Jump to content

Mahdi

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-18 Lubi gadać bzdury

About Mahdi

 • Rank
  Użytkownik wyjątkowy i legenda
 • Birthday 04/09/1976

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Skąd
  Szczecin, obecnie UK
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, muzyka, literatura, historia, kosmologia.

Kontakt

 • Website URL
  http://myfootballmanager.pl/

Recent Profile Visitors

3455 profile views
 1. Mieliśmy awarię (nie z naszej winy) serwera hostującego. https://myfootballmanager.pl/artykul/476/przeprosiny-od-dyrektora-operacyjnego-linuxplcom?fbclid=IwAR2pb9LZuEdY9QwU-C9OghYafb3Xjlxt2wCMYtE-vYcBW189ehJb1_LCQxI 57. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (listopad 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! LINK
 2. 56. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (październik 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! LINK
 3. 55. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (wrzesień 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! LINK
 4. 54. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (sierpień 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! LINK
 5. Dzięki.... 53. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Lipiec 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":
 6. 52. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Czeriwec 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":
 7. 50. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Kwiecień 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! Eliminacje wyraźnie się rozkręcają! Radują oko różne, z reguły bardzo ciekawe kierunki karier. Mogę już teraz stwierdzić, że obecna, bardzo liberalna formuła kwalifikacji zdaje egzamin. Szczególnie cieszy, że możemy powitać w gronie pretendentów pierwszą kobietę, nicki_il, a wiem, że szykuje się debiut kolejnej! Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października. Jury złożone z całej społeczności Mój Football Manager oraz sześciu osób z "podwójnym" głosem reprezentujących MFM i Football Manager - Polska Scena zagłosuje na największych maniaków naszej gry, którzy w styczniu 2020 zmierzą się w wielkim finale "na żywo"! Co miesiąc relacje z przebiegu eliminacji w naszych biuletynach! Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":
 8. Oto pierwsza KOBIETA, która bierze udział w eliminacjach Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! Panie i Panowie, przed Wami... niki_il Kliknij w poniższy screen!
 9. Politolog, pracownik budżetówki i dumny tata. W życiu "realnym" tworzy i rozlicza projekty unijne, a w wirtualnym tworzy i prowadzi zespoły piłkarskie! Wywiad z nowym zastępcą redaktora naczelnego Mój Football Manager. Kliknij w poniższy screen:
 10. 49. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Marzec 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! W połowie lutego rozpoczęliśmy kwalifikacje i już pojawiło się kilka naprawdę ciekawych karier. Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października. Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":
 11. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - ostatni akord: wywiad z mistrzem Polski w "Gazecie Pomorskiej"!
 12. 5. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager - startujemy! Link - SAMOUCZEK Zapraszamy do udziału w jubileuszowej, piątej edycji Rozgrywki Mistrzów!
 13. Rozdanie nagród i oficjalne zakończenie 4. edycji Mistrzostw Polskich Wirtualnych Menedżerów - LINK Wywiad ze zwycięzcą 4. edycji Mistrzostw Polskich Wirtualnych Menedżerów - LINK
×
×
 • Create New...