Jump to content

frodo

Użytkownik
 • Content Count

  641
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About frodo

 • Rank
  Dobrze rokujący junior
 • Birthday 10/28/1984

Informacje

 • Klub w FM
  Real Murcia C.F.
 • Skąd
  Gdańsk

Kontakt

 • Website URL
  http://
 1. Wiem, ale bardziej chodzi mi o kompatybilność aplikacji, a tutaj chyba jest nieźle jeżeli chodzi o androida (?), niż dodawanie nowych funkcji.
 2. Polityka MS jest tym co skłoniło mnie do rezygnacji z W8 i kupienie czegoś z androidem (padło na LG 4X HD, polecam), nie mam do nich zaufania po tym co zrobili z W7.5. Z drugiej strony dla starszych osób to może być całkiem niezły wybór, system jest intuicyjny, kafelki duże, wygodne.
 3. frodo

  NBA

  Ma ktoś statystyki jak wyglądała produktywność Gortata w tym sezonie z Nashem/bez Nasha na parkiecie? To może dać część odpowiedzi na to jak brak topowego rozgrywającego ostatnich lat wpłynie na niego.
 4. frodo

  NBA

  DeJuan Blair także miał rekomendację, aby nie wybierać go w pierwszej rundzie, poszedł w drugiej, przez trzy sezony opuścił chyba 3 spotkania Skala trochę inna, bo Blair to solidny roleplayer, ale w wielu zespołach byłby to topowy zbierający ligi.
 5. frodo

  Banki

  Jak najbardziej, jeżeli uważasz, że jest korzystna oferta to bierz, nie orientuję się za bardzo, ale konta są bardzo ciekawe, podobnie z lokatami.
 6. frodo

  Banki

  Wcześniej to się nazywało Bank Współpracy Gospodarczej i był pralnią lewej kasy. Potem, po raz kolejny w ciągu ostatnich lat, zmienił się właściciel, wyszli do ludzi (wcześniej 99% transakcji to sektor b2b) i sobie istnieją ;) Bank Współpracy Europejskiej się nazywało ;) Potem miało miejsce już chyba ze 4 lata temu, następnie zmienili nazwę i przenieśli się do Gdańska :] Coś konkretnego chcesz wiedzieć? Bank istnieje, jest stabilny, ma jedne z lepszych ofert na lokaty, bo musi takie mieć, konto także całkiem rozsądne, szybko się rozwija i ma się rozwijać.
 7. frodo

  NBA

  Największa szkoda, że Memphis przegrało z Clippers, są drużyną bardziej dojrzałą i jestem pewien, że stawiliby większy opór Spurs.
 8. frodo

  NBA

  Mam wrażenie, że kluczowy dla Lakers był mecz nr 2, który powinni wygrać, nie chce mi się wierzyć, że grając dzień po dniu (w ogóle kto to wymyślił, b2b w play off?) dużo bardziej zaawansowana wiekowo drużyna będzie potrafiła wygrać, no ale żebym się mylił ;)
 9. Pogoda w Hiszpanii jest ładniejsza
 10. frodo

  NBA

  Ostatnie zdanie to klucz, bo Amare ma takie możliwości fizyczne, coraz więcej (i lepiej) gra mid range, bo nie da się całą karierę biegać i ładować dunków, ale jest to także ktoś, kto się mało angażuje w obronie, no i mentalnie musi dojrzeć do swojej roli w ataku. Po tym wszystkim rodzi się pytanie czy za takiego zawodnika nawet dobrego warto płacić tyle kasy?
 11. frodo

  NBA

  Najlepsza statystyka to ta mówiąca o tym, że z Amare Knicks są -1,4, bez niego +7,2 :] Warto się zastanowić, czy nie uda się kogoś za niego wyrwać zrzucając duży kontrakt, Amare to zawodnik, który w zespole z dobrym PG będzie wciąż trzepał masę punktów, dynamika już nie ta, ale ma całkiem niezły mid range, jednak po prostu nie potrafi bronić, nie potrafi się przystosować do bycia 2-3 opcją w ataku, wydaje się, że kontuzje coraz bardziej będą mu dokuczały.
 12. frodo

  NBA

  Knicks są w mega dupie z kontraktem Amare i muszą komuś go wcisnąć :>
 13. Ja miałem okazję pobawić się Neo V i sprawiał wrażenie telefonu z wyższej półki niż jest ;) Fajny design, szybko, bezproblemowo działał, ma bardzo dobry ekran.
 14. frodo

  NBA

  Debiut miał fajny, dobry występ i game winner
×
×
 • Create New...