Jump to content

krzysfiol

ModTeam
 • Content Count

  5437
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  85

krzysfiol last won the day on May 10

krzysfiol had the most liked content!

Community Reputation

5264 Bardzo lubiany

About krzysfiol

 • Rank
  Ojciec Pio Pio Pio

Informacje

 • Wersja
  FM 2017
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

30315 profile views
 1. Od czasów Pogoni Szczecin uważam Michniewicza za najlepszego polskiego trenera, dlatego jego sukcesy w kadrze cieszą mnie podwójnie
 2. Zapraszamy do głosowania. Kandydatury dodałem mniej więcej według kolejności zgłoszeń, więc wybaczcie ten nieporządek. Nie uwzględniłem kandydatury @schizzm, który się wycofał i swojej, gdyż czas oddać władzę komuś nowemu Głosowanie trwa do końca miesiąca
 3. Przyjechałem, dopilnowałem, od razu lepsza gra.
 4. Nie rozumiem tworzenia tej fałszywej alternatywy, że albo wyniki, albo styl. Wydaje mi się, że widziałem w swoim życiu kilka drużyn, które potrafiły to połączyć poza tym nie przypominam sobie pięknie grającej reprezentacji Polski, która przegrywała. Więc za bardzo nie wiem, gdzie są te mityczne „czasy”. I rozumiem, że futbol reprezentacyjny idzie w kierunku skuteczności, że odchodzi się od pięknej gry, bo nie ma czasu na jej wypracowywanie. No ale błagam, za Brzęczka Polska nie gra skutecznie. Gra na niesamowitym farcie. Bramki nie wynikają z wyćwiczonego rozegrania, z przetrenowanego schematu, ale z jakiejś farsy w polu karnym.
 5. Czuję się, jakby mi ktoś w ryj napluł.
 6. To jest skandal. Brzęczek won!
 7. Nominuję @ajerkoniak, @schizzm, @wojt3k, @KAGO
 8. To powinna być jakaś nowa stała fizyczna
 9. „Jest rok 2019 po narodzeniu Chrystusa. Całe Świętokrzyskie podbite przez PiS… Całe? Nie! Jedna jedyna gmina zamieszkana przez nieugiętych Lewaków wciąż stawia opór najeźdźcom”
 10. Nie rozumiem @jmk Twojego poparcia dla Konfederacji. Ich wsparcie dla ruchów antyszczepionkowych chyba powinno być dla Ciebie dyskwalifikujące.
 11. krzysfiol

  Nowe technologie

  To tak z mojego ulubionego peja na fejsie.
×
×
 • Create New...