Jump to content

Mahdi

Użytkownik
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-26 Lubi gadać bzdury

About Mahdi

 • Rank
  Użytkownik wyjątkowy i legenda
 • Birthday 04/09/1976

Informacje

 • Wersja
  FM 2014
 • Skąd
  Szczecin, obecnie UK
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, muzyka, literatura, historia, kosmologia.

Kontakt

 • Website URL
  http://myfootballmanager.pl/

Recent Profile Visitors

3219 profile views
 1. 50. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Kwiecień 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! Eliminacje wyraźnie się rozkręcają! Radują oko różne, z reguły bardzo ciekawe kierunki karier. Mogę już teraz stwierdzić, że obecna, bardzo liberalna formuła kwalifikacji zdaje egzamin. Szczególnie cieszy, że możemy powitać w gronie pretendentów pierwszą kobietę, nicki_il, a wiem, że szykuje się debiut kolejnej! Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października. Jury złożone z całej społeczności Mój Football Manager oraz sześciu osób z "podwójnym" głosem reprezentujących MFM i Football Manager - Polska Scena zagłosuje na największych maniaków naszej gry, którzy w styczniu 2020 zmierzą się w wielkim finale "na żywo"! Co miesiąc relacje z przebiegu eliminacji w naszych biuletynach! Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":
 2. Oto pierwsza KOBIETA, która bierze udział w eliminacjach Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! Panie i Panowie, przed Wami... niki_il Kliknij w poniższy screen!
 3. Politolog, pracownik budżetówki i dumny tata. W życiu "realnym" tworzy i rozlicza projekty unijne, a w wirtualnym tworzy i prowadzi zespoły piłkarskie! Wywiad z nowym zastępcą redaktora naczelnego Mój Football Manager. Kliknij w poniższy screen:
 4. 49. Biuletyn Rozgrywki Mistrzów (Marzec 2019) - relacja z frontu eliminacji 5. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów! W połowie lutego rozpoczęliśmy kwalifikacje i już pojawiło się kilka naprawdę ciekawych karier. Dołącz i Ty: graj kim chcesz i gdzie chcesz - minimum zasad, mnóstwo przyjemności. Osiem osób wystąpi w finale, który odbędzie się w styczniu 2020! Eliminacje potrwają do końca października. Kliknij w poniższy baner, aby przeczytać biuletyn, który przygotował weche, nasz "korespondent wojenny":
 5. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów) - ostatni akord: wywiad z mistrzem Polski w "Gazecie Pomorskiej"!
 6. 5. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager - startujemy! Link - SAMOUCZEK Zapraszamy do udziału w jubileuszowej, piątej edycji Rozgrywki Mistrzów!
 7. Rozdanie nagród i oficjalne zakończenie 4. edycji Mistrzostw Polskich Wirtualnych Menedżerów - LINK Wywiad ze zwycięzcą 4. edycji Mistrzostw Polskich Wirtualnych Menedżerów - LINK
 8. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, turniej finałowy - wyniki po 40 kolejkach: koniec! LINK
 9. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, turniej finałowy - wyniki po 30 kolejkach! Mamy drugą „ofiarę“ Rozgrywki Mistrzów... LINK
 10. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, turniej finałowy - wyniki po 20 kolejkach! Mamy pierwszą „ofiarę“ Rozgrywki Mistrzów... LINK
 11. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów, turniej finałowy - wyniki po 10 kolejkach! LINK
 12. 4. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów - finaliści w komplecie, zapowiedź! LINK Od lewej: Adrian Juszkiewicz, 29 lat (jmk), Wojciech Wrześniak, 33 lata (Fubar), Łukasz Czyżycki, 42 lata (Mahdi), Krzysztof Pilarczyk, 26 lat (DobiFm), Mateusz Lewandowski, 31 lat (Massey20), Wojciech Ingram, 26 lat (Jaa209).
 13. Skarb Kibica turnieju finałowego 4. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów), a w nim m.in do wygrania Football Manager 2019 i 100 funtów. SKARB KIBICA
×
×
 • Create New...