Jump to content

Dapsz

Użytkownik
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Dapsz

 • Rank
  Junior
 • Birthday 03/19/1988

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Ulubiony klub
  F.C. Barcelona
 • Skąd
  Sko-Kam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  W wolnych chwilach spędzam czas.

Kontakt

 • Website URL
  http://www.centrumfm.org
 1. Chłopacy, ja mam 16-tkę na PC i gram regularnie. Obecnie 4. liga. Może ktoś chce zagrać jakiego mecza? Wieczorem oczywiście.
 2. Dapsz

  XV Zlot CMF

  Potwierdzam, odwiedzę Was.
 3. Byłoby świetnie, jakby ktoś młody się pojawił, ale szansa na to jest niestety niewielka. Daleko mi do krytykowania młodego pokolenia (jak jakiś zgred), ale na pewno podejście młodych się zmieniło i jest niewiele jednostek, które chcą coś dawać, a nie tylko brać. No ale cóż - może jednak ktoś młodszy się trafi i pomoże. Zobaczymy.
 4. Świat się zmienia, internet się zmienia. Na pewno nie da się robić tego tak, jak dziesięć, czy nawet pięć lat temu. Użytkownik nastawiony jest na szybki dostęp, proste treści, wszystko musi mieć położone na złotej tacy. A i tak nawet nie podziękuje. Zdecydowanie nie ma sensu pisać obecnie opowiadań, czy kilkustronicowych analiz taktycznych. Ale jestem prawie pewien, że takie działy jak "Taktyki", "Talenty", czy "Grafika" zawsze będą miały powodzenie, bo... zapewniają prosty i szybki dostęp do potrzebnych dla gracza rzeczy. Z całym szacunkiem, ale CM Rev i Forum CM zapewniają co najwyżej jakieś nie najlepszej jakości minimum, nic ponad to. Dobry, nowoczesny i mądrze prowadzony serwis w moim przekonaniu znalazłby sporą grupkę stałych czytelników. Nie mówię jednocześnie, że ja stworzę taki nowoczesny serwis - nie mam czasu, motywacji, pieniędzy i czego tam jeszcze. Ale jak widzę, że jest grupka osób, które chcą jeszcze spróbować (i zobaczą jakie to trudne zadanie!), to daję im zielone światło. Mnie też zależy - pewnie z sentymentu - żeby CFM działało jak najdłużej. A może się uda ;)
 5. Hosting jest wykupiony do 10 marca. Nie bardzo rozumiem Szkodi, o czym mówisz. Pisało już do mnie kilka osób w sprawie CFM i zawsze odpisywałem. Nie zawsze oczywiście pozytywnie reagowałem na propozycje w stylu "oddaj stronę, może ją ogarnę". Zwykle na prośbę o konkretniejszy plan działania nie uzyskiwałem już żadnej odpowiedzi. Nie chodzi o to, że chcę za stronę jakieś pieniądze - chodzi o to, że chcę ją oddać w ręce osoby odpowiedzialnej, która będzie chciała dalej prowadzić serwis. Ostatnio Robson poważnie przymierza się do szefowania na stronie - widać, że ma pomysł, chce się zaangażować. Ja na razie udzielam mu niezbędnych informacji, przekazuję dostępy do forum, serwera. Jeśli zatem chciałbyś pomóc w powrocie CFM, to napisz do niego. Ja na pewno będę coś tam pomagał, ale to będzie zaledwie kilka godzin w skali tygodnia. Więcej nie mam. W każdym razie domena będzie na pewno opłacona, a jeśli tak się wydarzy, że zabraknie pieniędzy na serwer - cała zawartość serwisu zostanie przeze mnie zgrana na dysk, żeby nic nie zginęło.
 6. Mam pytanie, czy ktoś może mi powiedzieć co się stało mojemu efemu? http://i.imgur.com/HWszn.png Wszystkie okna, które pojawiają się w grze wyglądają dokładnie tak jak powyżej. Nie da się w nic na nich kliknąć, a jedyne co działą to 'escape', który je wyłącza. Nie zmienia to jednak faktu, że nie jestem w stanie uruchomić gry, save'a, a nawet wykonać części rzeczy w ustawieniach. Reinstalowałem grę, zmieniłem skórkę, kombinowałem jak się da, ale nic nie pomogło. Ktoś wie, co to może być? Dodam, że kilka miesięcy temu FM działał dobrze.
 7. Oczywiście. Najwięcej jednak zależy od samego autora.
 8. Nowe opowiadanie na naszych łamach... The Soccer Tribe (cz.1) ...autorstwa Profesora. Zapraszamy!
 9. Generalnie dzięki za grę Panowie. Było bardzo przyjemnie. Ja jedynie chciałem przeprosić za moją kondycję . Mam nadzieję, że do następnego!
 10. Wygląda na to, że będę grał. Do zobaczenia
 11. Warszawioki, będę w Stolicy do wtorku, dlatego pomyślałem, że pokopałbym z Wami piłkę (jeśli oczywiście to nie problem). Kiedy o tym pomyślałem to oczywiście skręciłem lekko nogę w kostce. W każdym razie będę na pewno na hali w poniedziałek (przyjade z Hydem). Nie gwarantuję, że będę grał, ponieważ wiele zależy od tego, jak szybko wyleczę kontuzję. Jeśli można to zapiszcie mnie na jakąś listę rezerwową czy coś takiego. Będę na weekendzie informował, jak przebiega rekonwalescencja
 12. Działa działa, wczoraj odpisałem.
 13. O ile dobrze pamiętam taki opis naszej strony był kiedyś w bazie SI, zanim jeszcze zaczęła się ta cała afiliacja. Wówczas na ich stronie była tworzona baza stron piszących o Football Managerze (bez sztywnych reguł, jak obecnie). Wtedy faktycznie się tam znajdowaliśmy i mieliśmy opis (możliwe, że ten). Jednak na to, co jest obecnie się nie pisaliśmy. Kontaktowaliśmy się kiedyś z SI w sprawie dołączenia do ich "zacnego" grona, ale po otrzymaniu wytycznych - zrezygnowaliśmy. Aż do tej chwili była cisza. Nie wiem dlaczego jesteśmy w ich bazie, ale nie powinniśmy być. Nie wyraziliśmy na to zgody (z resztą najlepiej spojrzeć na naszą stronę, gdzie nie ma żadnych informacji o dołączeniu, nie ma tego ich loga itp.).
 14. Wszelkie pytania w sprawie tego opisu (i samego faktu pojawienia się CFM na tej liście) proszę kierować do osób związanych ze Sports Interactive. Powtarzam - nie mamy z tym nic wspólnego.
×
×
 • Create New...