Skocz do zawartości

Newsy ze świata piłkarskiego


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zostało już 3 piłkarzy nominowanych do Złotej Piłki - Xavi, Iniesta, Messi. Nie wiem co robi tu Lionel, gdyż było kilku zawodników, którzy grali i osiągnęli o wiele więcej niż on w tym roku, przede wszystkim Snejider. Liczę jednak, że główną nagrodę zgarnie Xavi, bo chyba więcej nie będzie miał okazji mieć takiego sezonu (repra).

 

Zostało też 3 trenerów - Mourinho, Guardiola i Del Bosque. I tutaj też nie rozumiem, co robi Guardiola. Chyba im się lata pomyliły, dziwi brak Van Gaala, którego finał z Bayernem to wielki wyczyn. IMO nagroda powinna być dla Mourinho, jakby nie było - potrójna korona.

Odnośnik do komentarza

Tak ja za dwa poprzednie lata Złotą Piłkę powinien dostać Xavi (a już na pewno w 2008), tak w tym roku brak w trójce Sneijdera jest nieporozumieniem. Sneijder nie błyszczy może jesienią jak wiosną i na MŚ, ale i tak jest jednym z najlepszych zawodników Interu, mimo problemów zdrowotnych.

 

Chciałbym, żeby wygrał Xavi, ale chyba wybiorą Iniestę.

Odnośnik do komentarza

Mi też nie podoba się ta trójka - Xavi, Messi, Iniesta. Hiszpanie jeszcze mogą być, a Xavi nawet powinien, bo obaj mają za sobą nie tylko dobry sezon w klubie, ale również w reprezentacji, a Messi ma za sobą fatalne MŚ. Spodziewałem się, że Sneijder wygra Złotą Piłkę i IMO on najbardziej na to zasługuje, ale mam nadzieję, że z tej trójki nagrodę dostanie Xavi.

Odnośnik do komentarza

który?

 

Nie udawaj że nie wiesz. Od 5 lat wszyscy mówią jaki to Barca piękny futbol gra (np. mi się w ogóle nie podoba bezproduktywna wymiana piłek i nabijanie statystyk podań), achy i ochy na temat tego klubu już dawno temu przestały być zabawne. zwłaszcza jak zawodnicy którzy zasługują na Złotą Piłkę nie dostają nominacji bo nie są z FCB (która to nic poza Mistrzoswem Hiszpani nie osiągnęła).

Odnośnik do komentarza

który?

 

Nie udawaj że nie wiesz. Od 5 lat wszyscy mówią jaki to Barca piękny futbol gra (np. mi się w ogóle nie podoba bezproduktywna wymiana piłek i nabijanie statystyk podań), achy i ochy na temat tego klubu już dawno temu przestały być zabawne. zwłaszcza jak zawodnicy którzy zasługują na Złotą Piłkę nie dostają nominacji bo nie są z FCB (która to nic poza Mistrzoswem Hiszpani nie osiągnęła).

 

ale wiesz jakie sa zasady przyznawania zlotej pilki? glosuja kapitanowie i selekcjonerzy reprezentacji, dlatego dziwi mnie twoja teza o faworyzowaniu (bo ogolnie zgadzam sie ze mogla ta trojka inaczej wygladac), bo ciezko powiedziec ze wszyscy trenerzy faworyzuja graczy Barcy. Oni dostali najwiecej punktow (m.in. od swoich rywali) wiec oni sa w trojce. Nie ma mowy o faworyzowaniu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po tym, jak Manchesterowi City nie udało się uzgodnić warunków transferu Hulka z FC Porto, działacze angielskiego klubu będą się starali o kolejnego napastnika z Portugalii. The Citizens chcą kupić Oscara Cardozo z Benfiki Lizbona- Źródło http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/transfery/2010/liveevent.shtml

 

Sensacyjne wyznanie trenera Sunderlandu Steva Bruce'a, który stwierdził, że chce pozyskać Davida Beckhama. - Jestem z nim w kontakcie, czy trafi do Anglii - zobaczymy - wyznał Bruce. - Na razie jestem w Milanie - uciął wszystkie spekulacje Becks. Źródło to samo ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://underdogfootball.wordpress.com/

 

Podsumowanie roku wg Underdog Football

 

Underdog Football International Awards :)

 

Brawo, świetne :) Bardzo ciekawa lektura.

 

A ja zadam pytanko może lekko OT. Co roku koło grudnia France Football daje ranking reprezentacji europejskich. Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że Polska zajęła 40 miejsce w 2010. Czy ktoś może wie, gdzie mogę znaleźć pełen ranking? Patrzyłem na stronie FF, ale jakoś nie potrafię :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...