Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do tych, którzy juz zakończyli. Które pojedynki uznajecie na najciekawsze / najbardziej wyzywające / najefektowniejsze?

 

Mój prywatny ranking:

 

 

 

1. Imelrith na Łysej Górze

2. wiedżmy na Łysej Górze

3. Eredin w finale

4. Duch Pokutnika ("Upiór z Eldbergu")

5. Nithral

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość MitnickMike

Kupiłem Wiedźmina 3. Jedynki nie przeszedłem, dwójkę ledwo liznąłem w 30 minut...bardzo się to wszystko fabuły trzyma z poprzednich części?

 

Najwyżej będę miał retrospekcję później, bo i 1 i 2 zamierzam puknąć w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Natknąłem się na filmiki z gry w "gwinta". I to mnie zaintrygowało, fajna karcianka :P Jedynkę i dwójkę też zaliczę pewnie, ze względu na sentyment do serii. Więc instalujemy w takim razie i niech się dzieje :P

Odnośnik do komentarza

Natknąłem się na filmiki z gry w "gwinta". I to mnie zaintrygowało, fajna karcianka :P Jedynkę i dwójkę też zaliczę pewnie, ze względu na sentyment do serii. Więc instalujemy w takim razie i niech się dzieje :P

Faktycznie, gwint jest kozacki. Warto grać od początku ze wszystkimi, to szybciej można uzbierać jakąś sensowną talię. Mimo, że na początku będziesz musiał grać po kilka razy :)
Odnośnik do komentarza

Gwint jest bardzo fajny, ale sa na niego sposoby. Ja np zawsze umyslnie przegrywam pierwsza runde - rzucam 2/3 mocniejsze karty lub szpiegow a pozniej wymieniam je na kukly. Przeciwnik wywala sie z kart i wysoko wygrywa runde. Druga poddaje prawie od razu a w ostatniej ma duzo mniej kart wiec i tak przegrywa.

Odnośnik do komentarza

O ile dobrze pamietam, to potem okazało się, że

koroner był mordercą i wampirem któregoś stopnia. Ale chyba żeby to odkryć to trzeba było nie zabijać tego kapłana (to ten co się z dziwką "bawił" czy questy pomyliłem?)

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie pomyliłeś :) Taki myk :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego, który masz poziom :P Ja pamiętam, że mając poziom taki jaki niby był wymagany, to męczyłem się strasznie długo i w końcu odpuściłem. Wróciłem kilka leveli później, chyba jeszcze łapiąc się na normalne doświadczenie (czyli 4-5 poziomów więcej niż wymagane, nie pamiętam), to pokonałem ją dość szybko. Ale tak jak mówi Sneogg - kluczowe jest Yrden i odskakiwanie by ta nas nie trafiała. Kiedy przywołuje kilka zjaw, to uciekaj, bo wysysają życie. Jeśli uciekniesz na pewną odległość lub będziesz uciekać dostatecznie długo, to same znikną i wróci Leśnica. I wtedy znów to samo ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...