Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

W kręgu moich znajomych na urodziny zawsze się składamy i kupujemy jakiś fajny wspólny prezent. W czwartek idę na urodziny do nowej znajomej (z tego co sie zorientowałem nie składają się tylko każdy coś tam wymyśla w pojedynkę ) i trzeba byłoby coś kupić i mam do Was prośbę. Co? (jakieś przykłady jeżeli to możliwe - tak żebym nie zbankrutował - tak na studencką kieszeń do maks 30zł)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...

Chyba dobry, pasujący temat ...

 

Orientuje się ktoś, gdzie i jaki jest koszt nadruku nazwisk lub ksywek na koszulki (t-shirty) ? Chyba te zjazdowe takie były, więc ktoś może ogarnia?:)

 

Chciałbym jak najtaniej zrobić nadruk na 18 koszulkach, białych z kolorowym tylko logiem sponsora drużyny.

 

Pomocy ! :P

Odnośnik do komentarza

2 pytania:

 

1. Wesele kuzynki - ile się obecnie daje do koperty :keke:

2. Wkrótce zbliża się roczek córeczki dobrego ziomka. Co można dziecku kupić, zupełnie nie mam pomysłu. Myślałem nad takim, przepraszam za wyrażenie "jebitnym" misiem, ale nie wiem gdzie tego szukać.

 

Pomocy :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

zbliżają się święta...no i prezenty będziemy kupować. Nie wiem jak Wy, ale ja co roku mam ćwieka co kupić rodzicom i rodzeństwu. Może jakieś ciekawe propozycje albo co takiego kupowaliście ostatnimi laty? Może w ten sposób sobie nawzajem pomożemy w wyborach.

Zacznę sam:

- rok temu kupiłem bilety do teatru na styczniowe przedstawienia (rodzice + 2 rodzeństwa z mężami) - koszt ok 40pln za bilet czyli 80 za parkę. Prezent podobał się - polecam.

Odnośnik do komentarza

o kurde... taki zestaw za 45 zl? :|

za porzadny zestaw kluczy (np. Stanleya) trzeba niestety dac blisko 200 zl

ciekawa opcje ma rowniez Topex, no ale cena jeszcze wyzsza

generalnie w tej cenie co podales, to raczej nie kupisz nic porzadnego, dlatego proponowalbym albo ubozszy zestaw albo po prostu liczyc sie z wiekszymi kosztami i kupic zestaw, ktory sie nie rozleci po pol roku

zwlaszcza, ze co jak co, ale grzechotki sa bardzo wrazliwe na jakosc ich wykonania

Odnośnik do komentarza

Łonio nie warto pakować się w coś takiego. Dobrze radzi Fenomen. Miałem trochę styczności z tego typu sprzętem i gwarantuje ze przy takim zestawie jaki zaproponowałeś grzechotka wysiądzie momentalnie ;P lepiej zainwestować w coś firmowego w tedy masz pewność że to posłuży.

Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie. Będę już trochę bardziej konkretny.

Ogólnie to potrzebuje jakiegoś zestawu do robót typowo amatorskich. Skręcić jakieś meble, rozkręcić kompa, dokręcić od czasu do czasu jakąś śrubkę.

Wstępnie upatrzyłem takie dwa zestawy:

1. Topex - zestaw z wraz z kluczami płaskimi, młotek i parę jeszcze innych dupereli. Wiadomo, za tą cenę nie wymagam jakiś szaleństw, ale przyznaje, że przydałyby mi się również inne narzędzia, z tego kompletu.

 

2. Proxxon - Z tego co wyczytałem, firma dosyć solidna. Więc może skusić się na coś takiego, a resztę potrzebnych narzędzi, które są w pierwszym, zestawie, dokupić sobie osobno :-k

 

Co byście poradzili?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...