Skocz do zawartości

KONKURS - Nowe Szaty Króla, czyli zaprojektuj nowe logo Forum!


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, demrenfaris napisał:

 

Żart żartem, ale czy nowe forum chce zostać ochrzczone imieniem trupa?

Forum nie jest nowe. A tak poza tym, to imieniem trupów jest chrzczone niemal wszystko na tym najlepszym ze światów :)

 

edit

A tak już w ogóle poza tym, to przed chwilą nie zrozumiałem ococho :lol:

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
55 minutes ago, klinsmann said:

nie wiem ile miałeś styczności z pokoleniem z przełomu milenium i młodszym, ale jeżeli pokolenie, które mnie przyjmowało do pracy samo to mówi i stwierdza "z Tobą i twoim pokoleniem było dużo lepiej niż teraz z tym obecnym". To w mojej ocenie to nie jest żadne złudzenie, a fakty." 

To nie są żadne fakty tylko twoja opinia, mylisz jedno z drugim.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Temat rzeka, a konfliktów może natworzyć co nie miara. Jeszcze do niedawna przyjaciele ze zjazdów będą sobie skakać do gardeł, bo jeden nie chce zmiany nazwy i logo - bo nie i chuj, drugi zaś - nie chce nowych użytkowników, bo ta dzisiejsza młodzież to zuo, a trzeci ma w ogóle wyjebane i nie chce nic, bo tamci nie chcą kontra Ci, którzy chcą zmian i rozwoju, które pchną to forum do przodu, aby nie żyło tym, że kilku staruchów, co ma się tutaj za hura-bura wypowiada się w jakis hydeparku albo hypują sobie swoje tematy "no bo znamy się ze zjazdów i z forum od 10 lat"... Ochujenie. Nie warto nawet szczępić ryja, bo nie ma żadnego trafionego kontrargumentu, który odpowiada na pytanie "dlaczego nie?". Zmiana logo i nazwy, to powinno być coś symbolicznego. Symbol czegoś nowego, nie koniecznie dobrego - bo nikt nie mówi, że musi być lepiej - ale może tak być. Bo gorzej się nie da, sami wspólnie się adorujecie, a do forum stricte związanego z fm mało wnosicie (mało taktyk, prac graficznyk, dodatków itp.). Tutaj potrzeba powiewu świeżości. A wy załóżcie sobie swoje podfora i tam możecie bawić się sami, bo w kwestii działów i poddziałów tutaj nadal jest miszmasz i syf, gdzie ktoś świeży nie znajdzie wszystko co by chciał i potrzebował. Miłego dnia ;)

  • Zmieszany 2
  • Uwielbiam 1
  • Jahu 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Kraha napisał:

Temat rzeka, a konfliktów może natworzyć co nie miara. Jeszcze do niedawna przyjaciele ze zjazdów będą sobie skakać do gardeł, bo jeden nie chce zmiany nazwy i logo - bo nie i chuj, drugi zaś - nie chce nowych użytkowników, bo ta dzisiejsza młodzież to zuo, a trzeci ma w ogóle wyjebane i nie chce nic, bo tamci nie chcą kontra Ci, którzy chcą zmian i rozwoju, które pchną to forum do przodu, aby nie żyło tym, że kilku staruchów, co ma się tutaj za hura-bura wypowiada się w jakis hydeparku albo hypują sobie swoje tematy "no bo znamy się ze zjazdów i z forum od 10 lat"... Ochujenie. Nie warto nawet szczępić ryja, bo nie ma żadnego trafionego kontrargumentu, który odpowiada na pytanie "dlaczego nie?". Zmiana logo i nazwy, to powinno być coś symbolicznego. Symbol czegoś nowego, nie koniecznie dobrego - bo nikt nie mówi, że musi być lepiej - ale może tak być. Bo gorzej się nie da, sami wspólnie się adorujecie, a do forum stricte związanego z fm mało wnosicie (mało taktyk, prac graficznyk, dodatków itp.). Tutaj potrzeba powiewu świeżości. A wy załóżcie sobie swoje podfora i tam możecie bawić się sami, bo w kwestii działów i poddziałów tutaj nadal jest miszmasz i syf, gdzie ktoś świeży nie znajdzie wszystko co by chciał i potrzebował. Miłego dnia ;)

Ale po co tak długo, wulgarnie i chaotycznie, wystarczy napisać „zamknijcie się, wichrzyciele i wstecznicy” i wyrazisz prawie to samo :)

 

BTW, tak cichutko na koniec: ja napisałem chyba ze dwa razy, dlaczego nie chcę TEJ AKURAT zmiany :)

Odnośnik do komentarza

To i ja dorzucę swoje grosiki ;)

Na forumku już kawałek czasu- od 2007, na zasyfionej bazie też byłem ;)

Może miałem i mam inaczej- jakoś zazwyczaj mówiłem, myślałem o Forum Footaball Managera, Forum FM. W zakładkach miałem forumFM.

Ale to mało ważne- każdy ma inaczej.

Zasadniczo zmierzam do czego innego. Czuję (nie to,że mi się wydaje), iż główną rzeczą, która tu nie podeszła użytkownikom jest fakt przedstawienia sytuacji zmiany. Tak, TEJ konkretnej. 

Info wyskoczyło nagle, tam trochę hop-siup - zmieniamy logo i tak btw też nazwę. 

Żeby nie było to tamto- jestem za zmianą. Bo czemu by nie?! 

Czuję, iż to powinno być przedstawione w innej formie: np. ej, mamy pomysł zmiany logo i nazwy, bo to i to i to.

Czy ankieta by była do tego dobrą forma? Może tak, może nie. Nie wiem. Ale ci, którzy żyją forum, na forum, inaczej chyba trochę by to odebrali.

Zmiana nazwy,bo: statystyki wejść, bo teraz młodzież, bo na FB to i tamto- sorry, ale mnie to kompletnie i nie przekonuje i w zasadzie nie obchodzi. Nieoszukujmy się- w obecnych czasach dla większości młodzieży forum (każde jedne) to lekki przeżytek. Ale czy na pewno? Popatrzeć po necie i różnych tematach mają sie one dobrze. I git. Tak będzie dalej. Tylko, że FM sam w sobie jest niszowy i nagłego czy stopniowego napływu ludu nie będzie. Parę/parenaście osób przybędzie. I to na bank nie przez nową nazwę ;) Jak już to przez zawartość. A różnie z tym bywało i bywa. Chodzi mi tu o odpowiedzi dla nowych. Jasne, już nie ma postów: "zamykam, pytaj tam". Ale... Czasem, z tego co widywał, ludzie po prostu nie otrzymywali odpowiedz na swoje. Teraz jest trochę lepiej, coś tam się ruszyło. 

Przytoczona tu strona MFM robi trochę to, czego brakuje tu(tak, wiem,to inne byty itd itp)- wciągnięcie userów w coś. Czy to dyskusje czy działania. 

Z innej strony patrząc- fora głównie się czyta. Tak patrząc z perspektywy osoby wbijającej tu i szukaniu taktyki do Realu. 

Podobnie miałem. 

A wracając do meritum- mt źle przedstawił temat. To tak imo.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem tę wyborną dyskusję. Rewelacja, popkorn i coca-cola.

Nie wiem ile jestem na forum, ale kupę czasu i serio jest mi obojętne, czy to się będzie nazywać forumcm.net czy forumfm.net a na górze zmieni się z polskiej sceny cm na polską scenę fm.

 

Serio. Ta zmiana nie zabierze mi ani wspomnień, ani przyjaźni i znajomości, ani animozji. Z mojej perspektywy jeden pies. :)

 

 

 

P.S. Ludziom, którym się wydaje, że sama zmiana loga i nazwy przyciągnie ludzi na to forum gratuluję optymizmu i wg mnie brakuj połączenia z ziemią :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
On 11/28/2020 at 10:00 AM, Kraha said:

Tutaj część bawi się w krąg wzajemnej adoracji, bo znacie się z forum od lat, bo jeździliście na swoje zloty itp, a teraz na dodatek tworzycie sztuczny problem zwany zmianą nazwą i logo forum - która notabene rozwiną to forum.

 

@lad prosz :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, T-m napisał:

Nie wiem czy w ogóle jest sens ciągnąć dyskusję w tę stronę @krzysfiol - ona do niczego nie prowadzi. Wypowiedziałem się w kwestii zmiany zawierając w jednym zdaniu clue moich przemyśleń. 

 

Wiem, ja się z Tobą zgadzam w zasadniczej kwestii, po prostu nie wydaje mi się, że akurat @Krahauważa, że zmiana loga będzie miała magiczny wpływ na przyrost użytkowników :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper usunał z polecanych temat
  • verlee odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...