Skocz do zawartości

KONKURS - Nowe Szaty Króla, czyli zaprojektuj nowe logo Forum!


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

 

Ta kadencja ModTeamu jest pod wieloma względami rewolucyjna, a tę rewolucję chcielibyśmy uczcić pewną znaczącą zmianą - zmianą nazwy i logo naszego forum. 

 

image.png.6149596e502fc18c7ab339379cb2ed80.png

 

 

Obecne logo jest z nami dłużej niż najstarsi górole pamiętają, ale ma kilka elementów, które już nie pasują do naszego obecnego wizerunku - "scena" nie istnieje, tak samo jak i seria Championship Manager. 

 

Dlatego przygotowujemy się do przemianowania CM Forum na FM Forum, co wiązać się będzie ze zmianą domeny (zachowując oczywiście obecną i ustawiając odpowiednie przekierowania, aby zawsze działała). 

 

Tutaj pojawia się meritum tego wątku - chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie na nowe logo FM Forum!

 

Wytyczne do konkursu:

  • w logo powinna pojawić się nazwa FM Forum
  • prosimy o dwie wersje - jedna prostokątna (wpasowująca się na górze forum), druga kwadratowa (dobrze wpasowująca się w kółka, tak żeby pasowała na social mediach)


NAGRODA DLA AUTORA ZWYCIĘSKIEGO LOGO - STATUS PRZYJACIELA CMF (FMF!) NA OKRES 12 MIESIĘCY!

 

Prace konkursowe proszę przysyłać do mnie przez prywatną wiadomość.

 

Termin składania prac: 20.12.2020

Ogłoszenie wyników: 23.12.2020

 

Liczymy na wiele pięknych propozycji!

  • Lubię! 8
  • Smutny 1
  • Hurra! 1
  • Nie lubię! 5
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, verlee said:

Pomyśl o tym sobie tak: możesz dalej mówić CMF, a nowi nie bedo wiedzieli, o co chodzi, więc będziesz bardziej tru od nich :keke:

 

Meh.

 

Mi się ta zmiana nie podoba. Niby opisaliście dokładnie plan działań modtimu na tą kadencję, ale o tym jakoś wspomnieć zapomnieliście. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, kolek23 napisał:

 

Meh.

 

Mi się ta zmiana nie podoba. Niby opisaliście dokładnie plan działań modtimu na tą kadencję, ale o tym jakoś wspomnieć zapomnieliście. 

https://www.notion.so/c6d57dbd12314c79a2fae717df566ca1?v=3c8e9e655bf049779485619ebb4208f4&p=4221f4acf37b495e92b4c7914179ae44

https://www.notion.so/c6d57dbd12314c79a2fae717df566ca1?v=3c8e9e655bf049779485619ebb4208f4&p=a9c9cdc00a434f0fbe650ac64df6ae66

 

Obecne od początku publikacji planu kadencji

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, verlee said:

 

A kto tam zagląda :keke: ?

 

Tu nie padło ani słowo o zmianie nazwy. Podpinanie dodatkowej domeny - super. Zmiana logo - fajnie. Zmiana nazwy mi się nie podoba. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy,

Postęp jest nierozerwalną częścią życia społecznego. Jest taki cytat, zapewne od Paolo Coelho, że kto stoi w miejscu ten się cofa. To my, to jest to forum. Od lat siedzimy w marazmie i jesteśmy zadowoleni ze społeczności, przyjaźni i miłości platonicznych jakie się tu rozwinęły. Ale wróćmy do korzeni, spójrzmy na to w jaki sposób tu wszyscy trafiliśmy - z miłości do Managera, czy to Football czy Championship. Nie próbując otwierać się i wychodzić na przeciw innym zapaleńcom, nie dajemy sobie i im szansy się poznać i ponownie stworzyć fajnych więzi, relacji. Wszystkie inicjatywy jakie powstały za kadencji tego MT mają na celu rozwój forum i wyjście na nową drogę (i nie mogę tu pominąć oklasków dla @verlee, który jest głównym driverem tego wszystkiego). Odświeżenie wizerunku jest koniecznym tutaj elementem, małą rewolucją, która choć dla niektórych trudna do zaakceptowania, to wprowadzi kompletnie inny vibe i feeling forum, nie zmieniając nic w środku. Dla nas samych nie zmieni się nic, a dla nowych użytkowników jaśniejsze będzie gdzie i po co tu trafili. I na tym nam zależy, żeby nie pomyśleli, że przyszli do umieralni, gdzie stare dziady siedzą i pierdzą w stołki, tylko miejsca, gdzie fanatycy tej gry rozkładają ją na części pierwsze i można się od nich wiele nauczyć. A przy okazji zajrzeć choćby do Maryni i poznać się na stopie osobistej :) Każda nowa osoba, każda nowa relacja, uczy człowieka czegoś nowego, nie zamykajmy się na to. 

  • Lubię! 6
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza

Poza tym nikt już nie pamięta i nie tęskni za starym logiem Juventusu ;) Ta zmiana nie jest dla ludzi, którzy są na tym forum od wojny, a którzy przecież nie wchodzą tutaj ze względu na logo, ale dla nowych użytkowników, i ja to rozumiem. Dziś nikt już nie wie, co to jest "scena", co to jest "CM". Trzeba się zmieniać moim zdaniem :) My zawsze będziemy mieli nostalgię i wspomnienia :) 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, BartuS said:

Piękna korpomowa, wrzucone kilka angielskich słówek i poczucie rozwoju w młodym, dynamicznym środowisku!

Spadaj :D vibe i feeling to mało korpomowa a bardziej hipsterstwo ;) a nie mogłem znaleźć słowa zastępczego dla bycia "driverem", a uwierz mi, że próbowałem! Bo prowadzący to nie to samo, tu chodziło o popychanie tematu do przodu ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Reaper said:

Spadaj :D vibe i feeling to mało korpomowa a bardziej hipsterstwo ;) a nie mogłem znaleźć słowa zastępczego dla bycia "driverem", a uwierz mi, że próbowałem! Bo prowadzący to nie to samo, tu chodziło o popychanie tematu do przodu ;) 

 

IMO to była korpomowa, bo miało się nijak do tematu :D

 

Odświeżenie wizerunku - tak. Zmiana loga, dodatkowa domena - imo zmiany na mocny plus. Nowi userzy - jak najbardziej. Tylko czy to musi się koniecznie wiązać ze zmianą nazwy? Jakby jeszcze miało wyjść z tego jakiś fajny skrót, no ale kurwa :D dokładnie tak czuję się wypowiadając to FyMF - podkreślam FYMf.

 

Autorem grafiki jest @schizzm all rights reserved :D

4noc4b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Reaper usunał z polecanych temat
  • verlee odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...