Jump to content

krzysfiol

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  6352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  113

krzysfiol last won the day on September 13

krzysfiol had the most liked content!

Community Reputation

6983 Bardzo lubiany

About krzysfiol

Informacje

 • Wersja
  FM 2020
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

39139 profile views
 1. Szpakowski mówi, że wstydu nie przynieśliśmy Juskowiak także o tym, że się „nie daliśmy”. Dla mnie ten mecz to kwintesencja dania dupy. Zero inicjatywy, skupienie na obronie, pomysł na grę ofensywną kończący się na podaniu do najbliższego lub wywaleniu piłki przed siebie.
 2. Co za gówniany mecz... za Nawałki chociaż mieliśmy w takich spotkaniach kilka szybkich kontr...
 3. Postuluję to od momentu jego zatrudnienia
 4. Ja na rok zawieszę udział w lidze
 5. Henryk Wujec też dzisiaj zmarł. Obok Jacka Kuronia mój ulubiony przedstawiciel demokratycznej opozycji
 6. Zapraszamy do oddania głosu. Ankieta potrwa do przyszłej soboty.
 7. Ja zrezygnuję dzięki za głosy, ale czuję, że będzie to przełomowa kadencja MT, która może zapoczątkować fajne zmiany na forum i po prostu nie czuję, żebym mógł w stu procentach wspomóc ten wiatr odnowy, a nie chciałbym być hamulcowym. Głosowanie ułożyło się tak, że w MT jest 4/5 mojego dream teamu (@Feanor jako głos rozsądku, @Reaper i @Pulek jako goście ze wspaniałymi pomysłami i którzy od wielu lat dają z siebie bardzo dużo naszej społeczności, no i @verlee, który ma setki przemyślanych idei i już pokazał, że jest w stanie je realizować) i piąta osoba jest w poczekalni. Tak więc jak dojdzie
 8. Najwięcej głosów w wyborach otrzymali: @Feanor - 31 głosów @Reaper - 31 głosów @krzysfiol - 30 głosów @Pulek - 29 głosów @verlee - 26 głosów W „grupie pościgowej” są: @Dudek - 23 głosy @lad - 23 głosy @Meler - 23 głosy Osoby z największą ilością głosów proszone są o potwierdzenie lub odrzucenie nominacji.
×
×
 • Create New...