Skocz do zawartości

krzysfiol

ModTeam
 • Zawartość

  4845
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  81

Ostatnia wygrana krzysfiol w dniu 8 Wrzesień

Użytkownicy przyznają krzysfiol punkty reputacji!

Reputacja

4437 Bardzo lubiany

O krzysfiol

Informacje

 • Wersja
  FM 2017
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

25423 wyświetleń profilu
 1. krzysfiol

  Jesienny livescore piłkarski

  Nie no, mi też się nie podobało to cofanie się po strzelonych bramkach. Ogólnie uważam, że największym problemem kadry Nawałki była nieumiejętność utrzymania prowadzenia. Ale co by nie mówić, to taki był plan. Na boisku widać było, że gra jest poukładana, że nie ma chaotyczności. Te cofnięcie się to był plan na mecz, nie udało się, szkoda. Teraz nie widać pomysłu i planu.
 2. krzysfiol

  Jesienny livescore piłkarski

  No ale na Euro można też było osiągnąć mniej, mogliśmy dostać w ryj z Niemcami, ze Szwajcarią przegrać w regulaminowym czasie. Chorwacja też wygrywała na Mistrzostwach Świata prawie wszystkie mecze w karnych, a każdy się nimi zachwyca.
 3. krzysfiol

  Jesienny livescore piłkarski

  Piszczek zrezygnował z gry w kadrze. Ale Nawałka mówił o tym, że jego reprezentacja będzie grać w określony sposób, nie obiecywał fascynującego i porywającego stylu. I dopóki nie zaczął kombinować, to słowa zasadniczo dotrzymywał.
 4. krzysfiol

  Jesienny livescore piłkarski

  No ale chyba trenera rozlicza się ze skuteczności? Teraz nie widać żadnego pomysłu na grę, żadnego systemu, taktyki.
 5. krzysfiol

  Jesienny livescore piłkarski

  Niech wyrzucą Brzęczka, zanim będzie za późno...
 6. krzysfiol

  Jesienny livescore piłkarski

  #brzeczekout
 7. krzysfiol

  Jesienny livescore piłkarski

  Brzęczek powołał Matynię, więc wiesz
 8. krzysfiol

  Fantasy Football League

  Pierwsze +100 punktów w sezonie i to przy żenującym występie mojego QB2
 9. krzysfiol

  Jesienny livescore sportowy

  Nieźle mu idzie jak na pick z 12 rundy.
 10. krzysfiol

  Jesienny livescore sportowy

  Ja
 11. krzysfiol

  KKS Lech Poznań

  Co innego ucinać premie, ale z tej informacji wynika, że zabrano im część pensji podstawowej.
 12. krzysfiol

  KKS Lech Poznań

  To w ogóle legalne? No i zupełnie nie uważam, że to rozsądne, wręcz przeciwnie. Ani to sprawiedliwe, ani motywujące. Wyobrażasz sobie, że szef potrąca ci podstawę pensji, bo coś zawaliłeś?
 13. krzysfiol

  Seriale telewizyjne

  Obejrzałem ostatni sezon House of Cards i w sumie nie wiem, co o nim myśleć. Wydaje mi się, że ten serial po prostu opierał się na postaci Francisa Underwooda, na jego nieposkromionej ambicji, na walce o władzę i jej utrzymanie. Na tym, że był on antybohaterem, któremu zaczynało się kibicować. Ciężko było stworzyć tak samo ciekawe wątki opierające się na Claire - postaci ważnej, ale jednak drugoplanowej i będącej w cieniu. W związku z tym nad serialem wisi ciągle widmo Franka, niby widać, że jego żona dziedziczy jego problemy i jest to pewne zagrożenie jej politycznego bytu, ale powiem szczerze, że niezbyt to czuć w trakcie odcinków, bo nowej pani prezydent idzie ze wszystkim po prostu zbyt łatwo. Brakuje tu tych intryg Francisa, ciągłego poczucia niepewności, ryzyka utraty władzy lub nawet wolności. W poprzednich sezonach także przeciwnicy Underwoodów byli różnorodni, rozproszeni, cios mógł zostać wyprowadzony niemal z każdej strony. Tutaj jest jeden zbiorowy czarny charakter, co także wydaje mi się mało wiarygodne i bardzo spłaszcza cały serial. Ogólnie więc polecam obejrzeć fanom, ale ja jednak zawiodłem się dosyć mocno.
 14. Zachęcamy czytelników naszych konkursowych karier, aby wcielili się w rolę jurorów i ocenili zgłoszone prace. Najlepiej jakby odbyło się to w ten sam sposób: 5 punktów dla opowiadania #1 4 punkty dla opowiadania #2 3 punkty dla opowiadania #3 2 punkty dla opowiadania #4 1 punkt dla opowiadanie #5 Zapraszamy do zabawy Zobaczymy jak Wasze gusta pokrywają się z naszymi
×