Skocz do zawartości

Newsy ze świata piłkarskiego


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

A nie robiono już w przeszłości takich eksperymentów ze zniesieniem spalonego?

Cwaniak Blatter chce rzucić jakiś temat zastępczy żeby przestano już gadać o wprowadzeniu zapisu wideo. Straszna lipa.

Odnośnik do komentarza

Sepp Blatter spotkał się z szefem międzynarodowej federacji hokeja, by omówić kwestię... zniesienia spalonego(!). W hokeju zniesiono go jakiś czas temu i Blatter miał podobno pytać o efekty tego. Być może szykuje się rewolucja :>

 

:lol::rotfl: Ale którego? Przecież spalony w hokeju cały czas obowiązuje i o ile wiem, zniesiono jedynie spalonego po podaniu przez 2 linie :-k (na czerwonej?)

Odnośnik do komentarza

Tu chodzi o hokej na trawie :D

W hokeju na lodzie istnieje spalony, jak najbardziej :)

 

A kto pisał o hokeju na lodzie? Przecież nie ja.

 

To precyzuj, jest tylko jeden hokej jest na lodzie a pipidówka trawiasta niech się kryje, niech jeszcze wprowadzi przedłużony karny, ku chwale futbolu a wałki sędziowskie i brak zapisów niech zostaną, bo dzieki temu nadal wszystko zostaje u niego w kieszeni :/

Odnośnik do komentarza

Kolega nad Tobą? :)

 

Jak byłem mały i nie rozumiałem spalonego, to chciałem, żeby go usunięto z przepisów. Teraz uważam, ze to by było morderstwo na piłce. Bo nie wyobrażam sobie jak zmusić napastnika do nie stania w polu karnym rywala. Wprowadzić 3 sekundy jak w koszykówce? Zniesienie ofsajdu zamieniłoby sport w bezładne przekopywanie z jednej strony boiska na drugą.

Odnośnik do komentarza

Kolega nad Tobą? :)

 

Jak byłem mały i nie rozumiałem spalonego, to chciałem, żeby go usunięto z przepisów. Teraz uważam, ze to by było morderstwo na piłce. Bo nie wyobrażam sobie jak zmusić napastnika do nie stania w polu karnym rywala. Wprowadzić 3 sekundy jak w koszykówce? Zniesienie ofsajdu zamieniłoby sport w bezładne przekopywanie z jednej strony boiska na drugą.

 

Mało tego jeden z napastników cały czas stałby przy bramkarzu, przy okazji absorbując jednego obrońcę :D Fajna Hiroszmia by była :|

Odnośnik do komentarza

Kolega nad Tobą? :)

 

Jak byłem mały i nie rozumiałem spalonego, to chciałem, żeby go usunięto z przepisów. Teraz uważam, ze to by było morderstwo na piłce. Bo nie wyobrażam sobie jak zmusić napastnika do nie stania w polu karnym rywala. Wprowadzić 3 sekundy jak w koszykówce? Zniesienie ofsajdu zamieniłoby sport w bezładne przekopywanie z jednej strony boiska na drugą.

 

i wszyscy by nam ukradli nasza tajemna taktyke 'Pierdolnij na Dawidka' :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
Czesi i Słowacy zakładają wspólną ligę piłkarską

 

29.04. Bratysława (PAP/dpa) - Prawie 20 lat po rozpadzie wspólnego państwa Czesi i Słowacy planują utworzenie jednej ligi piłkarskiej. Władze krajowych federacji doszło już do porozumienia, a czekają tylko na zgodę UEFA. Rozgrywki miałyby ruszyć w 2012 roku.

 

Rozmowy przedstawicieli obu federacji, z inicjatywy Słowaków, rozpoczęły się w lutym. Porozumienie osiągnięto dość szybko; teraz powodzenie pomysłu zależy tylko od europejskiej centrali, choć według nieoficjalnych informacji UEFA z zadowoleniem przyjęła propozycję i jej akceptacja pozostaje kwestią czasu.

 

"Rozmawiałem z wieloma przedstawicielami UEFA i wszyscy ze zrozumieniem podeszli do naszej inicjatywy. Musimy tylko zapoznać ich z jej szczegółami" - zaznaczył szef słowackiej federacji

Frantisek Laurinec.

 

Jego odpowiednik w Czechach Ivan Hasek dodał: "Prezydent UEFA Michel Platini zapewnił mnie, że śledzi na bieżąco wydarzenia w krajowych ligach piłkarskich i poprze wszelkie przedsięwzięcia, które będą służyć podniesieniu poziomu i zwiększeniu zainteresowania kibiców".

 

Władze obu związków piłkarskich są zgodne, że utworzenie wspólnej ligi zaowocuje nie tylko wzrostem poziomu rozgrywek, ale poprawi marketingową wartość produktu, co przełoży się na lepszą sytuację finansową czołowych klubów.

 

"Chcielibyśmy wdrożyć nasz projekt jak najszybciej, ale realnym terminem wydaje się jesień 2012 roku" - wyjaśnił Laurinec.

 

W pierwszym sezonie w 18-zespołowej lidze miałoby rywalizować 12 klubów czeskich i sześć słowackich. (PAP)

 

moze czas pomyslec o tym, by nasza rodzima lige polaczyc z buli? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...