Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Jest sens, tylko trzeba tak poukładać karty, by nie było remisu.

Dostawałem w skórę w gwinta mocno przez kilka partii - z karczmarzami właściwie w ogóle nie szło - ale zamiast losowo wybierać karczmarzy, to w Novigradzie aktywowałem zadanie z gwintem w tym mieście. I jakoś tak poszło, że po ich ukończeniu tych chłystków z Velen niszczyłem już 2:0 bez żadnych problemów. 2-3 elity wygrać (Ciri!) i później już leci z górki, zwłaszcza jeśli się postawi (grając armiami północy) na wojska oblężnicze, które - przynajmniej wg mnie - są nie do przebicia. Mało przeciwników ma karty osłabiające je + mają dużą siłę (a jak się wykupi kartę z rogiem, to już w ogóle nie ma mocnych).

 

Nie rozumiem narzekań na potwory - domyślnie dostaje się karty z osłabianiem piechoty, więc wystarczy je zachować na drugą turę, a w pierwszej rzucić wszystko co się da. Potwory pokonywałem za każdym razem przy pierwszym podejściu, tak samo wiewiórki, gorzej było z Nilfgaardem.

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem narzekań na potwory - domyślnie dostaje się karty z osłabianiem piechoty, więc wystarczy je zachować na drugą turę, a w pierwszej rzucić wszystko co się da. Potwory pokonywałem za każdym razem przy pierwszym podejściu, tak samo wiewiórki, gorzej było z Nilfgaardem.

 

Gracze z talią potworów niemal zawsze mają na ręce jedną z Czarownic, jednego krabopająka i jednego wampira. A w talii mają dwie Czarownice (każda siła 6), 3 krabopająki piechoty (4) i jeden oblężniczy (bodaj 6) i 3-4 wampiry z siłą 4 i jednym 5. Nawet jak masz jeden mróz żeby go zneutralizować w jednej rundzie, to możesz nie mieć na tyle silnych kart (Villentretenmerth <3 czy pożoga), żeby zniwelować talię rywala. No i u mnie niemal zawsze do następnej rundy na stole zostaje jego najsilniejsza karta. Można ich zaspamować agentami w pierwszej rundzie i liczyć na to, że dojdą silne karty.

Odnośnik do komentarza

Kończę Velen więc czyszcze pytaniki. Zostało mi juz tylko kilka i w ramach przebieżki pomiedzy jednym a drugim nadziałem się na gryfa na poziomie 32 (jestem na 19 póki co ).

Zapodałem sobie olej na hybrydy oraz napar z Ekkimy i... rozwalenie gryfa zajęło mi około minuty. Chyba wychowałem sobie prawdziwego Rzeźnika z Blaviken :keke:

Odnośnik do komentarza

@wujek ja ogólnie zauważyłem, że Yrden bardzo ułatwia grę, nawet po użyciu nierozwinietego jest zdecydowanie łatwiej.

 

W ogóle to gra mnie zmusiła do wzięcia wyższego poziomu trudności (tego przedostatniego), niestety na tym średnio łatwym walka nie jest ani trochę wymagająca, wręcz banalna. Może bym grał od razu na tym średnio trudnym, gdyby nie kurwa jebana w dupe mać dwuminutowe loadingi.

Odnośnik do komentarza

Macie jakiś sposób na Wyjca? Strasznie ciężko się z nim walczy :/

Mam olej na relikty, używam Quen, biegam, skaczę, nawalam mieczem, a Wyjec prawie w ogóle nie traci życia.

 

Dołączam się do pytania. Porwałem się z 15 levelem na niego i mam problem ;)

Odnośnik do komentarza

Jednak chwilę (no dobra, od rana dziś siedzę) polatałem po mapie i gadzina padła. Podstawą było Quen i silny cios + odskoki.

 

Ale ta gra mnie zassała. Dramat po prostu :/ (w pozytywnym sensie)

 

30 minut gry, już go prawie miałem, przyblokował mnie i zabił. Jak do tej pory najtrudniejszy przeciwnik dla mnie.

Nie mogę ubić skurwola.

Odnośnik do komentarza

Geralt w końcu zajechał do Velen. Nie omieszkałem jednak na zamku w Wyzimie zagrać

z nilfgaardzkim żołnierzem w gwinta. Przegrałem z kretesem. Od razu wywalił kartę z siłą 10 i już wiedziałem, że będzie pozamiatane. Na szczęście postawiłem pięć florenów. Nie zbiedniałem za bardzo

 

 

Wstęp i wielkość mapy mnie poraziła. Na starcie miałem końcówkę czwartego levelu. Zająłem się wątkiem głównym na razie. Dotarłem do

chaty Hendrika, po drodze ratując temerskiego dezertera z mord utopców i likwidując gang kapłana Kultu Wiecznego Ognia. Potraktowałem go znakiem Aksji, następnie cios i kapłan się zwinął.

 

 

Dajcie, dajcie mi urlopu :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...