Jump to content

Caniggia

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Caniggia

 • Rank
  Nowy
 1. Ja nie chcę tutaj wyolbrzymiać tego i pisać nie na temat, ale: owszem, wypada na forum publicznym pisać zgodnie z zasadami polszczyzny i ortografii ale nie należy tak publicznie wytykać innym błędów... Takie rzeczy to się chyba poza tym pisze na privie. Poza tym z tego co mi się wydaje to wszyscy wiedzą jak się piszę "pojedynczy", ale szanowny Seju musiał oczywiście zabłysnąć swoją "wiedzą ortograficzną". To tak tylko na ten temat już nie chce by temat szedł w innym kierunku więc proszę o powró do starego tematu
 2. No i po co się wymądrzasz. Każdy pisze jak chce, ortografię się sprawdza w szkole a nie na forum.
 3. A ja robię update na sezon 1989/90 pod kątem Italia'90 i nieźle mi idzie, zrobiłem już troszkę piłkarzy. Fajnie sobie popykać takim Zico, Laudrupem, Prosineckim czy Maradoną.
 4. A niby jaki powinien być? Taki tu jest bałagan, że nie wiadomo co gdzie napisać. Poza tym moje pytanie tyczy się rzeczy dziwnych, niesamowitych, więc nie wiem o co Ci kaman.
 5. Mam nietypowe pytanie - czy trafiali Wam się kiedyś regeneranci z mało znanymi nazwiskami?? Mam tutaj na myśli nazwiska typu Maradona Redondo czy coś takiego hehe. Bo ja nigdy nie miałem takiego Caniggii za to od cholery Smithów i innych.
 6. Caniggia

  Wymagania sprzetowe

  Ile lig żem powinien sobie dać w pierdut żeby w miarę dobrze i szybko chodziło: 3,01 ghz, 1,25 gb ram, Pentium R CPU 3.00 ghz
 7. Voakee i to jest właśnie jeden z wielu przykładów argumentujących fakt, że FM 2009 to gówno. Ja mam inne pytanko - sam nigdy nie powiększam budżetów klubowych i nie gram na czymś takim, ale czasem przychodzi mój kuzynek i zawsze prosi bym dał w jakimś tam klubie max funduszy Młody jest, dobrze się zapowiada, a musi przecież od czegoś zacząć Tak więc co wpisać w Balance i Transfer Budget abym miał do dyspozycji maksymalną ilość gotówki (biliony itd)?
 8. Mam jeszcze dwa pytania. Otóż chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje w edytorze FM 2008 jakaś możliwość bądź metoda masowego usuwania zawodników. Robiąc update 89/90 usuwam wszystkich zawodników ręcznie, co zbyt wygodne nie jest..... I drugie pytanko: Na co wpływa "Economic Factor" w FM-ie?? No i jeszcze trzecie bo mi tak weszło: od czego zależy liczba pojawiających się regenerantów w danym państwie - i czy w ogóle od czegoś zależy?? Bo zawsze w cholerę tworzy się Bośniaków czy innych Serbów, za to z takich Filipin czy nawet Cypru regeneranci przybywają dosyć rzadko. W poprzednim FM-ie od cholery było Afrykanów regenerantów. OD czegoś to zależy??? Może właśnie od tego economic factor? No i czwarte: Nie no żartuję już nie ma P.S. And the ex-factor is the tricky backheel by Jara
 9. Ziomki mam pytanie, chociaż wątpię, by ktoś wiedział - co szkodzi jednak próbować. Otóż na moim updacie na sezon 1989/90 musiałem oczywiście pousuwać większość piłkarzy. Usunąłem wszystkich Polaków, więc, jak wiadomo, gdy nie było nazwisk i imion polskich w bazie, tworzyły się ciekawe regeny - Dominic Lord, Geoff Blanchard, itd. wszyscy Polacy oczywiście. A jednak trafiły się ewenementy, np. John SOBIESKI, Antoine ŚRUTWA, Luca JUSKOWIAK, Rodolphe WEGRZYN, Craig WASIKIEWICZ, a nawet KATARZYNA Simoes. Nie byłoby w tym nic aż takiego dziwnego, gdyby nie to, że w bazie wszystkie Węgrzyny, Śrutwy, itd. są usunięte. Jakim cudem pojawiają się w bazie danych, może są gdzieś indziej zapisane, tam gdzie "edytorem" już się nie dostanie?? W ogóle czaicie mój problem?? Bo to trudna sprawa.
 10. Może z Sejem przesadziłem - sam nie wiem co robi i ile robi, ale wątpię, by zrobił taki update co ja zrobiłem. Karpin - bana dostałem za krytykę wobec update'a Fudiego i Messinho. W ogóle w tym ostatnim poście trochę przesadziłem bo nie powinienem się tak nosić i na pewno jest wieluuu ludzi którzy potrafiliby zrobić sto razy lepszy update niż wyżej wspomniany (ten nie mojego autorstwa).
 11. No pewnie że zostałem wywalony bo nie lizałem dupy redakcji, proste. Moje update'y nie były pod szyldem CMREV, nie dedykowałem ich członkom redakcji ani nie pracowałem nad nim z żadnymi użytkownikami suflera - może dlatego był taki "mało sprzedajny" (bez dwuznaczności)? De Raf - ito jest właśnie to - tutaj szanuje się takich, którzy robią to co Seju - czyli nic. Ale ja tutaj nie chcę rozpoczynać jakiejś większej kłótni, chciałem tylko odparować szanownemu Grzelowi który chyba nie był nauczony dobrych zasad wychowania a etos rycerski jest mu kompletnie obcy. Podążę śladem poprzedników i również odwołam się do czynności erotyczno-kopulacyjnych, bo widzę że są tutaj tolerowane - nie mam zaburzeń orgazmu z powodu tego, że jestem tako "Dożywotni wróg ludu". Co z tego że tak jest napisane, skoro osoba która przydzieliła mi ten napis, jest dla mnie nikim??? Z drugiej strony to smutne, bo pokazuje, że w suflerze nie można się czemukolwiek przeciwstawić....
 12. Proszę bardzo, odeślij, ja tam nie mam kompleksów w przeciwieństwie do niektórych. I nie używaj słów typu "onanizować" bądź innych ekspresywnych epitetów bo ja mówię grzecznie, a jak ja bym Ci dogadał, to dopiero byś miał. Prawda jest taka że ludzie nie cenią profesjonalnej roboty i nie doceniają ogromu pracy, jaki przeznaczyłem właśnie dla społeczeństwa, aby mogli sobie pograć. Poza tym - zrób chociaż w połowie tyle co ja, to pogadamy.
 13. A ładnie to tak mówić o kimś jak ktoś jest nieobecny, szanowny filozowie???? Ja jestem niespełnionym updaterem??? To rób przez niemal 2 lata bez przerwy, samemu, update na sezon 95/96 do FM 06 a potem po wydaniu bądź za niego besztany (choć nie wiadomo za co, w końcu nie moja wina że w między czasie wyszedł FM 07) i lekceważony. Mam prawo być rozgoryczony. A co do jakości update'ów to raczej nigdy nie byłbyś w stanie czegoś takiego zrobić, Twoje rączki zdają się być na to zbyt delikatne. I na pewno nie czuję się gorszy w update'ach od Fudiego i Messinho ale nie chce mi się już do tego wracać, znam swoją wartość. To tak nawiązując do tego postu, bo dopiero teraz rzucił mi się w oczy.
 14. Witam Jestem nowy na forum, ale pod względem update'ów już doświadczony. Stworzyłem niegdyś update 95/96, teraz szykuję na sezon 1989/90 pod kątem Italia'90, do FM 08 (bo FM 09 to dla mnie za przeproszeniem gówno). No więc chciałbym Was poprosić o jakąś pomoc - jakieś krótkie opisy zawodników z różnych reprezentacji z tamtych czasów, abym mógł jeszcze bardziej realistyczniej odwzorować mój projekt. Zapytam jeszcze - rozumiem, że w edytorze nie da się masowo usuwać zawodników? Bo wszystko muszę robić ręcznie i mimo że już spoooro usunąłem, to jest to zajęcie nużące i takie syfyzowe, że tak powiem. Co sądzicie o tym projekcie? Pzdr
×
×
 • Create New...