Jump to content

Gacek

Przyjaciel CMF
 • Content Count

  7529
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Gacek last won the day on June 19

Gacek had the most liked content!

Community Reputation

-1115

About Gacek

 • Rank
  Trener siłowy
 • Birthday 09/27/1989

Informacje

 • Wersja
  FM 2015
 • Klub w FM
  Oxford City
 • Ulubiony klub
  AC Milan, Brindisi Calcio
 • Skąd
  Katowice
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

16567 profile views
 1. Trzaskowski nigdy nie był za adopcją dzieci przez LGBT na takich warunkach jak hetero, chce tylko wprowadzenia modelu (afair) włoskiego.
 2. Vami, czytając Cię od początku tej dyskusji mam wrażenie, jakbym słuchał Jakuba Zgierskiego albo Marcina Roli. Dokładnie to samo mieszanie porządków czy przypadkowe miotanie różnych epitetów. Pod rozwagę.
 3. IMO Dudzie byłoby łatwiej, gdyby Hołownia nie ściągnął do siebie ludzi, którzy w przypadku alternatywy: Duda/Trzaskowski/faszol zostaliby w domach. A przecież niższa frekwencja = wzrost szans na zwycięstwo Dudy w I turze.
 4. Jeśli nie czytasz programów, to się śmiejesz z liberalnego Trzaskowskiego, a my się śmiejemy z Ciebie
 5. Chyba tylko osoby totalnie nierozgarnięte w polityce mogą pisać takie rzeczy. Z jednej strony liberalny gospodarczo Trzaskowski apeluje do liberalnego gospodarczo elektoratu Konfederacji - zero zaskoczenia, dużo mu bliżej ideowo do nich niż Dudzie. Z drugiej strony patriotyczny Duda apeluje do patriotycznego elektoratu Konfederacji - zero zaskoczenia, dużo mu bliżej ideowo do nich niż Trzaskowskiemu. Ostatni raz widziałem taki szpagat w polskiej polityce, gdy Hołownia poparł Trzaskowskiego. Podobny szok.
 6. Ale jaki sojusz? Elektorat Konfederacji składa się z dwóch głównych bloków. Jeden to korwiniści, drugi to faszole. I tak, nie warto sprzymierzać się z faszystami - ale Trzaskowski tego nie chce. I słusznie, bo oni i tak by nie chcieli z nim iść ręka w rękę, dla nich PiS jest zły tylko o tyle, że jest za mało radykalny. Trzaskowski umizgiwał się do wyborców Bosaka jedynie w zakresie poglądów gospodarczych - co jest zabawne o tyle, że sam Bosak to faszysta i jako taki ma poglądy silnie etatystyczne, antyliberalne, a gębę liberała przyjął tylko na okoliczność tych wyborów z uwagi na pozyskanie poparcia partii opartej w dużej mierze na liberałach właśnie. Zacytowany przeze mnie fragment Twojej wypowiedzi miałby jakikolwiek sens jedynie w przypadku, gdyby Trzaskowski umizgując się do elektoratu Bosaka nie mówił o liberalizmie gospodarczym (którego Bosak w gruncie rzeczy nienawidzi, jak to faszyści), ale o szowinizmie, wzmocnieniu roli państwa w życiu obywatela, przewodniej roli ideologii katolickiej czy innych wymysłach Ruchu Narodowego / ONR. Tyle że tego Trzaskowski nie zrobił, dlatego Twoja wypowiedź nie ma żadnego oparcia w faktach. Równie dobrze mógłbyś zniechęcać Trzaskowskiego do współpracy z jednorożcami, tego też nie próbował.
 7. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  2 miliardy (mld). Dziennie to wychodzi 5 mln
 8. Gacek

  Seriale telewizyjne

  De gustibus - dla mnie The Office to jest niewiarygodny cringe, nawet Chłopaki z baraków są śmieszniejsi, a to przecież poziom Graczyków, od oglądania czego zęby bolą.
 9. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  Naprawdę ktokolwiek w tym kraju, w którym rząd jest w stanie wszystko zepsuć, ktokolwiek chce elektrowni atomowej? IMO jesteśmy cywilizacyjnie kilkadziesiąt lat co najmniej do tyłu, nie dorośliśmy jako kraj do czegoś, co może nas tak pokaleczyć.
 10. Gacek

  Seriale telewizyjne

  Brzmi to jak podsumowanie każdej produkcji, w której wystąpił dotychczas Carrell. Wciąż najlepszą - i chyba jedyną jako tako dobrą - produkcją, w której wziął udział, jest Bruce Wszechmogący, gdzie nie grał postaci pierwszoplanowej.
 11. Gacek

  Polityka wewnętrzna

  No rzeczywiście, elektorat Zielony nie tylko jest liczny, ale też wymaga walki o to, by nie poszedł do Dudy
 12. Z jedenastki jest mocny, tam nie trzeba przyjmować piłki
 13. Widzę, że Piątek w Berlinie przydatniejszy niż w Milanie.
 14. U mnie jest w zakładce PS Plus.
 15. Gacek

  Kącik prawny

  PiS nie wprowadzi prohibicji, nie po to udają, że nie widzą zjawiska małpek, by nagle zacząć ograniczać wpływy do budżetu z akcyzy. Nie jestem wielkim zwolennikiem handlu alkoholem przez internet, ale IMO społeczeństwu znacznie lepiej zrobiłby zakaz małpek przy dopuszczalnym kupowaniu alko online niż rozwiązanie odwrotne.
×
×
 • Create New...