Jump to content


KONKURS "CM FORUM - KARIERA FOOTBALL MANAGERA" WYSTARTOWAŁ!

Do wygrania 2 egzemplarze gry FOOTBALL MANAGER 2020!

REGULAMIN KONKURSU


Ernie Souchak

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  2306
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Ernie Souchak last won the day on July 13

Ernie Souchak had the most liked content!

Community Reputation

456 Bardzo lubiany

About Ernie Souchak

 • Rank
  Kapitan drużyny
 • Birthday 10/04/1983

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Klub w FM
  Vitesse Arnhem
 • Ulubiony klub
  Vitesse Arnhem
 • Skąd
  Poznań/Kołobrzeg
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Kolej, Komunikacja miejska, rachunkowość ;)

Recent Profile Visitors

15937 profile views
 1. Niestety nie ma informacji ogólnodostępnej o liczbie biletów z danego szczebla cenowego.
 2. Z biletem grupowym po stronie polskiej w relacji międzynarodowej nie ma opcji, nie oferują czegoś takiego. Po niemieckiej stronie jest, ale droższy niż indywidualny (urok cen dynamicznych). Natomiast w relacji krajowej nie ma problemu z grupą, ale tu inny problem, bo wtedy trzeba szukać połączeń typu Warszawa/Poznań/Gdańsk - Szczecin/Kostrzyn i do Berlina na bilecie landowym, a to wydłuża czas przejazdu i do zastosowania tylko wtedy, gdy wyczerpałyby się bilety promocyjne z puli na pociągi bezpośrednie.
 3. Mamy w tej chwili dziesięciu, pozostał @Sale do ew. potwierdzenia tu wspominał, że nie będzie brał udziału, ale lepiej się upewnić. Chyba, że byliby chętni do przejęcia franczyz Toros i Bumgarners, to wtedy jest szansa na utrzymanie 12. Moja propozycja co do draftu to sobota 31 sierpnia godzina 20:30, jeżeli ktoś ma inny pomysł na termin i godzinę śmiało pisać, zrobimy głosowanie. Keeperzy jak w zeszłym roku zatwierdzenie do godziny przed draftem.
 4. Drobna errata do tego co pisałem w Maryni - bilety promocyjne kupowane na PKP Intercity są bezzwrotne (w razie w można kupić nieco drożej 33,90 EUR vs. 29,90 EUR bilet na bahn.de z opcją zwrotu).
 5. Ja też chętnie wybiorę się na mecz.
 6. Krótka wrzuta na temat tych lig testowych: Link dołączający do ligi na Yahoo: https://football.fantasysports.yahoo.com/f1/800265/invitation?key=db220ef309a225a3&soc_trk=lnk&ikey=daaf82f81fb4b71f Link dołączający do ligi na Sleeper: https://sleeper.app/i/L49b2jMbjADM Obie ligi ustawione są na 4 drużyny, także potrzeba 3 osób chętnych do testów. W obu ligach będzie live draft (zakładam, że i tak wybory polecą autopickami, bo chodzi tylko o obejrzenie platformy do draftu), zakładam przetestowanie waivers, tradeów i jednego weekendu, jak to wszystko działa, nic ponad to (różnice w opcjach, scoringu czy playoffach zbiorę sobie w międzyczasie na podstawie ustawień). Zakładam, że te testy nie będą czasochłonne dla nikogo, nawet dla mnie, więc fajnie by było gdyby udało się obie ligi zapełnić w tym celu. Po sezonie pójdą obie do likwidacji.
 7. Dobra, to po kolei. 1) Moja propozycja co do platformy jest taka, żeby w tym sezonie zostać na ESPN. Liga jest po reaktywacji, zmiany będzie mógł ocenić każdy i po sezonie zdecydujemy co dalej. 2) FYMa zespół wylatuje z ligi. 3) Draft standardowo ostatni weekend sierpnia, kwestia ustalenia piątek, sobota czy niedziela, godziny wieczorne. Mamy trochę czasu na dogadanie terminu. 4) Do 25 sierpnia czekam na ustalenie, kto gra dalej, a kto nie (poza tymi, którzy się powyżej zdeklarowali). 8 osób to jest minimum. 5) Oczywiście gram dalej. Dodatkowo, jeżeli są chętni to chciałbym zorganizować dwie ligi testowe na dwóch platformach Yahoo i sleeper.app na ten sezon, tak by mieć lepszą wiedzę do ewentualnej zmiany platformy. Chyba, że - i tu przemawia przeze mnie nerd fantasy - odpalamy od razu równolegle ligi CMF na trzech platformach (ESPN kontynuacja, na Yahoo i sleeper.app start od zera bez keeperów) i mamy potrójny fun
 8. The Expanse jest całość na Prime Video.
 9. Jest promka na MLB.TV z okazji trade deadline - 29,99 dolara (dostęp do lutego 2020).
 10. Jego nie mam, ale wynik zacny
 11. Z zapisanych nie dotarł wojt3k, zamiast niego Brudinho. No i myślę, że do Hall of Fame można śmiało dopisać Beatę (2012,2013,2014,2017,2018,2019)
 12. Domki zdane, na szczęście telefonicznie.
 13. Kod do bramy 9515# potem w prawo do końca drogi asfaltowej potem z buta do domków. Miejsca są, mamy 4 domki, 1 noc 50 zł, dwie 100.
 14. Informacyjnie - jesteśmy w drodze na miejsce. Będziemy lekko po 14.
×
×
 • Create New...