Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już pisałem jakiś czas temu, że skład MU jak na taki klub to cienki jest. To samo pisałem, że Pogba jest dla mnie jednym z najbardziej przereklamowanych piłkarzy. To było wtedy wielkie hurr-durrr, że jak to, że nie prawda, że jest taki kozak, tamten jest kozak itp.

Zdaję sobie sprawę jakie są obecnie ceny na rynku i wymagania, ale patrząc na kopaczy w składzie zespołu, to ma się wrażenie, że to jakiś średniak Statku Premiera, a nie United. Porównując do tego, co było niedawno. Piłka się zmienia, kluby się zmieniają, ale jak się chce nawiązać do najlepszych- no cóż... to na City Jangiem i Darmianem się nie wychodzi.

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, Makk said:

Pogba jest dla mnie jednym z najbardziej przereklamowanych piłkarzy. To było wtedy wielkie hurr-durrr, że jak to, że nie prawda, że jest taki kozak, tamten jest kozak itp.

 

Ja tam Pogbę zawsze staram się bronić, bo to nasz rodzynek na internaszynal level :D

 

IMHO budujemy się jak Milan. Bramkarz jest, napastnicy są, Paqueta (Pogba) jest, teraz tylko resztę kupić :)

 

Odnośnie słabszych wyników to sam Ole podkreślał, że piłkarze są w dołku fizycznym (kolejny kamyczek do ogródka Mourinho :P), no i to widać. Dołączenie do walki o LM i wyeliminowanie samą chęcią PSG to dobre osiągnięcia na ten stan posiadania. Spiąć poślady, doczłapać do LM i byłoby genialnie ;) 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, pescar napisał:

Skład jest tragiczny. Ale jak jeden  z najbogatszych klubów mógł dopuścić do sytuacji, że w jego składzie grają aż tak przeciętni zawodnicy i jest ich aż tak wielu. Liverpool zbudował sobie kadrowo fajną drużynę, a United przez ten okres nie zrobiło nic.

Dlatego, że Liverpool postawił z całą mocą na Kloppa. Co prawda wygrali w tym czasie mniej niż United ;) ale i zarząd, i trener mają wizję drużyny, która jest zbieżna. W United w tym czasie przerabia trzeciego menago, a wizja każdego jest odmienna, a do tego kupują bez ładu i składu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, me_who said:

Dlatego, że Liverpool postawił z całą mocą na Kloppa. Co prawda wygrali w tym czasie mniej niż United ;) ale i zarząd, i trener mają wizję drużyny, która jest zbieżna. W United w tym czasie przerabia trzeciego menago, a wizja każdego jest odmienna, a do tego kupują bez ładu i składu.

 

Podkreślmy też, że jakość tych managerów w United nijak się ma do jakości Kloppa, a zarząd United nie ma wizji drużyny. Tzn ma, ale marketingową ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...