Skocz do zawartości

Manchester United


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Wątpię, że byłby to Ole, prędzej stawiam na Blanca (jak większość), ale gdyby to dostał Solsza to jakoś mnie by nie ruszyło. Gorzej raczej nie będzie, LM w tym sezonie odpada, a za LE dziękuje, więc whateva ;)

No jak dla mnie poddanie sezonu w grudniu (a tym imo byłoby zatrudnienie kogoś pokroju Solskjaera) dla klubu o reputacji United to kolejna totalna porażka.

 

Blanc okej, ale czy na pewno on ma interes w byciu interimem? Jeśli by na to poszedł, to na pewno za olbrzymi hajs. Wiem, że dla United to nie problem, ale kiedyś chyba ta studnia będzie musiała wyschnąć :D 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ale jeżeli nie zatrudnimy menadżera pokroju Zidana czy innego, który poznał się na szybkim ogarnianiu klubu w trakcie sezonu, to na co mamy liczyć w tym momencie? Jeżeli Pool, Spurs, Chelsea, City i Arsenal utrzymają formę to ani Zidane ani Blanc nie zagwarantują LM, a po co United LE? Prestiż żaden, a klub i tak potrzebuje przebudowy i to, że będzie sezon w okolicach TOP 6 nie pogorszy sprawy.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, lad napisał:

Blanc okej, ale czy na pewno on ma interes w byciu interimem? Jeśli by na to poszedł, to na pewno za olbrzymi hajs. Wiem, że dla United to nie problem, ale kiedyś chyba ta studnia będzie musiała wyschnąć :D 

 

Gość jest od dwóch lat bez pracy, zastanawiam się czy nie zapomniano o nim, a trenowanie United trochę pokaże jego nazwisko na rynku. Niby ryzyko, ale jeżeli po PSG nic nie robi...:-k

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Wiele źródeł mówi o tym, że kwota pozwalająca wyciągnąć Pocha ze Spurs to okolice 40 milionów euro :O poważnie? Ktoś może potwierdzić? @Profesor?

To może damy im Freda, to jeszcze będą kilkanaście baniek do przodu ;)

 

A tak serio to samo słyszałem jakiś czas temu. Pytanie czy to jest kwota na dzisiaj czy na po sezonie?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Dudek napisał:

To może damy im Freda, to jeszcze będą kilkanaście baniek do przodu ;)

 

A tak serio to samo słyszałem jakiś czas temu. Pytanie czy to jest kwota na dzisiaj czy na po sezonie?

A nie Sancheza? Sanchez żyje w ogóle? 

O albo Drewniaku oddajmy i weźmy Kane'a :D

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dudek napisał:

Szkoda, że nie zrobiliście tego samego przy okazji wyciągania zawodników/trenera United do Realu ;)

Piękne :D

Real to akurat pierwszy rączki wyciąga po wszystkich i wszystko :D Ale to nie temat o nich :D

 

Ciekawe czy Lukaku się ogarnie, bo też szału z nim nie ma. A może być tak Lewego wyciągnąć? Tylko z drugiej strony na cholerę Lewemu gra w MU.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...