Jump to content

beeres

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  7625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

beeres last won the day on June 15

beeres had the most liked content!

Community Reputation

2287 Bardzo lubiany

About beeres

 • Rank
  szramek
 • Birthday 11/25/1991

Informacje

 • Wersja
  FM 2016
 • Klub w FM
  sc Heerenveen
 • Skąd
  Trójmiasto
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

22500 profile views
 1. Pomyślcie teraz, że niektórzy ci goście od nowego sezonu będą grać, bo tak nakazuje przepis, a suma w kontrakcie będzie bolała tylko prezesów.
 2. beeres

  NBA

  Vogel razem z Kiddem w Lakers na 3 lata. IMO dobry ruch z ich strony, bo zatrudnili dobrego coacha. Mam jednak znak zapytania jak się dogada z Jamesem, bo to w sumie wydaje się być ważniejsze niż warsztat trenerski. I jak rola w tym wszystkim będzie Kidda. Kiedyś chyba nawet mieliśmy tutaj dyskusję o Voglu i jego wynikach w Pacers
 3. To naprawdę zaskakujące, że ci którzy nie strzelili karnych to akurat dwóch robiących te kroczki przed strzałem i jeden lewonożny.
 4. @Meler, chyba grał na obu platformach, więc może się wypowiedzieć?
 5. Czy Chelsea ma obowiązek wykupienia Higuaina?
 6. beeres

  Lechia Gdańsk

  A ja uważam, że to jest wynik olbrzymiego bałaganu w przepisach. Każdy sędzia podejmie sobie decyzje i później się z tego wybroni, a w następnej kolejce w podobnej sytuacji podejmie inną decyzje i też się z niej wybroni. Za dużo jest tutaj do interpretacji. I dodatkowo dobrze by było iść za przykładem NFL, kiedy to arbitrzy tłumaczą te bardziej kontrowersyjne sytuacje (w NFL większość).
 7. @Ernie Souchak, ja jestem pełen podziwu, ze Ty w ogóle oglądałeś draft Tylko co zrobili Giants?
 8. beeres

  Ekstraklasa

  Tylko ile klubów rzeczywiście będzie zainteresowanych tym czwartym miejscem?
 9. Indiana zupełnie się pogubiła defensywnie w ostatnich 4 minutach. Turner nie ogarnął w nawet jednej akcji i Boston to wszystko wykorzystywał (Hayward ). Celtics meldują się w kolejnej rundzie.
 10. Oglądam Celtics @ Pacers i jest dokładnie to samo, co przez cały sezon. Boston gra bardzo przeciętnie, ale cały czas ma się nadzieję, że te nazwiska odpalą i zaczną niszczyć na miarę potencjału. Oczywiście to się nie zdarzy i będzie tylko rozczarowanie ich grą na sam koniec, mimo że to wygrają. Indiana jak zawsze fajnie w obronie.
 11. @kolek23, możesz obrażać ile chcesz, serio. Koszykówka to zabawa.
 12. U mnie wszystko jasne było od samego początku. U Ciebie coś mi się wydaje, że nie do końca. I może niech tak pozostanie, średnio mi się chce rozrysowywać Tobie akcje
 13. @kolek23, mam wrażenie, że mocno się pogubiłeś. To co piszesz w odniesieniu do moich spostrzeżeń nie ma w ogóle sensu. Napisałem w kontekście ostatnich akcji Nets, że forsowanie przez nich prób wymuszania zmiany w kryciu nie ma sensu i tylko tracą na to sekundy akcji (bo próbowali tego nawet po 2-3 razy). I tak Redick zostaje przy swoim, a Simmons spokojnie daje radę w obronie na piłce. Zwyczajnie Sixers dobrze to bronili. Ty pomyliłeś się z jakąś przewagą po pół kroku nad Simmonsem, co nie miało miejsca. Także wymieniłeś dwie sytuacje (iso na Redicku i przewaga nad Simmonsem), które nie miały miejsca w akcjach Nets, o których pisałem Po czym później sam napisałeś, że w ostatnich minutach tego iso na Redicku nie udało się wymusić (czyli napisałeś to samo co ja o ostatnich akcjach Nets...).
 14. @kolek23, Czyli się ze mną zgodziłeś jednak, super Wystarczyło przeczytać drugi raz, i nie musiałem Ci nic więcej tłumaczyć.
×
×
 • Create New...