Skocz do zawartości

Wiedźmin


P0nury

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi podac nazwy wyjściowych ciuchów Wiesia? Tzn kurtki, glanów, rękwiczek i kalesonów?

Może podskocze do Białego Sadu i obskoczę handlarzy. Być może trafię i odkupię sprzęt.

 

P.S> Jak radzicie sobie z boksem? W Velen rozwaliłem wszystkich bez większych wstrętów, w Novigradzie pierwszy rywal rozwala mnie w parę sekund. O dziwo na Skellige rozwaliłem jednego z jarlów (nazwał Yen kurą czy czymś podobnym więc gościowi dałem w ryj dla zasady) będącego na poziomie 30 (trupia czacha) ale to chyba jakiś bug był bo dostawał po mordzie w takim tempie, że nie zdołał się wyprotować nawet.

 

P.S.2 We Wrońcach w turniajach końskich na poziomach 2 i 3 miałem podpuchy (wybuchająca beczka ==> panika konia; zwalone drzewa). Rozumiem, że to jakoweś utrudnienie wystepujące takze w kolejnych turniejach?

Odnośnik do komentarza

Znaczy tych galowych z audiencji?

Nie trzeba się wracać do Białego Sadu. Na Zamurzu jest krawiec specjalizujący się w eleganckich ubrankach. Docieramy do niego w jednym z głównych questów dla Novigradu. Możliwe, że można do niego tam trafić przypadkowo "z ulicy", bo nie jest specjalnie ukryty.

Odnośnik do komentarza

Znaczy tych galowych z audiencji?

Nie trzeba się wracać do Białego Sadu. Na Zamurzu jest krawiec specjalizujący się w eleganckich ubrankach. Docieramy do niego w jednym z głównych questów dla Novigradu. Możliwe, że można do niego tam trafić przypadkowo "z ulicy", bo nie jest specjalnie ukryty.

Nie zozumiałeś mnie. Chodzi mi o nazwy ciuchów Wiesia ze startu gry. Po znalezieniu / ściągnięciu z trupa lepszych te oryginalne wiedźmiśkie opchnąłem jakiemuś kupcowi a są niezbędne by rozpocząc drabinkę budowy sprzętu wiedźmiśkiego Kota / Gryfa / Misia. A może się mylę? Są niezbędne czy nie?

Jakoś kojarzę, że miałem schemat ulepszonej kurty wiedźmińskiej i miałem wszystkie elementy poza... kurtą podstawową. Czyli tą, która opchnąłem.

Odnośnik do komentarza

Z dotychczasowych wydarzeń mnie najbardziej położył na łopatki quest "Spis cudzołożnic" i

 

wizyta u krawca. Moment, w którym krawiec wychodzi z pokoju by... wrócić w sukience sprawił, że zaplułem monitor przeżuwaną właśnie kolacją...

 

 

Poza tym genialnych gadek Wielisław oferuje multum. Twórcy naprawdę zrobili grę z wielkim jajem. Szacun.


Na Skellige można popłynąć nie mając ukończonego głównego wątku w Novigradzie? Bo jak zaznaczam misję "popłyń na Skellige" to nie mogę znaleźć żadnego statku.

Na własnej skórze przekonałem sie, że na Skellige można spokojnie płynąć mając poziom 10+ (gra sugeruje chyba 16). Wiele zadań stracisz (expowo) jesli popłyniesz później.

 

A na Skellige zabierze cię kapitan z karczmy w Novigradzie jeślii zapłacisz mu 1000 orenów. Żadnych dodatkowych questów nie trzeba z tego tytułu robić.

 

Odnośnik do komentarza

Ale Brachu, Ty się nic pierwszą rundą nie bój. Niech wystawi co ma, a Ty przeczekuj. A potem zrobisz pac i pac i wygrasz. Jak pisałem wcześniej, koleś w jednej rundzie wystawił chyba >130 siły, a ja go w pozostałych pokonałem w granicach 20 pkt

Właśnie wczoraj zrobiłem tak:

 

Kolo zaczyna pyk kartę ja daję pas. kartę mam zapasową. I później jakoś szło w kolejnej rundzie. Staram się pasować po 1 rundzie, jak wystrzeli się z mocnych kart.

 

Daniela przestraszylem się, jak miał chyba krabopająka i mu się z jednej karty trzy zrobiły.

 

@Michu

 

 

Książki nie przeczytałem

i mi się wpisy w bestariuszu nie zaktualizowaly

Odnośnik do komentarza

W ogole to rozwiazanie z ksiazkami/listami itp jest fatalnie rozwiazane - za cholere nie wiadomo co juz zostalo przeczytane a co nie i robi sie totalny balagan. Ja dopiero wczoraj zaczalem klikac wszystkie ksiazki po kolei - okazalo sie ze sporo informacji uaktualnilo mi sie w bestiariuszu.

 

 

Btw - gdzie znajde

ksiazke Pani Lasow(?) zeby odnalezc wiedzme na bagnach?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...