Jump to content

Mahdi

Użytkownik
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-25 Lubi gadać bzdury

About Mahdi

 • Rank
  Użytkownik wyjątkowy i legenda
 • Birthday 04/09/1976

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Skąd
  Szczecin, obecnie UK
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, muzyka, literatura, historia, kosmologia.

Kontakt

 • Website URL
  http://myfootballmanager.pl/

Recent Profile Visitors

3325 profile views
 1. 52. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Kwiecień 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":
 2. 50. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Kwiecień 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! Eliminacje wyraźnie się rozkręcają! Radują oko różne, z reguły bardzo ciekawe kierunki karier. Mogę już teraz stwierdzić, że obecna, bardzo liberalna formuła kwalifikacji zdaje egzamin. Szczególnie cieszy, że możemy powitać w gronie pretendentów pierwszą kobietę, nicki_il, a wiem, że szykuje się debiut kolejnej! Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października. Jury złożone z całej społeczności Mój Football Manager oraz sześciu osób z "podwójnym" głosem reprezentujących MFM i Football Manager - Polska Scena zagłosuje na największych maniaków naszej gry, którzy w styczniu 2020 zmierzą się w wielkim finale "na żywo"! Co miesiąc relacje z przebiegu eliminacji w naszych biuletynach! Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":
 3. Oto pierwsza KOBIETA, która bierze udział w eliminacjach Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! Panie i Panowie, przed Wami... niki_il Kliknij w poniższy screen!
 4. Politolog, pracownik budżetówki i dumny tata. W życiu "realnym" tworzy i rozlicza projekty unijne, a w wirtualnym tworzy i prowadzi zespoły piłkarskie! Wywiad z nowym zastępcą redaktora naczelnego Mój Football Manager. Kliknij w poniższy screen:
 5. 49. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Marzec 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! W połowie lutego rozpoczęliśmy kwalifikacje i już pojawiło się kilka naprawdę ciekawych karier. Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października. Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":
 6. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - ostatni akord: wywiad z mistrzem Polski w "Gazecie Pomorskiej"!
 7. 5. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager - startujemy! Link - SAMOUCZEK Zapraszamy do udziału w jubileuszowej, piątej edycji Rozgrywki Mistrzów!
 8. Rozdanie nagród i oficjalne zakończenie 4. edycji Mistrzostw Polskich Wirtualnych Menedżerów - LINK Wywiad ze zwycięzcą 4. edycji Mistrzostw Polskich Wirtualnych Menedżerów - LINK
 9. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, turniej finałowy - wyniki po 40 kolejkach: koniec! LINK
 10. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, turniej finałowy - wyniki po 30 kolejkach! Mamy drugą „ofiarę“ Rozgrywki Mistrzów... LINK
 11. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, turniej finałowy - wyniki po 20 kolejkach! Mamy pierwszą „ofiarę“ Rozgrywki Mistrzów... LINK
 12. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, turniej finałowy - wyniki po 10 kolejkach! LINK
 13. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów - finaliści w komplecie, zapowiedź! LINK Od lewej: Adrian Juszkiewicz, 29 lat (jmk), Wojciech Wrześniak, 33 lata (Fubar), Łukasz Czyżycki, 42 lata (Mahdi), Krzysztof Pilarczyk, 26 lat (DobiFm), Mateusz Lewandowski, 31 lat (Massey20), Wojciech Ingram, 26 lat (Jaa209).
×
×
 • Create New...