Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  21 klubowiczów

Youth only

Youth only - FM21


lad

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Kto był na streamach, ten wie, a tymczasem tutaj małe podsumowanie.

 

W drugim sezonie, naszym pierwszym w najwyższej lidze, udało się nam - oczywiście bez wzmocnień spoza akademii - wygrać sześć spotkań i zająć 18 miejsce na 23 drużyny. W normalnym systemie oznaczałoby to pewne utrzymanie, jednak w Argentynie liczy się średnia punktów z ostatnich 3 sezonów. W tej klasyfikacji zaś, byliśmy trzeci od końca, o zaledwie... 0,07 punktu. Tak - spadliśmy o siedem setnych punktu! Wraz z nami z ligi zleciały także Arsenal de Sarandi oraz Union de Santa Fe.... Zapamiętajcie te nazwy do końca posta ;) .

 

GIZofvn.png

 

Udało się nam sprzedać kilku graczy, w tym powracającego z wypożyczenia Axela Batistę za grube miliony. Dzięki temu choć trochę uregulowaliśmy dług! Zakupy to jeden leciwy mentor oraz narybek z akademii.

 

9ddqmd3.png

 

Otrzymałem ultimatum od zarządu - 8 punktów w 5 meczach nowego sezonu - co udało się osiągnąć. Ciąży jednak jakaś klątwa na spadkowiczach, gdyż... cała trójka miała duże problemy w niższej lidze, a wspomniane Arsenal i Union... spotkały się w barażach o... utrzymanie! Było więc pewne, że jeden ze spadkowiczów zleci dwukrotnie! Ostatecznie Arsenal pokonał Union i to drużyna z Santa Fe przyszły sezon spędzi w trzeciej lidze. Masakra! Także nam nie było do śmiechu. W połowie sezonu byliśmy blisko strefy spadkowej i otrzymałem drugie ultimatum od zarządu: dali mi miesiąc na poprawę sytuacji. Wiosną nie przegraliśmy już żadnego meczu u siebie, a na wyjazdach nie byliśmy dużo gorsi. W całej lidze mieliśmy najmniej strzałów przeciwko sobie oraz - tradycyjnie - najlepsze posiadanie piłki. W ostatecznym rozrachunku zabrakło nam sześciu punktów, aby wejść do baraży... o awans. Jako że nie spełniłem oczekiwań zarządu - otrzymałem... trzecie ultimatum. Tym razem, w kolejnym sezonie, muszę zdobyć 10 punktów w 5 meczach. Łatwo nie będzie...

 

K6KFYKY.png

 

Powalczymy...

 

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...