Skocz do zawartości

Amen

Użytkownik
 • Zawartość

  181
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Amen

 • Tytuł
  Trampkarz
 • Urodziny 01.01.1912

Informacje

 • Wersja
  FM 2010
 • Klub w FM
  Wisła Kraków
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Amen

  Temat służbowy

  Napisałem raptem trzy(słownie trzy) posty. Upubliczniam treść tej prywatnej wiadomości, ku przestrodze każdego spoza grupy wzajemnej adoracji, który ma zamiar zabrać głos. A sam składam wniosek o usunięcie(nie zbanowanie) mojego konta na tym forum, wraz ze wszelkimi danymi. Skoro moja obecność komuś tu przeszkadza, to nie widzę potrzeby udzielania się na tym forum.
 2. Amen

  Kwadratura PieCa

  Może zresetuj BIOS do ustawień defaultowych. I przed instalacją Windy zmień w poniższym obrazku ustawienie tylko First Boot Device na CD lub DVD. http://img214.imageshack.us/img214/2693/85424200.jpg
 3. Amen

  Temat służbowy

  Wydawało mi się, że pewne stwierdzenia, są jednak niesmaczne niezależnie od kontekstu. Takowy mi niestety umknął, więc nie drążę już tematu. Psułem powietrze nie z jakiejś wrodzonej złośliwości. Chciałem tylko poznać ramy swobody wypowiedzi jakie tu obowiązują, by na przyszłość samemu uniknąć warna, gdyż moje posty też są czasem zbyt dosadne być może.
 4. Amen

  Temat służbowy

  A powyższy przykład, nie podpada, czasem pod promowanie(nie nakłanianie) zachowań łamiących prawo, tudzież rasizm?
 5. Amen

  Temat służbowy

  To ja chciałbym zapytać, jak to w końcu jest? Skoro twierdzenie, że "Żydów spalono za mało", jest niewystarczającym powodem do warna, to co nim jest? Czy może jednak wbrew temu co twierdzi Icon, nie ma w tym dziale ostrzeżeń, bądź banów.
 6. Amen

  Książki - dobre, złe i średnie. Co czytać?

  Czytuje tutaj ktoś Dukaja? Gdzieś zawsze rzucały mi się w oczy jego tytuły. Może to przez te piękne okładki tworzone, przez mistrza Bagińskiego. Pamietam, ze kiedyś przysiadłem nad jedną z jego książek w Empiku i odrzuciło mnie po dziesięciu stronach. Była to "Perfekcyjna Niedoskonałość". Jednak, że uparte ze mnie stworzenie, postanowiłem wypożyczyć sobie ten tytuł. Pierwsza próba, znowu to samo co w Empiku :ściana: . Nic to, wczoraj znowu dałem jej szanse. I jestem zachwycony. Przeczytałem dopiero 130 stron, wiec na ocenę jest chyba za wcześnie. Niemniej to co na ten moment mnie zachwyciło, to ta swoboda Dukaja w kreacji różnorodnych bytów postludzkich. Po 130 stronach pytanie które kołacze mi po głowie brzmi: "Co tak naprawdę określa człowieczeństwo, inteligencja, emocje czy jeszcze coś innego?". Mam nadzieję, ze dalsza narracja tego tytułu mnie nie rozczaruje. Uprzedzam, to zdecydowanie Hard Sci-Fi, ale warto się przełamać. Wrócę z obszerniejszą relacją gdy łyknę już całość.
 7. Amen

  Meler moderatorem

  To może dla odmiany teraz wypowiedź bardziej obserwatora forum, niż uczestnika dyskusji. Meler wydaje się dość aktywny na forum, ale to chyba nie jest główny czynnik, brany pod uwagę przy kandydaturze na moda. Co istotniejsze chyba każdy jego post jaki przeczytałem, był całkiem sensowny. Chociaż w niektórych wpisach, dało się dostrzec pewną dozę uszczypliwości w kierunku oponenta w dyskusji. I bardzo dobrze. Moderator powinien mieć cojones. Zdecydowane tak, dla tej kandydatury. Dopiero co byłem na wyborach, a tu znowu agitka.. .
 8. Amen

  Polscy kibice

  Co do Pana Jana Tomaszewskiego, to jednak okazało się, że za wiele nie miał wczoraj u Lisa do powiedzenia. Wybełkotał zdaje się tylko swój firmowy frazes w swoim starym "dobrym" stylu, gdy pytanie dotyczyło zupełnie innej konkretnej sprawy:"A co Wy zrobiliście, nic". I tyle, przy okazji wygadał się niechcący, że vice marszałka z PiS-u będzie wybierał Kaczyński, w żadnym razie nie będzie to gremialny wybór poprzedzony dyskusją i argumentami.
 9. Amen

  Polscy kibice

  Zagłosowali by oddając głos nieważny. A skoro nie chciało im się ruszyć dupska z domu, to ich zdanie jest nic nie warte.
 10. Amen

  Polscy kibice

  jmk, przestań czepiać się szczegółów, bo jeśli się zagalopujesz to niedługo zaczniesz snuć teorie, że PO ma mniejszą ilość zwolenników w narodzie niż PiS. To chyba oczywiste, że Kacprowi, chodziło o większą część głosujących, a nie głosujący głosu nie mają. Period.
 11. Amen

  Polscy kibice

  I dzięki Ci Boże, że tak się nie stało. Gdyby, jak tego chcieli co po niektórzy, sprawa tak marginalna, była głównym motywem kampanii, to byłby to z całą pewnością kolejny symptom choroby naszej demokracji.
 12. Amen

  Polscy kibice

  Henkel weź, nie rozśmieszaj ludzi. Kibole i refleksja? To tak samo obce sobie słowa, jak Łukaszenko i wolność słowa. Oni się nie zastanawiają, oni wiedzą swoje. Wierzą, że ich zachowanie jest nienaganne, więc nie widzą powodów do refleksji, zresztą spójrz na posty sawrafa i jmk. Mam nadzieję, że PO będzie w dalszym ciągu zwalczać łobuzerkę na stadionach. Marzą mi się kibice z siatkówki, na stadionach piłkarskich:) A matołów robiących zadymy i łamiących przepisy, przegonić na Białoruś, tam się dowiedzą co to znaczy bezlitosna władza.
 13. Amen

  Polityka wewnętrzna

  @martin Siłą rzeczy używam skrótu myślowego ponieważ nie chce mi się w każdym wypadku podkreślać, że obrażam tylko pewną część kiboli, tylko pewną część elektoratu PiS-u itd., obrażając kiboli obrażam tylko tą część tej grupy która wywołuje zamieszki, która jest agresywna, która nie umie prowadzić dojrzałego dialogu z władzą etc. Wydaje mi się, ze z kontekstu w którym się wypowiadam można wywnioskować, że obrażam tylko pewne zachowania.
 14. Amen

  Polityka wewnętrzna

  Tak elektronów, to było kreatywne porównanie, ale jak chcesz możesz się dalej czepiać takich szczegółów, dużo to wnosi w dyskusję. Chyba, że chcesz mi zarzucać niewiedzę, ale to chyba nie jest miejsce na to.
 15. Amen

  Polityka wewnętrzna

  Wybacz, że źle zrozumiałem Twój jakże jasny przekaz. Tak czy inaczej krytykuję tych którzy tak robią i nieważne, czy są w mniejszości czy w większości, krytykuje również tych którzy pozwalają na takie zachowania we własnej grupie. Nie podoba mi się tak forma tej krytyki jak i tzw. powód.
×