Jump to content

Pomstiborius

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Pomstiborius

 • Rank
  Nowy

Informacje

 • Wersja
  FM 2013
 • Klub w FM
  Blyth Spartans
 • Ulubiony klub
  FC Barcelona
 • Skąd
  Olsztyn
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://www.cmrev.com
 1. Nie chcę się wcinać, ale dzisiaj na CM Rev pojawił się zestaw herbów klubów z grywalnych lig Argentyny. Tak tylko wspomniałem, żebyś nie musiał niepotrzebnie tracić czasu.
 2. Mały update - postanowiłem jednak zacząć pomału ćwierkać, zaczynam uzupełniać profil o archiwalne wydarzenia. Zanim skończę pewnie wznowię karierę, więc nie będzie przestojów.
 3. Co jest o tyle dziwne, że w demie ta funkcjonalność działała. Testowane na truskawce w języku polskim. Niestety w samym FM-ie opcja wysłania tweeta pojawia się tak "często", że przez prawie pół roku w demie miałem 3 czy 4 takie propozycje, głównie dlatego, że biłem rekordy w najwyższej wygranej i najdłuższej serii bez porażki w lidze. Nie chcieli przesadzić z częstotliwością, żeby nie było zalewu wpisami z FM-a, ale przegięli w drugą stronę. PS. Mam zamiar dołączyć do Pucka i również z Twittera korzystać, ale chwilowo nie mam czasu ciągnąć kariery dalej. Na wszelki wypadek podzielę się jednak linkiem: http://twitter.com/Pomstiborius
 4. Faktycznie - na liście poprawek w nowej Operze są te związane z silnikiem JavaScript. Widocznie akurat miał problemy z kodem jednego z reklamodawców.
 5. Duble są dobre! To, że ktoś przesłał formularz wcale nie znaczy, że podał wszystkie dane lub że są one dokładne/prawdziwe. Większa ilość zgłoszeń pozwoli na dokładniejsze opracowanie klubu i wyeliminuje sytuacje w których ktoś postanowił nie wysyłać pełnego formularza bo zobaczy, że klub jest na liście nadesłanych, a de facto w zgłoszeniu była tylko połowa kadry.
 6. Jeśli założę bloga na przykładowo blox.pl i zacznę wyklinać PiS (przykład), to znaczy że cała redakcja blox.pl jest przeciw PiS-owi i popiera moje poglądy?
 7. Z tego co zauważyłem problem występuje w najnowszej wersji Opery (10.62). W pozostałych przeglądarkach nie zauważyłem błędów. Badamy to i niedługo powinniśmy to poprawić.
 8. Nie możecie po prostu użyć ciasteczek?
 9. Pomstiborius

  Skiny

  Przerobiona skórka rd4, prawda? Zresztą po co ja pytam, wystarczy zajrzeć do pliku konfiguracyjnego. ;) Miło że zostawiłeś info o oryginalnym autorze. Mam podobne zastrzeżenie jak Seju + nie podoba mi się kolor atrybutów z grupy 16-20 - za mało się odcina. Czerwień prezentuje się o niebo lepiej. Mimo wszystko uważam ją za lepszą od oryginału, bardzo fajna, wreszcie znalazłem coś co zastąpi mi domyślną czarną skórkę.
 10. Ja słyszałem. Wiele. Niestety żadna tak nie mówiła. :P
 11. Wszystko jest w porządku. :P Pewnie się wam DNS-y nie odświeżyły i kieruje was na stary serwer (was, bo nie jesteś jedyny).
 12. Przede wszystkim chciałbym się przywitać, jako że jest to mój pierwszy post na tym forum. Nie wiem, czy taki błąd został już zgłoszony, ale jako że wyszukiwarka nic na ten temat nie mówi, to podrzucę. Po objęciu zespołu Wybrzeże Kości Słoniowej U-21 zauważyłem nieprzetłumaczony zwrot w terminarzu: "No upcoming fixtures". Dla potwierdzenia screen: http://img137.imageshack.us/i/notts.jpg/ Łatka 10.2, jakby kto pytał.
×
×
 • Create New...