Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, T-m napisał:

 

W miarę porządna wkrętarka to teraz 500 zeta mniej więcej. @klinsmann do tablicy :)

 

jak sie szuka bydlakow to tak jest... Ryobi ma spoko jakosc. do tej pory za 350 widzialem z jedna bateria 18v (https://www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/wiertarki-wkretarki-mloty-udarowe/wiertarko-wkretarki/wiertarko-wkretarka-r18ddpl-13-one-18-v-1-3-ah-litowo-jonowa-ryobi,p391239,l161.html)

 

- mozna widze kupic 12v, do mebli styknie: https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-ryobi-12-v.html

to mi się kojarzyło:

 

20 minut temu, Scorpio napisał:

Ryobi za jakies 300-400zl w Leroy Merlin. Polecam. 

 

ktora masz wersje?

z tego co znalazłem to 12v 330zł https://www.castorama.pl/produkty/narzedzia-i-artykuly/elektronarzedzia-przenosne-i-akcesoria/wiertarki-wkretarki-i-mloty/wkretarki-akumulatorowe/wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-ryobi-12-v.html?exactc=14976614ef48e5d8de74469b8d94e2e5&keyword=pla_narzedzia_i_artykuly&gclid=Cj0KCQjwguDeBRDCARIsAGxuU8YxwlJVduz0Ny_5RtO5psqEyt_ga2PkkcIhYRAKipdgnIknBRYMZmEaAuDeEALw_wcB

 

osobiscie wolałbym dołożyc do 447zł i kupic metabo z 2ah bateriami - zrobiłem całe mieszkanie i teraz mi w warsztacie sluzy. ryoni ogolnie jest spoko(kolega z pracy ma), ale akumulator 1,3Ah to jesli ktos to mebli bierze to styka, jak sie chce tym podziałać to zaczyna brakować mocy(pojemność też wpływa na maksymalną energię uwalnianą do silnika)

3 godziny temu, tio napisał:

Taka zagwozdka: prezent na 70tkę dla teścia? Co lubi: hoduje gołębie, jeździ taksówką, rąbie drzewo na zimę, pije warkę, ogląda Kiepskich, najchętniej spędza czas w tak zwanym obejściu

 

siekiera fiskars spoko jest, ale czy on jeszcze bedzie miał zdrowie drewno rąbać? 

 

wkretarka to ogolnie spoko narzedzie... teraz w ludlu jest za 199 - tego modelu nei mam, ale mam udarową wkretarkę, bo potrzebowalem a nie chcialem do jednej roboty brać sprzetu za 1000zł, dałem 250zł i idzie jak burza. uważam, że warto zaryzykować

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Generalnie risercz wskazuje, że teściu dobrze jest zaopatrzony w narzędzia od wiertarek po klucze nasadowe (w dodatku teściowa uważa, że siekiera to lekko niestosowny prezent na urodziny). Myślimy nad zegarkiem ale teściu jest raczej z osób w stylu "skoro już mam zegarek to na cholerę mi drugi"  i w zasadzie to niczego nie potrzebuje więc jest problem.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, tio napisał:

Generalnie risercz wskazuje, że teściu dobrze jest zaopatrzony w narzędzia od wiertarek po klucze nasadowe (w dodatku teściowa uważa, że siekiera to lekko niestosowny prezent na urodziny). Myślimy nad zegarkiem ale teściu jest raczej z osób w stylu "skoro już mam zegarek to na cholerę mi drugi"  i w zasadzie to niczego nie potrzebuje więc jest problem.

no to wymień jakie ma narzędzia, coś dobierzemy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...