Jump to content

Feanor

ModTeam
 • Content Count

  9074
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  76

Feanor last won the day on June 3

Feanor had the most liked content!

Community Reputation

5123 Bardzo lubiany

About Feanor

 • Rank
  Spirit of Fire
 • Birthday 04/10/1974

Informacje

 • Wersja
  FM 2012
 • Klub w FM
  Liverpool FC
 • Ulubiony klub
  Liverpool FC
 • Skąd
  Chodziez
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Website URL
  http://minaskolmar.blogspot.com/

Recent Profile Visitors

26534 profile views
 1. A Mou nie zaczął ostatnio przebąkiwać czegoś o reprezentacji?
 2. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Ale ta AK chyba naprawdę jakaś skażona, skoro ich poczet sztandarowy ma szarfy przez LEWE ramię założone
 3. Feanor

  Pożegnajmy zmarłych

  Maciej Parowski :(
 4. Kończąc powoli świętowanie, to zdjęcie jest tak niewiarygodnie dobre, że muszę je tu uwiecznić. Co za sezon. Legendary.
 5. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  W Polsce hasło federalności od razu uruchomi kilka konotacji: - rozbicie dzielnicowe - Śląsk oddzielony od macierzy (niech jeszcze RAŚ zacznie to mocno popierać) - w Opolu zaraz wprowadzą niemiecki urzędowy - bogaci nie będą pomagać biednym. Samobójstwo polityczne. Poza tym, my nie mamy żadnych tradycji federalnych poza podziałem na Koronę i Litwę, więc od razu ruszy retoryka, że to wchodzenie w „niemiecki model”. Jeśli PO teraz z tym wyjdzie, to już niech lepiej od razu umrze politycznie by był czas na rozwinięcie się czegoś nowego.
 6. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Ten program byłby spektakularnym samobójstwem PO. Nie chce mi się wierzyć w aż tak wielką głupotę. Odklejenie od rzeczywistości na tak wielu poziomach, że aż nie chce się o tym pisać. Nie uwierzę zanim nie usłyszę.
 7. Środkowy obrońca konieczny. W styczniu się lider załamał przez ubytki w tej formacji. Milner powoli wchodzi w długi cień. No i ciekawe, czy tercet z przodu uda się utrzymać w całości. A, rezerwowy bramkarz być może, bo słyszałem, że Mignolet odchodzi.
 8. Mamy to, wszystko wybaczam, dobrze że kiedyś dziadek zabrał mnie na telewizyjną nasiadówę by oglądać Widzew z jakimiś gigantami z Anglii nie ma co jest fantastycznie w dodatku cale 90 minut z synem, pierwszy raz wytrzymal caly mecz ynwa!
 9. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Naprawdę, to wygląda tak, jakby się przestraszyli jej sukcesu, BO CZASEM ICH WYGRYZIE Z PARTYJNEJ GÓRY.
 10. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Kolejny cholera mądry: Jeszcze trochę, jeszcze niedużo i więcej ta zbieranina mojego głosu nie dostanie.
 11. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Kiedyś pisano o JarKaczu, że specjalnie mówi kontrowersyjne rzeczy, bo w opozycji mu dobrze. Schetyna sprawia wrażenie, że w jego przypadku to prawda. Warzecha pisze czasem tak, czasem inaczej, ale ciągle traktuje PiS jak mniejsze zło. Tak bardzo ostrych wypowiedzi jest mało.
 12. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Fakt, że komentują to w ten sposób propisowscy Żerko i Warzecha też mówi całkiem sporo o Dzienniku Telewizyjnym.
 13. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Wow, ktoś to powiększył i robi wrażenie jak już wcześniej pisałem, to jest prawdziwa antypisowa Armoryka BTW, z tej gminy jest podobno platformowa europosłanka, która nie dość, że znowu z Podkarpacia zgarnęła mandat, to jeszcze.......... zrobiła to będąc na liście na 10 miejscu!! Zdecydowanie włączyła sobie tryb „hurt me plenty”...
 14. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  Nigdy nie nazywam ludzi głupcami ze względu na ich głos wyborczy. Chodzi mi jedynie o to, że tego wyboru nie rozumiem. Bo razem z ludźmi rozkminiającymi jakiś tam szczeciński kredyt (nie odnoszę się do merytoryki bo się na Szczecinie nie znam, o tym mieście mam jedynie takie zdanie, że fatalnie sobie katedrę odbudowaliście ) bierzesz w pakiecie niebezpiecznych politycznych psychopatów. I to psychopaci są tam od podejmowania decyzji.
 15. Feanor

  Polityka wewnętrzna

  co mówi o Konfederatach fakt, że służą ugrupowaniu z Braunem i Korwinem na czele? Nawet jeśli mają od czasu do czasu jakiś ewentualnie dobry pomysł?
×
×
 • Create New...