Skocz do zawartości

Polityczne gierki


barman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 3razy zaatakowałem konkurentów i 3 razy wygrałem dzięki czemu mam reputacje ~860, poparcie 90. Zrobiłem przekręt finansowy na 10tys dzięki czemu doszło mi 100punktów w stosunkach z mediami, które teraz są dobre. Za pieniądze z ciemnych interesów otworzyłem swój biznes i jeśli ktoś z was będzie chciał jakąś reklamę to zapraszam do mojej małej agencji reklamowej :D

Odnośnik do komentarza

A ja dałem dupska niesamowicie, zaatakowałem kolesia mając ok 4000 reputacji, ponad 8000 poparcie i ponad 20000 kasiory, miał sporo niżesz pierwsze 2 parametry, ale należał do Wielbicieli Oktanów. Przegrałem z kretesem, reputacja spadła do -9000, kasiora na -8000, poparcie spadło do 4500. Musze trochę kasy zarobić więc robię wielki przekręt (zarobie 100000).

Odnośnik do komentarza
A ja dałem dupska niesamowicie, zaatakowałem kolesia mając ok 4000 reputacji, ponad 8000 poparcie i ponad 20000 kasiory, miał sporo niżesz pierwsze 2 parametry, ale należał do Wielbicieli Oktanów. Przegrałem z kretesem, reputacja spadła do -9000, kasiora na -8000, poparcie spadło do 4500. Musze trochę kasy zarobić więc robię wielki przekręt (zarobie 100000).

Dlatego mam propozycję. każdą kasę jaką zarobimy wlić w przekręty. tam jest największa reputacja.

ja sie zagpiłem nie mając ochrony mafii i dziś ok 17 godziny rputację miałem na poziomie - 1600

 

dbajmy o reputację, przekręty, wiece, datki itp. reputacje trzeba mieć/

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio 9 razy atakowałem z czego 7 wygrałem. Także 2 razy atakowałem ochronę przeciwnika i raz wygrałem :P

Dzięki temu reputacja - '2,009' poparcie - '1,214 kasy ponad 20k i biznes - ag. rek. i cen. han-tar. :keke:

 

spotkanie z wyborcami zakończone fiaskiem mimo sypnięcia groszem :keke:

 

czas na przekręt ;)

Odnośnik do komentarza
Ja ostatnio 9 razy atakowałem z czego 7 wygrałem. Także 2 razy atakowałem ochronę przeciwnika i raz wygrałem :P

Dzięki temu reputacja - '2,009' poparcie - '1,214 kasy ponad 20k i biznes - ag. rek. i cen. han-tar. :keke:

 

spotkanie z wyborcami zakończone fiaskiem mimo sypnięcia groszem :keke:

 

czas na przekręt ;)

 

o, jak atakować ochronę przeciwnika? Mnie ciągle atakują :/

 

i jeszcze jedno: Jak Wy to robicie, że atakujecie konkurencję przy reputacji 1000+? Ja próbuję i wszyscy mają ochronę.

Odnośnik do komentarza
o, jak atakować ochronę przeciwnika? Mnie ciągle atakują

Jak atakujesz i akurat trafisz na takiego który ma ochronę będzie pisało, że atakujesz ochronę :P

 

Jak Wy to robicie, że atakujecie konkurencję przy reputacji 1000+? Ja próbuję i wszyscy mają ochronę.

Trzeba poszukać takich którzy są 'nowi' i często nie mają ochrony.

 

Miałem ochronę jeszcze 2 dni i nagle mi znikła i mnie atakują wszyscy i caly czas reputacja i kasa w dół

Jak ktoś Ci zaatakuje ochronę i wygra to czas pracy twojej ochrony się skraca. Więc trzeba to kontrolować.

 

Spotkanie z wyborcami w końcu się udało :)

Sieć restauracji i Kancelaria przybyła

Odnośnik do komentarza

Tak być nie może, proszę abyście dbali o reputację. Partia nasza liczy 51 członków, w chwili obecnej reputacja partii jest na poziomie - 6000, jest dwóch z reputacją na poziomie -21 tys mixereczek (tu jestem w stanie zrozumieć że nagle coś sie stało) ale pavlo99 z reputacją prawie -27 tys pikuje w dół od dłuższego czasu.

 

Teraz pytanie, usuwać takich graczy? dawać im jakiś czas. To źle wpływa na atakowanie konkurencji, bo przy atakach liczy sie też reputacja partii, zresztą jest też ustawiona min reputacja. Więc czekam na Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza

To samo co wyżej, postanowiłem też odejść z partii by nikomu nie przeszkadzać, jak uzbieram z 1500-2000 pkt reputacji to mnie tak zajeżdżą że ostro spada w dół, takie syzyfowe prace, nie ma szans na walkę z wielkimi partiami. Pozatym jak wyczekalem i znalazłem odpowiedniego przeciwnika do zaatakowania z którym na 100% bym wygrał to 3 razy strona się zawieszała. Więc rezygnuje i miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...