Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Gra skończona, zakończenie IMO trochę naiwne* szczególnie przy słowach Jaskra, że

 

 

czyny wiedźminki były szeroko znane, no na pewno się Emhyr nie kapnął o kogo chodzi. Chyba, że po prostu przyjął do wiadomości, że Ciri nie chce mieć z nim nic wspólnego :-k

 

*ale za to tak bardzo happy-endowe. I dobrze.

 

 

 

Teraz zostało mi jeszcze kilka questów oraz mnóstwo znaków zapytania, więc będzie co robić w najbliższym czasie, a potem pewnie sprawdzę nowego Batka ;]

Odnośnik do komentarza

Jak to kurwa jest z tymi kartami do gwinta? Miałem olać całkowicie ten element gry no ale jednak zmieniłem zdanie. Gdzie szukać kart? Jakbym chciał stworzyć inna talię niż ta podstawowa to da się to w ogóle zrobić? Z którymi kupcami bym nie rozmawiał mają bardzo mało kart, niewielu ma jakiekolwiek, no a karty za zwycięstwa chyba by zajęły wieki :-k.

Dodam, że hajsu mam jak lodu, ponad 10 koła, to za karty mogę płacić jak za prezydenta.

Odnośnik do komentarza

Po 10 h gry zakończyłem pierwszą część - Biały sad. Zrealizowałem wszystkie znaki zapytania i chyba wszystkie zadania. Zakończenie epizodu zaskakujące.

 

Najtrudniejsze to

 

 

 

 

Quest ze skarbem w wodzie, gdzie trzeba było użyć kuszy do walki z utopcami na 10 lvl. Dobrze, że użyłem znaku Quen i jaskółek inaczej by było ciężko. Teraz Velen i Novigaard

 

Odblokowałem dwa osiągnięcia, Yennifer i Rzeźnika z Blaviken

 

Odnośnik do komentarza

@Brachu: tez mialem z tym problem. Ale u mnie na chama - z 15 razy loading i w koncu sie u dalo. Gorzej ze

nagoda za te moje meczarnie byla beznadziejna :/

 

Nagroda badziewna jest, tym bardziej, że w innym miejscu prawie bez walki całkiem pokaźny skarb można znaleźć

Odnośnik do komentarza

Utopce inne pływające potwory najłatwiej kasować pod wodą, gdzie - przynajmniej na PS4 - wystarczyć się odwrócić w kierunku takiego pływającego gagatka i nacisnąć R1. Jeden strzał - jeden trup ;) i nie trzeba celować :)

Na PC jest lekko gorzej, ponieważ trzeba celować
Odnośnik do komentarza

 

Utopce inne pływające potwory najłatwiej kasować pod wodą, gdzie - przynajmniej na PS4 - wystarczyć się odwrócić w kierunku takiego pływającego gagatka i nacisnąć R1. Jeden strzał - jeden trup ;) i nie trzeba celować :)

Na PC jest lekko gorzej, ponieważ trzeba celować

 

 

 

Nie trzeba. Jeżeli tylko wciśniesz rolkę, zamiast przytrzymywać, to strzeli z auto-aimem.

Odnośnik do komentarza

Hehe, też się na niego nadziałem. Ztcp jeszcze mnie załatwił umiejętnością talii nilfgaardzkiej (remis daje wygraną) i wygrał ostatnią partię 0-0 ;) W sumie to on mi wybił gwinta na dłuuugo.

Mnie tak oxenfurcki uczony w knajpie w Białym Sadzie nauczył i teraz wiem, że jak przeciwnik pasuje, to ja też pasuje

 

 

Utopce inne pływające potwory najłatwiej kasować pod wodą, gdzie - przynajmniej na PS4 - wystarczyć się odwrócić w kierunku takiego pływającego gagatka i nacisnąć R1. Jeden strzał - jeden trup ;) i nie trzeba celować :)

Na PC jest lekko gorzej, ponieważ trzeba celować

 

 

Nie trzeba. Jeżeli tylko wciśniesz rolkę, zamiast przytrzymywać, to strzeli z auto-aimem.
Dziękuję za radę
Odnośnik do komentarza

Patch 1.06 do ściągnięcia

 

 


 

Patch 1.06

Fixes the endless loading screen when fighting the Ice Giant during the quest 'Lord of Undvik'.

Geralt's clothes will no longer be wet after leaving the menu.

The gate in the crypt now works correctly during the quest 'Scavenger Hunt: Viper School Gear'.

Fixes the lack of interaction with Roche on Oxenfurt Bridge in the quest 'Get Junior'.

Fixes an issue that prevented players from creating more than one item via Crafting/Alchemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...