Skocz do zawartości

Prezenty na wszelakie okazje


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że powoli acz nieubłaganie zbliżają się święta, a ponadto co i rusz każdy z nas musi/chce komuś coś fajnego zprezentować to postanowiłem założyć ten oto temat o charakterze czysto poradnikowym :). W internecie można natknąć się na mnóstwo okazj oraz ciekawych propozycji ale ogarnąć tego nie sposób. Nie da rady samemu wyselekcjonować tego co najfajniejsze, nabardziej niepowtarzalne. Tak więc prosiłbym abyście w tym temacie prezentowali różne ciekawe pomysły które zrealizowaliście sami, zrobił to ktoś z waszych znajomych bądź na które natknęliście się w necie.

 

Tak więc ja zacznę. Moja dziewczyna ma wkrótce urodziny i trzeba się było za czymś rozejrzeć :).

 

Puzzle z własnego zdjęcia. Bardzo fajna opcja moim zdaniem, puzzle wygladają na wykonane naprawdę porządnie i są czymś unikalnym, raczej rzadko spotykanym

 

Moja kobieta to straszny zmarźlak. Wystarczy żeby mocniej wiatr zawiał a tej od razu z nosa leci :). A w związku z tym że zima za pasem to trza coś na tę okoliczność wykombinować. Wyszperałem taki oto bajerek. Raz widziałem coś takiego u koleżanki i jest to naprawdę super pomysł, misiek jest naprawdę przyjemny w dotyku a do tego jak grzeje :). Super.

 

To również ciekawa propozycja z kategorii ogrzewania :). Wielokrotnego użytku a naprawdę zdaje egzamin.

Odnośnik do komentarza

No ja wlasnie tez sie zastanawiam co by tu mojej dziewczynie kupic na urodziny... Mam jeszcze 3 tygodnie.

 

 

Co do Twoich propozycji - te puzzle sa niezle :) Bardzo podobne serduszko-ogrzewacz dostalem w ostatnie swieta - dzisiaj sie nim ogrzewalem, bo pizdziawa straszna na chawirze. Osobiscie zastanawiam sie nad zrobieniem antyramy ze zdjeciami i jakimis pamiatkami.

Odnośnik do komentarza
No ja wlasnie tez sie zastanawiam co by tu mojej dziewczynie kupic na urodziny... Mam jeszcze 3 tygodnie.

 

 

Co do Twoich propozycji - te puzzle sa niezle :) Bardzo podobne serduszko-ogrzewacz dostalem w ostatnie swieta - dzisiaj sie nim ogrzewalem, bo pizdziawa straszna na chawirze. Osobiscie zastanawiam sie nad zrobieniem antyramy ze zdjeciami i jakimis pamiatkami.

 

Ja ostatnio zrobiłem coś takiego. W tajemnicy przed dziewczyną, na przestrzeni tygodnia umówiłem się z pieciąma, najbliższymi jej osobami (ja byłem szósty ;)). Wszystkim dałem do ręki kartkę A3 i robiłem im fotki. Potem wszystko wrzuciłem do Photoshopa, na arkusze papieru powstawiałem odpowiednie literki, zdjęcie powrzucałem w różne rameczki, ładnie wyskalowałem, posutawiałem itp. Ostatecznie te 6 zdjęć dało bardzo fajny napis STO LAT :). Podobało się ;).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Takie orientacyjne pytanie do kolegów niekonieczne ze złamanymi sercami, a mianowicie: jakie niespodzianki szykujecie swoim kobietą na walentynki?? Ja chciałbym moją czymś zaskoczyć i dlatego nie dam jej kwiatów, czekoladek, czy misia. Tak myślałem, żeby do tego czasu zrobić sobie z nią jakąś sesję zdjęciową i po cichutki wywołać zdjęcia, wsadzić w jakąś ładną najlepiej "miłosną" oprawkę, bo nie mamy wspólnych zdjęć wywołanych, wszystko z tych cyfrówek na kompie jest;/ Ale się zastanawiam gdzie ten dzień z nią spędzić.....

 

Edyta mi podpowiedziała nowy pomysł: zamówię na allegro poduszkę ze zdjęciem w miłosnej ramce:) Tylko się zastanawiam, czy z jej zdjęciem, moim, czy wspólnym....po co jej swoje zdjęcie, a moje to czułbym się samolubnie, więc chyba wspólne najlepsze co myślicie??

Odnośnik do komentarza

Dobra aby nie wyszło, że jestem złamanym chujem:

 

ja rok temu zebrałem kilkanaście wierszy, które mi się kojarzyły z S. wszystkie ładnie wydrukowałem, poszedłem do introligatorni i Pan w tydzień bardzo ładnie to obłożył w okładkę. Na okładce złotymi literami wytłoczony był napis, a i strona wstępna do tego "prywatnego tomiku poezji" był taka moja, moja :) trochę szczerych słów.

 

Prezent chyba się podobał, a i zostanie na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Takie orientacyjne pytanie do kolegów niekonieczne ze złamanymi sercami, a mianowicie: jakie niespodzianki szykujecie swoim kobietą na walentynki??

Ja robie np. kalendarz na 2008 r z naszymi wspolnymi fotami ;)

 

 

No Ciekawy pomysł, robiłeś w Corelu czy w czym?? Chociaż myśle, że uderze w te poduszki z tego względu, że moja luba połowe życia spędza w łóżku, taki z niej leniuszek, bez skojarzeń :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
ja coś fajnego znalazłam jak kogoś to interesuje ;) Moja przyjaciółka dostała takie coś na gwiazdkę... Oryginalne i fajnie wygląda :D

 

http://www.2future.pl/artykul.php?id_kateg...ycze%C5%84.html

Zakupiłem i dzisiaj wręczam. Sam jestem ciekawy tej całej perły :-k Liczę że będzie fajnie wyglądać, a sam motyw wydostania tej perły postaram się udokumentować fotkami. Koszyczek na perłę jest fajny i już nawet wykminiłem jak się go otwiera. Łańcuszek natomiast był troszku ch****y, więc zakupiłem inny, bardzo ładny, srebrny, subtelny. Cóż wstępnie jest bardzo ok. Ale ostateczny osąd wydam, kiedy meine Liebe wyłuska perłę z odmętu małży. Wszak i tak liczy się pomysłowość i oryginalność.

 

:)

 

Nawet jeśli okaże się niewypałem, to i tak nie jest to główny prezent, lecz tylko zwieńczenie wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiedziałem, gdzie wpisać więc wpisuje tutaj bo poniekąd chodzi o tak jakby prezent. Co zrobić, żeby balony utrzymywały się w powietrzu?? Nakupiłem chyba z 20 i chce je pozwiązywać i żeby to wyglądało jak na filmach np. jak klaun rozdaje...wiecie o co chodzi:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...