Jump to content

Ingenting

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  12471
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  83

Ingenting last won the day on August 29 2018

Ingenting had the most liked content!

Community Reputation

4676 Bardzo lubiany

About Ingenting

 • Rank
  Prezes
 • Birthday 03/01/1988

Informacje

 • Wersja
  CM3 01/02
 • Ulubiony klub
  AIK Solna
 • Skąd
  Lublin
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://rateyourmusic.com/~Szczurek

Recent Profile Visitors

18007 profile views
 1. Ingenting

  Kącik prawny

  Na niczym w zasadzie. Nie dostałem HBO w pakiecie, a umowę mam na czas nieokreślony zamiast na 24 m-ce za taką samą kwotę.
 2. Jak może zauważyliście ostatnio byłem bardzo mało aktywny i poprosiłem @Ernie Souchak żeby przejął obowiązki LM. Mam nadzieję, że dalej będziemy bawić się w FF, tylko z innym organizatorem.
 3. Ingenting

  Motoryzacja

  Po 500 tys. się kasuje.
 4. Ingenting

  Kącik prawny

  Chciałbym uzyskać to co mi wcześniej oferowali albo chociaż rabat.
 5. Ingenting

  Kącik prawny

  Niedawno złożyłem wypowiedzenie umowy w Netii. Dostałem telefon z działu utrzymania z nową propozycją, która wygląda tak: płacę 40 zł abonamentu za internet + TV, w tym mogę wybrać pakiet telewizyjny za 20zł, a powyżej muszę dopłacać. Powiedziałem kobiecie, że mi najbardziej zależy na pakiecie HBO, ale z tego co wiem to on się nie łapie jako ten pakiet podstawowy, tylko dodatkowy. Tzn muszę wziąć byle jakie pakiety za 20zł + HBO, co daje w sumie 65zł. Ale ona przekonywała mnie, że tak nie jest i mogę wziąć samo HBO i płacić 45zł. Pytałem ją o to ze 3 razy i ona ciągle mnie przekonywała, że tak jest, więc się zgodziłem. Jak nowa umowa zaczęła działać okazało się, że wcale tego pakietu nie mogę wybrać, w ogóle nie mogę zmienić wcześniej wybranych pakietów, więc złożyłem reklamację. Dostałem odpowiedź jak poniżej i mam pytanie czy coś w tej kwestii mogę jeszcze zrobić?
 6. Ingenting

  Turystyka

  11.06-17.06 przyjazd ok 7:30, wyjazd ok 15:00
 7. Ingenting

  Turystyka

  Nie pamiętam czy już ktoś o to pytał, ale ma ktoś do polecenia jakiś dobry (tani) parking przy Okęciu? Tak na 7 dni.
 8. Właśnie we wspomnianym przez @bartrix podcaście zostało to wytłumaczone. Rosyjski akcent odgrywany przez Amerykanów brzmi po prostu komicznie, więc zupełnie nie pasuje do powagi serialu. Poza tym aktorzy zamiast na graniu skupialiby się na odgrywaniu akcentu. A rosyjscy aktorzy to raczej niemożliwa rzecz przy produkcji UK/USA. Zresztą to razi tylko na początku, potem zamiast zwracać uwagę jak mówią zacząłem skupiać się tylko na tym co mówią.
 9. No to rzeczywiście ciekawa sprawa. Do tego jest jeszcze KBO, która rośnie w siłę więc otwiera się drugi kierunek. Może rzeczywiście nie będzie masowych wyjazdów, ale jest możliwość że najzdolniejsi będą wyjeżdżać do Azji.
 10. W sumie to zgadzam się z Feanorem poza
 11. Ingenting

  Motoryzacja

  A Volvo to nie jest przypadkiem to samo pancerne HDI co w Peugeot?
 12. Chociaż teraz zacząłem przychylać się do sleeper.app. Z tego co widzę to twórcy są dosyć aktywni, działają np. na reddicie. Może taka dedykowana apka byłaby najlepsza? Do tego mają dużo informacji nt. zawodników.
 13. No jeśli byśmy się przenosili, to byłbym za Yahoo. A jak reszta? Nie ma zdania?
 14. Poza tym PLiO i GoT moim zdaniem cechuje mocny fatalizm co jest podkreślane szczególnie przez postać Brana. Są pewne rzeczy, które muszą się wydarzyć i koniec. A ten odcinek podkreślił to do bólu.
 15. No właśnie ja liczę, że
×
×
 • Create New...