Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
  • 5 tygodni później...

Co się teraz kupuję chłopom na osiemnastkę? :) Braciak zbliża się do tego magicznego dnia, a ja jestem w ciemnej dupie. Nie chciałbym kupować czegoś oklepanego - koszulki ulubionej druzyny/płyty/dmuchanej lalki/jakiegoś alko/innego sztampowego prezentu. Młody robi teraz prawko - samochodu mu nie kupię, bo to już ma ugadane z chrzestnymi - myślałem przez chwilę o jakimś talonie na wachę :D

Any ideas? :)

Odnośnik do komentarza

Hmm, może któryś z bardziej doświadczonych kolegów doradzi- jakiś prezent z małym figlem- do kobiety 31 lat - szukałem coś na Toys4boys i Ministerstwo Gadzetów , ale raczej nic nie przykuło mojej uwagi.. :)

 

Ta przyjaciółka ma małą niespodziankę dla Ciebie czy to jednak przyjaciel?

Odnośnik do komentarza

Hmm, może któryś z bardziej doświadczonych kolegów doradzi- jakiś prezent z małym figlem- do kobiety 31 lat - szukałem coś na Toys4boys i Ministerstwo Gadzetów , ale raczej nic nie przykuło mojej uwagi.. :)

 

Ta przyjaciółka ma małą niespodziankę dla Ciebie czy to jednak przyjaciel?

 

Jak najbardziej NIE- przyjaciel:)) Prezent na urodziny- jakiś fajny drobiazg:) Tytuł witryny tendencyjny wiem..;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

dzisiaj niekoniecznie z prosba, a moze nawet i z porada dla osob, ktore wciaz wierza w magie swiat i prawdziwe niespodzianki, a nie tandetne roze i perfumy :D

 

 

 

na ostatnie urodziny udało mi sie zrobic dla lubej, w miare ciekawy, zdaje sie prezent - przynajmniej swiadczyla o tym reakcja

spotykalem sie z naszymi wspolnymi znajomymi, albo nawet i tylko jej znajomymi i wszystko to nagyrwalem na kamere. prosilem, eby skladali zyczenia urodzinowe – najczęściej się wygłupiali, co tylko dodawalo efektu. poprzez gry typu call of duty czy tez gpro poznalem wielu ludzi z wielu krajowet i kontynentow. ich poprosilem o to samo i w ten sposob zebralem 70 nagran z 30 roznych krajow, z kazdego kontynentu w wielu jezykach. wszystko udalo mi sie - z wielkimi problemami - polaczyc w calosc i dodac tez pare slow od siebie. dysponujac kluczami do jej mieszkania udalo mi sie wbic, zapalic pare swiec i wrzucic plyte do odtwarzacza dvd. pozniej, niepozornie poprosilem, zeby zobaczyla ze mna co w telewizji, a gdy wlaczyla telewizor jej oczom ukazalo sie moje arcydzielo z movie makera :D :D :D

 

tak sobie pomyslalem, ze jakis desperat albo niepoprawny romantyk kiedys moze wykorzysta, byc moze i na swieta :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...