko dlatego będą odrzucać opcję sprzedaży tegoż. Zresztą, w podobny sposób Ed sprzeciwiał się sprzedaży Martiala, bo ponoć jest pupilkiem któregoś z Glazerów. Nie spodziewałem się, że to powiem, ale żałuję że oferta szejków za 4 miliardy została olana. Gorzej niż Glazerowie i marionEdka chyba ciężko :(

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Obawiam się, ze Glazerowie i Ed traktują Pogbę głównie jako marketingową gwiazdę i tylko dlatego będą odrzucać opcję sprzedaży tegoż. Zresztą, w podobny sposób Ed sprzeciwiał się sprzedaży Martiala, bo ponoć jest pupilkiem któregoś z Glazerów. Nie spodziewałem się, że to powiem, ale żałuję że oferta szejków za 4 miliardy została olana. Gorzej niż Glazerowie i marionEdka chyba ciężko :(

Jakby za Pogbe przyszedł do was niechciany w Madrycie Bale to marketingowo byście zyskali jeszcze bardziej, w końcu piłkarz z wysp, z osiągnięciami niebagatelnymi i wciąż umiejętnościami które zwłaszcza w lidze angielskiej są w cenie. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kolek23 napisał:

Pogba <=> Bale to uosobienie powiedzonka "zamienił stryjek siekierkę na kijek"... dla obu klubów.

Akurat dla Realu moim zdaniem byłby to dobry interes, potrzeba trochę świeżości w środku pola a Zidane sam optuje za kandydaturą Pogby, za to dla Walijczyka nie widzi miejsca w kadrze na następny sezon. Przy czym twierdzę że Bale na powrocie do PL tylko by zyskał i mógłby błyszczeć tak jak w sezonie 12/13 w barwach Kogutów. Problem w tym że on sam nie pali się do odejścia...

Odnośnik do komentarza

Pogba chce odejść to niech odchodzi. Niestety pewnie nie odejdzie, bo tak jak napisał Ajer jest ważny dla właścicieli klubu i marketingu.

Wartość sportowa? Według statystyk Pogba jest zajebisty, ale jak się ogląda mecze United tak dobrze to już nie wygląda.

Wierzyłem, że po powrocie stanie się liderem zespołu, tak się nie stało. 

Bale? Nie. Za dużo chciałby zarabiać i nie ma żadnej pewności czy byłby wzmocnieniem teamu z jego kontuzjami. To mógłby być kolejny transfer w stylu Sancheza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.07.2019 o 12:16, Scorpio napisał:

David Moyes skonczyl dzisiaj wypelniac swoj kontrakt z Man Utd. Bedzie nam go brakowalo ;)

 

http://www.sportbible.com/football/reactions-news-legends-david-moyes-six-year-contract-at-manchester-united-expires-today-20190630

Moze i kontrakt Moyesa sie skonczyl, ale evertonizacja Man United trwa w najlepsze. Za Solskjaera pewnie przyjdzie w polowie sezonu Sam Allardyce :kekeke: 

 

Tutaj bardzo fajny wywiad z Van Gaalem, miedzy innymi o tym. https://www.theguardian.com/football/2019/jun/03/louis-van-gaal-manchester-united--interview-buy-players-rooney-tactics-solskjaer

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...