Skocz do zawartości

Polityczne gierki


barman

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisz się do jakiejś dobrej partii i bij konkurencję z gorszą rep, poparciem itd :)

juz wiem - jakis ciul mnie zaatakoal.. A w parti cmf jestem i atakuje bezpartyjniakow tera :D

 

Na początku ciężko w małej partii, bo jak dojdziesz do jakiegoś repa, to już nie ma tych bez partii i zonk ;)

Odnośnik do komentarza

Kurde, Panowie.. Miałem ponad 30k (teraz 22k) reputacji, poparcia 80k (75k), ale 2k mediów. Atakowałem ludzi z niższą reputacją i poparciem, ale przegrywałem, przez te cholerne kontakty z mediami.. Jak mogę je sobie szybko i znacznie polepszyć??

	* Gracz Grzelo ma lepszą reputację.
  Grzelo otrzymuje 12,570 punktów.
* Partia gracza Grzelo ma większą reputację.
  Grzelo otrzymuje 19,834 punktów.
* Gracz Amouler ma lepsze kontakty z mediami.
  Amouler otrzymuje 34,732 punktów.
* Inne czynniki:
  Gracz Grzelo: 12 punktów
  Gracz Amouler: 49 punktów


Wynik: Zwycięzca: Amouler

* Grzelo: 32,416 punktów (Reputacja: -591, kasa: -788)
* Amouler: 34,781 punktów (Reputacja: +591, kasa: +788)

Tak zazwyczaj wygląda walka.. :/

Odnośnik do komentarza
Mam to samo ysz.gif . Ma ktoś dobry sposób na media?

Robota, najlepiej to za 10 koła od godziny lub wyższe. Od jakiegoś czasu cały czas pracuję i mam teraz 3400 na plusie, a wcześniej cały czas na minusie ponad 1000.

Właśnie kupiłem spółe akcyjną, teraz to będę doił kasiore.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się 'opracować strategię' walki. Z małą ilością poparcia mediów, atakuję ludzi z niższą reputacją i bez partii. Dwa ataki i już 41000 reputacji :]

Posiadam spółkę akcyjną, centrum handlowe, sieć restauracji i małą agencję reklamową. W kieszeni 271,675$, a z biznesów 600,000$. Zbieram na sieć telefonii komórkowej. Poparcie 114,283, a media 3887. I już czekam do 13:17, żeby zaatakować pewną osobę :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...