Jump to content

beeres

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  7922
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

beeres last won the day on June 15 2019

beeres had the most liked content!

Community Reputation

2529 Bardzo lubiany

About beeres

 • Rank
  szramek
 • Birthday 11/25/1990

Informacje

 • Wersja
  FM 2016
 • Klub w FM
  sc Heerenveen
 • Skąd
  Trójmiasto
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

23481 profile views
 1. beeres

  Kącik prawny

  Ok, to właśnie miałem na myśli pisząc to: W każdym razie dziękuję
 2. beeres

  Kącik prawny

  Tak, to rozumiem. Moje pytanie dotyczy sytuacji, w której złożyłbym deklarację w US X, a powinienem w US Y (bo tak decyduje moje miejsce zamieszkania na koniec 2019, które zawarłem w deklaracji). Czyli zamiast US Y i MZ Y będzie błąd US X i MZ Y. I jak naprawić taki błąd?
 3. beeres

  Kącik prawny

  W sumie to muszę zobaczyć jaki US wpisałem, bo teraz zaczynam powątpiewać czy jest ten właściwy na 31.12... I zapytam na zapas @tio , jeśli byłby zły i nie byłby to adres zamieszkania w ostatnim dniu 2019, to miałbym się kierować z wnioskiem do któregoś z urzędów?
 4. Ja swojego składu nawet nie będę komentował Wildcard wjeżdża i trzeba ugasić ten pożar.
 5. beeres

  Kącik prawny

  W takim wypadku US nie wysyła Twojej deklaracji pod odpowiedni adres?
 6. Wszedł Lovren to jest jeszcze szansa dla Evertonu.
 7. Ale jeśli zachowałeś wildcarda przed zatrzymaniem rozgrywek, to on powinien być nadal do dyspozycji po tej kolejce?
 8. Miał być DW w marcu, więc sprzedałem Vardy'ego i KDB, kupiłem Aube i Mahreza i dostałem -4 pkt. za dodatkowy transfer. Ostatecznie FPL zrobiło z tego zwykłą kolejkę. Gdybym o tym wiedział to bym tych transferów nie robił Vardy na cpt. zrobiłby 22 pkt (Auba 4), KDB nie zagrał i zanotował 0, ale pierwszego z ławki miałem Lundstrama (12 pkt). 18+12+4 to jest 34 pkt w jednej kolejce Jeszcze śmieszek Mourinho postanowił mnie dobić i na sam koniec ostatniego meczu wpuścił Auriera (1 pkt). Gdyby tego nie zrobił to z drugiego slotu z ławki wszedłby Lascelles (6 pkt ). To wiadomo, że #justfplthings . Z tymi 50 pkt w dwóch kolejkach tak rzuciłem
 9. Nieźle będę stratny na tych ich decyzjach Jakieś 50 pkt na minusie w dwie kolejki przez zmiany ludzi FPL
 10. beeres

  Motoryzacja

  Właśnie nie do końca...
 11. beeres

  Motoryzacja

  @Bebok @SZk dzięki za propozycję. Jednak mocno odbiłem się od argumentu pt. "kolor". Staram się być wyrozumiały, bo ja jednak też nie chciałbym auta, w którym coś by mi się nie podobało Możecie coś powiedzieć o wadach taki wyborów: https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-lub-zamienie-CID5-IDEaN99.html I dwa trochę niżej na liście: https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c3-1-1-benzyna-el-szybykomputer-nowe-tarcze-klocki-olej-salon-pl-ID6D3x7F.html#25e72ac9e0 https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-206-peugeot-2061-4zadbany-ID6D2qzX.html#1be85959dc
 12. beeres

  Motoryzacja

  Ostatnio starałem się przekonać dziewczynę, że raczej będzie ciężko znaleźć coś rozsądnego w tym budżecie, ale może będziecie w stanie coś poradzić. Będzie to auto tylko dla kobiety, więc ja jestem raczej przygotowany na argumenty o brzydkim kolorze itp. Do tego pierwsze w życiu. Widziałem, że oczy latają za Nissanem Micra lub innym Fiatem 500, ale wątpię, aby udało się to przy takich założeniach: Szukamy czegoś w budżecie 7-9k. Raczej dla 1-2 osób. I auto bardziej do miasta. Dłuższe trasy to może być ew. działka w wakacje (50 km w jedną stronę) lub jakaś Warszawa raz w roku (wtedy pewnie autostrada). Jeżeli uda się coś znaleźć w okolicach Trójmiasta to będzie dodatkowy bonus. @Bebok ?
 13. Lider reprezentacji. Szwedzki bohater. Przyjaciel.
×
×
 • Create New...