Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  21 klubowiczów

Youth only

Zasady


lad

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy w fabryce! 

 

Ten enigmatyczny tytuł naszego klubu to sposób rozgrywki, którym, mam nadzieję, zarażę co najmniej kilku forumowiczów. Youth only oznaczać ma prowadzenie klubu niemal w 100% (dlaczego niemal dowiecie się poniżej) opierając się na produktach naszej własnej akademii. Żeby utrudnić sobie życie i rozgrywkę, zaczynać będziemy w najniższej klasie rozgrywkowej danego kraju obejmując dowolny klub lub beniaminka.

 

Postanowiłem, że dozwolony powinien być jeden transfer z zewnątrz na okienko transferowe, bo w przeciwnym razie bardzo ciężko byłoby o mentorów z odpowiednimi osobowościami, a jest to jeden z kluczowych elementów rozwoju piłkarzy.

 

Zasady:

 

- Zaczynamy rozgrywkę w najniższej dostępnej lidze wybranego przez nas kraju.

- Akceptujemy ligi spoza oryginalnej bazy danych.

- Korzystamy z piłkarzy pochodzących z akademii.

- Dozwolone transfery: 1 na okienko transferowe. Zakaz wypożyczania zawodników (jeśli w klubie na start znajdują się wypożyczeni zawodnicy, po upływie wypożyczenia nie można ich ściągnąć z powrotem).

- Zabronione jest korzystanie z edytora czasu rzeczywistego.

- Nie korzystamy z taktyk z internetu.

 

Jeśli coś jest niejasne, zapraszam do dyskusji. Ja sam rozpocznę ten challenge razem z wydaniem pełnej wersji FM21.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • lad przypiął ten temat

Proponuje wprowadzic dodatkowa zasade: jesli na starcie mamy zawodnikow wypozyczonych z innych klubow, to odsylamy ich z powrotem. Mozemy byc kompatybilni z regula jednego transferu, ale wtedy widzialbym to tak, ze mozemy zostawic jednego z wypozyczonych zawodnikow, ale wtedy nie mozemy przeprowadzic zadnego transferu definitywnego. Co myslicie?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Fenomen napisał:

Proponuje wprowadzic dodatkowa zasade: jesli na starcie mamy zawodnikow wypozyczonych z innych klubow, to odsylamy ich z powrotem. Mozemy byc kompatybilni z regula jednego transferu, ale wtedy widzialbym to tak, ze mozemy zostawic jednego z wypozyczonych zawodnikow, ale wtedy nie mozemy przeprowadzic zadnego transferu definitywnego. Co myslicie?

 

 

Tylko nie wszystkie wypożyczenia można odwołać.

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, stefan1984 napisał:

Jeden transfer z zewnątrz, bez ograniczeń wiekowych, ma się rozumieć? I nie może to być wypożyczenie, tylko  musi być transfer definitywny? 

Tak.

 

@Fenomen imo bez sensu. Skoro tacy zawodnicy są już w kadrze to śmiało można z nich korzystać przez ten jeden sezon.

Odnośnik do komentarza

oki, to co ciekawszych przywroce, chociaz wiekszosc to tacy gamonie, ze szkoda gadac

 

mam jednak jeszcze inny temat - skoro mamy korzystac z produktow szkolki, to jak zapatrujemy sie na temat zawodnikow przez nas wyprodukowanych, ale ktorzy np odeszli w mlodym wieku; moim zdaniem powinnismy miec mozliwosc ich pozniejszego pozyskania poza limitem transferow / wypozyczen

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...