Skocz do zawartości

Polityczne gierki


barman

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioskuję o wyrzucenie z partii osób z reputacją na minusie, bo ciężko walkę wygrać :/

jak dla mnie propozycja ok

Jak narazie wywalam osoby mające - 20k

 

Inna sprawa że jak sie chce to można się wybić z poziomu np: -15k, sam sie wybijałem na poziom jaki teraz mam

 

Jednak odnosnie "minusów" trzeba ustalic jakiś poziom aby dac szansę odrobienia strat. Ja za taki poziom uważam - 7k

 

Czekam na Wasze propozycje do wieczora.

Odnośnik do komentarza

No można się wybić, sam miałem -10k. Dlatego wypadałoby śledzić mniej więcej jak długo ma się te minusy. Bo niektórzy w ogóle z partii już nie grają i minus się powiększa. Dlatego na początek wyrzuciłbym wszystkich, którzy nie grali już od dłuższego czasu (masz tam takie staty?).

Odnośnik do komentarza

No i to jest cała bolączka, statystyk dotyczacych ostatniego logowania nie ma, ja osobiscie staram sie śledzić osoby o wyraźnym minusie i ich jakoś kontrolowac (tzn, przekraczają - 20k i out)

Inna sprawa, jest kilka osób mających reoutację na poziomie 100, ale oni nie przeszkadzają partii jednak wydaje mi się że jakoś zapomnieli o tej grze.

Odnośnik do komentarza

te osoby o 100 rep, nic nie przeszkadzają

problemem jest z duży minus, jak do wieczora, tzn ok 20, nie bedzie jakiś kostruktywych rozwiązań, sam powywalam osoby z partii. Trudno, zostanie nas 2-3 ale będziemy mieć jakąs siłę

 

A co do reputacji, bierzcie przykład z partii soccer.pl,też forumowa partia ....

Odnośnik do komentarza
Nastapily zmiany w zsadach, juz inaczej jest liczona reputacja :D Takze Panowie atakowac Oktanów :D Ja w 15 minut z 30 tys zrobilem reputacja > 120 tys.

 

EDyTA - juz mam 200k repsa :D:D:D

 

Gratuluje, co do mnie to narazie zyskałem ok 150k R i muszę przerwać bo nie ma już wolnych "wielbicieli" do wykończenia.

 

Teraz zajmę się pracą w realu a za godzinę wracam na dożynki ;)

Odnośnik do komentarza
Jasonx, możesz przybliżyć, jak się dorobiłeś tego? :>

Kogo atakować, na co zwracać uwagę?

Walilem kazdego z nizszym repsem. Sporo Oktanowcow nie kupowalo pochrony, bo i tak wygrywali dzieki repsowi partii. No to sie nadziali :D + 170 tysa repsa w pol godziny zrobilem ;) Juz kupilem siec telefonii komorkowej i poszedlem na pare godzin doradzac prezydentowi :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...